לא רואים במסך אבל שומעים את המחשב נכנס לווינדוס - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא רואים במסך אבל שומעים את המחשב נכנס לווינדוס

general328

Recommended Posts

אולי הוא מתבלבל.....

פותח התראד

איזה AGP זה?

כי יש כמה ...

אולי זה AGP X4

ויש AGP X8

אולי תתן תמונה של הכרטיס מה אתה אומר ?

פותח התראד , ניסית לעלות את המחשב דרך הכרטיס המובנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אני לא מבין בזה כל כך, הכוונה לחוצצים, כאילו יש את הפס שנכנס לתוך החיבור אז הוא מחולק ל3, כאילו יש 3 חריצים..

אין לי מובנה,

דרך אגב אני מעריך שרוצים לעזור לא להתייאש מהר חברים

449712791.JPG

חברים אני צריך ללכת אם תוכלו בבקשה לכתוב, אם יש בעיה מבחינת החיבור למחשב (של הכרטיס) או מידע שיוכל לעזור לי (על בסיס התמונה) תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה X4 שתידע להבא...

אני לא חושב שצריכה להיות בעיה בחיבור הכרטיס למחשב והוא אמור לעבוד ..

דרך מה אתה מחבר? DVI או VGA ?

ניסית להשתמש במחשב בלי הכרטיס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאני נמצא במצב דומה אולי זה יעזור.

אני הוצאתי דיסק לעתיק אותו למחשב חדש וכאשר הכנסתי אותו חזרה בעליה לא רואים שום דבר. אין ציפצופים.

טכנאי אחד הסתכל פנימה ומצא איזה קבל נפוח. ז"א הלך לוח אם. סתם הלך ללא שום סיבה ראויה לעין אחרי 5 שנים של עבודה תקינה.

דרך אגב, יכול להיות מישהו יודע איפה להשיג לוח http://www.msicomputer.com/product/detail_spec/product_detail.asp?model=865PE_Neo2-FIS2R# 865PE Neo2-FIS2R או דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אצלי אחי, יש ציפצופים שמראים על כרטיס מסך לא תקין,

אין אפשרות לחבר ללא כרטיס המסך, כי אין מובנה בלוח[br]פורסם בתאריך: 16.03.2009 בשעה 21:01:05

זה X4 שתידע להבא...

אני לא חושב שצריכה להיות בעיה בחיבור הכרטיס למחשב והוא אמור לעבוד ..

דרך מה אתה מחבר? DVI או VGA ?

ניסית להשתמש במחשב בלי הכרטיס ?

ניסיתי לחבר דרך שתיהם אותה תקלה,

אז מה אתם אומרים אין איזה פיתרון? מחר אני ינסה לשים כרטיס מסך ישן נראה אם הוא עולה..[br]פורסם בתאריך: 16.03.2009 בשעה 21:02:15

לא הגיע הזמן לחדש את כל המערכת למשהו יותר עדכני ?

יש לי חדש, פשוט זה של חבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,אבירם,הערה קטנה:לא משנה מה המהירות של הagp שלך,הכרטיס יעבוד לפי המהירות שבה הלוח תומך.

general328,התקנה של ווינדוס זה כמו כפפה לפי מידה,זה לא יעזור הרבה אם תתקין עליו מערכת הפעלה במחשב אחר.

בכל מקרה,תחזיר את ההארדדיסק המקורי של המחשב למחשב.

קודם כל,נסה לנתק את המחשב מהחשמל-ממש להוציא את הכבל מהתקע וללחוץ כמה פעמים על כפתור ההדלקה(כשהמחשב לא בחשמל) ואז להפעיל שוב.

אם לא עזר:

נתק את כל הרכיבים הלא חייונים->תשאיר רק סטיק אחד של ,נתק כרטיסי קול,כרטיסי הרחבה,הארדדיסקים שאין עליהם מערכת הפעלה הכול

שישאר לך מעבד,סטיק אחד של וכרטיס מסך

נסה להדליק,במידה ועדיין יש צפצופים וכלום על המסך ויש 2 סטיקים של תחליף לסטיק השני.

אם יש רק סטיק אחד נסה להכניס אותו לסלוט שונה בלוח האם.

במידה ועדיין לא יעבוד: או שהכרטיס מסך הלך או שהסטיק של הזכרון הלך או שבאמת יש לך איזה קבל שהלך לעולמו ודפק תלוח אם.

אם יש תמונה תמשיך לחבר כל פעם רכיב אחד עד שתחזיר הכול בחזרה.

מעבר לזה תעשה ניקוי יסודי לאבק במחשב ובסלוטים.

בסוף התהליך פרמט שוב עם כל הרכיבים של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...