שדרוג מעבד e6600 במפרט שלי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מעבד e6600 במפרט שלי

shemiraz

Recommended Posts

היי

במפרט שלי לאיזה מעבד כדאי לי לשדרג?

יש ב 800 ש"ח ככה גם את ה Q6700 וגם את ה Q8200

או שכדאי לקחת מעבד יותר טוב משני אלה? ולא אני לא רוצה את ה e8400... מדובר על שדרוג למעבד quad בלבד.

ומה לגבי Q9400 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט מובן שאתה רוצה לשדרג, גם אצלי יש E8400 ואני פשוט סובל- המחשב מהיר אבל לא מספיק חזק, בקשר לשאלה שלך Q6700 יהיה בחירה מעולה אבל עם יש לך דרך ליקנות את הQ9400 אני מציע לך ללכת על הגירסה עם ה12MB :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולה במחלת השדרוגיטוס...

כמו שאמר theone89 המחשב מהיר אבל לא מספיק חזק

גם למשחקים עתידיים וגם לgta4 מידי פעם רינדורי לא רציניים

עוד שאלה אם אחליף למעבד quad אצטרך להחליף ספק? את המערכת שלי עכשיו עם האוברקלוק הספק סוחב בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה מיותר לגמרי.

להוציא כך כך הרבה כסף רק בשביל משחק אחד (משחקים עתידיים זה שטויות, בשבילם יש עתידיים וגם משחקים תלויים בכרטיס מסך ולא במעבד) וגם רנדור הוא לא משהו שאתה עוסק הרבה אז אין שום טעם לשדרג ל - QUAD מה גם שהכפול המומהר שלך מסתדר עם כל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, אבל זה כל כך קשה לקרוא בפורום?!!?

כבר דניס ואני היינו באותו הקטע לפחות פעמיים!

E6600 מספיק לכל המשחקים של היום ושל אלו לעוד שנה!

הבעיה אצליך זה הכרטיס מסך!

תפסיקו לשדרג מעבדים כבר! אין צורך בזה...

זה פשוט מדהים כמה $$ אנשים רוצים לזרוק סתם בגלל איזה משחק כלשהו או משהו לא נחוץ בעליל!

מילא עובד עם עיבוד תמונה, או עריכת או משהו כזה... מילא... אבל בשביל משחק אתה רוצה לשדרג מעבד?!

אנשים תתעוררו! עוד מלפני שנתייים (למי שקנה EXXX) לא צריך לשדרג מעבד! כרטיס מסך חזק וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט מובן שאתה רוצה לשדרג, גם אצלי יש E8400 ואני פשוט סובל- המחשב מהיר אבל לא מספיק חזק, בקשר לשאלה שלך Q6700 יהיה בחירה מעולה אבל עם יש לך דרך ליקנות את הQ9400 אני מציע לך ללכת על הגירסה עם ה12MB :xyxthumbs:

מה זה מהיר ולא מספיק חזק...

זה שהמחשב שלך ריקשה זה לא מכליל את כולנו,

E8400 יש יכולות OC מעולות ובכך הוא יותר מהיר משאר ה-QUADS למנהם.

QUADS טובים לעריכת או שאתה עוסק בפתיחת RARים כל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך E6600 @ 3.2 GHZ ואתה חושב שהוא הצוואר בקבוק שלך ?

איך בדיוק הגעת לכזאת מסקנה מעניינת ?

פשוט מאוד,החלפתי מעבד למעבד חזק יותר וראה איזה פלא... משחקים רצו יותר טוב... בבנצ'מארקים קיבלתי תוצאות יותר טובות....(3dmark06) יותר פריימים לשניה ב gta4...

אם הכרטיס מסך היה מגביל אותי אז החלפת מעבד לא הייתה משנה כלום כי הכרטיס מסך היה כבר בtop שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא עוסק בעיבוד גרפי כלשהו, כך 2 Duo-מעבד מושלם למשחקים בלבד ואתה יכול להגיע ל4GHz בקלות.

אם אתה ממש ממש מתעקש קח Q6700, ואם יש לך ממש ממש טוב תעשה ל3.2 או 3.4 (תלוי בזכרונות ובלוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...