בעייה בטראקר בביטורנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בטראקר בביטורנט

huber

Recommended Posts

שלום אנשים.

אני מנסה להוריד קובץ מסויים בבייטורנט. לקובץ יש מעל 60 סידרים ורק כ 3 ליצ'רים. משום מה ההורדה של הקובץ לא מתחילה ותקועה על 0 אחוז. לשם הבהרה, הטראקר הוא מהאתר TL שם יש לי ראטיו מאוד גבוה וטראקרים אחרים מאותו אתר יורדים נפלא, ככה שזה לא בעייה של "זמן המתנה" או הגבלה מהאתר עצמו. ניסיתי למחוק את הטראקר ולהוריד אותו מחדש אך ללא הועיל. יש רעיונות?

ד"א - הסתכלתי כרגע DETAILES ותחת לשונית MESSAGE LOG רשום 03/16/09 20:13:22 - Couldn't allocate dir - [Errno 22] Invalid argument: 'E:\\bittorent temp\\Baby Einstein 18 film kids pack TL\\17 On The Go: Riding, Sailing and Soaring'

זו לא בעייה בסיפריה כי כל שאר הטראקרים שכרגע יורדים מכוונים לאותה סיפרייה.

יש לי מאות גיגה פנויים בדיסק הקשיח E: ככה שזו לא בעייה של מקום פנוי ואני מחובר לנטוויזיון ושאר הטראקרים (מאותו אתר ד"א) מורידים נפלא ככה שזה לא בעיית חסימה בשרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מצליח ליצור את הספריה האמורה... אין שום

בעיה בטראקר, הבעיה היא חוסר היכולת של המערכת

הפעלה שלך ליצור את ספריה עם התווים הללו (כנראה

התווים הבעייתים הם ' ו- ,)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

B.D.B - אם תקרא את כל התגובה שלי תבין שאין שום קשר בין השניים, כבר נעלתם לי בגלל זה וכבר הראתי לכם שזה לא קשור.[br]פורסם בתאריך: 17.03.2009 בשעה 16:01:23

הוא לא מצליח ליצור את הספריה האמורה... אין שום

בעיה בטראקר, הבעיה היא חוסר היכולת של המערכת

הפעלה שלך ליצור את ספריה עם התווים הללו (כנראה

התווים הבעייתים הם ' ו- ,)

למה של יצליח? שם הסיפרייה סטנדרטי לחלוטין - אין בו שום דבר מיוחד. ביקשתי ממישהו שאני מכיר שגם מחובר לאתר הזה שיוריד את הטראקר ואצלו זה עובד תקין ככה שזו לא יכולה להיות הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה ברגע שיתאפשר לי - אבל מה ההיגיון שהתוכנה מצליחה להוריד 10 אחרים מאותו אתר ואת זה לא?

הייתי מהמר על באג כלשהו, E: הוא כונן מקומי או מיפוי ?

אגב, הייתי גם מנסה ליצור לו את הספריה ולראות אם השגיאה שהוא מדווח זה עדיין אותה שגיאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בויסטה אולטימיט - לא XP.

אני מצרף סקרינשוט של ההורדה, כפי שאתם רואים כל שאר הקבצים (שיורדים מאותו אתר ד"א) יורדים נפלא.

http://server2.uploadit.org/files/huber69-BT.jpg[br]פורסם בתאריך: 17.03.2009 בשעה 16:59:54

הייתי מהמר על באג כלשהו, E: הוא כונן מקומי או מיפוי ?

אגב, הייתי גם מנסה ליצור לו את הספריה ולראות אם השגיאה שהוא מדווח זה עדיין אותה שגיאה

E: הוא כונן מקומי. מה שמוזר לי שכל שאר ההורדות (תסתכל בלינק בתגובה הקודמת שלי) יורדות לאותה סיפרייה ורק פה יש את הבעייה. הבעייה של בטראקר עצמו כי בדקתי אצל מכר ואצלו זה יורד היטב. מה הוא רוצה ממני?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...