לא רואים במסך אבל שומעים את המחשב נכנס לווינדוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא רואים במסך אבל שומעים את המחשב נכנס לווינדוס

general328

Recommended Posts

התקנתי דרייבר של הכרטיס מסך, באמצע ההתקנה הפסקתי את ההתקנה, עשאני עושה ריסטרט הלוח עושה כמה ציפצופים והמסך אומר NO SIGNAL לא רואים כלום אבל המחשב עובד רגיל ואני שומע אותו נכנס למערכת הפעלה, מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הבעיה היא רזולוציה.. קרה לי מספר פעמים, תנסה להכנס דרך SAFE MOD. להסיר את הדרייברים מ-הוספת / הסרת תוכניות ואז שוב להתקין דרך SAFE MOD. אחרי זה כנס למערכת הפעלה רגיל , תשנה רזולוציה ואם לא עובד תוך 15 שניות זה יחזור לקדמותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם בהדלקת המחשב זה קורה,

זה בטוח מהכרטיס מסך כי לא רואים כלום והמחשב עובד רגיל, אבל לא נגעתי בו לא כלום זה בגלל התקנת הדרייבר,

פירמטתי ממחשב אחר אותו דיסק קשיח אך עדיין אותה בעיה.

אין לי את החוברת הלוח ישן יחסית

ASUS CUV4X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק מצב בטוח - ושם הסרה של דרייבר.

בזמן הבוט תתקתק על F8 . אם תנסה מספיק פענים אני חושב בסוף תקבל חלון למצב בטוח.

אם יש מסך תנסה קודם את LAST KNOWN GOOD CONFIGURATION

לפני מסך בטוח.

אם אין לך מצב בטוח אז רק התקנה תיקון של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אני מנסה לומר לך שהמחשב דולק, אבל אין מסך הוא אומר NO SIGNAL מההדלקה, אני לא רואה את הבוט ולא רואה כלום הבנת?

ופירמטתי אותו דרך מחשב אחר אבל עדיין אותה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא כ מסך חיצוני ותחבר מסך לכ פנימי.

אם עשית פירמוט על מחשב אחר - לא יעלה.

שגיאה שלך בביפים היא על כ מסך שלך

video card not found or video card memory bad

כ מסך חיצוני מת או לא יושב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי לAGP, יכול להיות שהכרטיס לא מתאים לתושבת ATI 9250 (אין לי מושג איזה כרטיס זה, בדקתי לאחר שפירמטתי דרך התוכנה אוורסט ואז כאילו הורדתי את הדרייבר), כי הוא עם 3 חוצצים כאלה והחיבור AGP לא כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב אחי, יש לי מחשב ישן שהחלטתי לפרמט אותו, פירמטתי אותו הכל הלך סבבה (לא ידוע לי סוג כרטיס המסך), אחרי שפירמתטי אותו נכנסתי לאוורסט לראות את סוג הכרטיס, היה רשום ATI 9250 הורדתי את הדרייבר, והתחלתי להתקין באמצע ההתקנה, לחצתי ביטול (חשבתי שנתקע), לאחר ריסטסר שעשיתי כל הבלאגן התחיל..בפעם הראשונה המחשב טען את הווינדוס ולאחר מכן אמר NO SIGNAL ובפעמים הבאות פשוט לא התאמץ להדליק את המסך בכלל, ישר ציפצופים ובלי הדלקת המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...