השתלטות על מחשב אחר ברשת הפנימית בבית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השתלטות על מחשב אחר ברשת הפנימית בבית

ggeell

Recommended Posts

שבת שלום,

יש לי בבית 3 מחשבים המחוברים אלחוטית לראוטר שנמצא אצלי בחדר (אני מחובר חוטית ישירות לראוטר).

כעל מחשב כמובן מקבל כתובת IP פנימית בטווח :10.0.0.1-3

הבעיה שהכתובת האינטרנט החיצונית היא זהה בכולם.

האם ניתן בכלל לבצע השתלטות בין מחשבים ברשת הפנימית עם תוכנות כמו TEAMVIEW או PCANYWHERE וכו' ? התוכנות מבקשות IP של המחשב המארח אבל הכתובות החיצוניות זהות..

תודה מראש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש בתוכנה logmein

אני באותו מצב כמו שלך, יש לי 3 מחשבים, גם אצלי הכתובות רצות בין 10.0.0.1-3

ואני משתמשת בתוכנה שהזכרתי למעלה. היא מצויינת, היא גם תאפשר לך להשתלט על המחשבים

אם אתה לא בבית, כי זה יותר כמו סרבר כזה באינטרנט, וכמובן עם סיסמאות והכל, ככה שלא כל אחד יכול להשתלט על המחשבים שלך

מומלץ, תנסה.

www.logmein.com

תבחר את הגרסה החינמית, היא מאפשרת גישה למחשבים והשתלטות אך לא שינוי והעברת קבצים וכאלה.

מורן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כן גם זו אפשרות, אבל היא יכולה להיות בעייתית, כי אם לא כל המערכות הפעלה של שלושת המחשבים זהות

לא תמיד הremote הוא יעיל. למשל השתלטות ממחשב שעליו home אל מחשב שיש לו pro לא יעבוד...

אבל עם LOGMEIN הכל יעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם..

לא כ"כ הבנתי את דרך ההשתלטות עם LOGMEIN..

נכנסתי לאתר שלהם והורדתי את הגירסה TRAIL להשתלטות והתקנתי אותה על המחשב שלי ..כמחשב שולט..

הבעיה היא מה אני צריך למחשבים הנשלטים ? איך אני מתחבר אליהם ? צריך להתקין אצלהם איזה קליינט כדי להשתלט ?

כהרצתי את התוכנה היא פתחה לי ממשק ומשם ההתחברות , אבל לא ברור איך מגדירים מחשבים נוספים ברשת כי התוכנה רואה רק את המחשב שלי מוגדר ומאפשרת לי לבצע השתלטות רק על המחשב שלי.. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם..

לא כ"כ הבנתי את דרך ההשתלטות עם LOGMEIN..

נכנסתי לאתר שלהם והורדתי את הגירסה TRAIL להשתלטות והתקנתי אותה על המחשב שלי ..כמחשב שולט..

הבעיה היא מה אני צריך למחשבים הנשלטים ? איך אני מתחבר אליהם ? צריך להתקין אצלהם איזה קליינט כדי להשתלט ?

כהרצתי את התוכנה היא פתחה לי ממשק ומשם ההתחברות , אבל לא ברור איך מגדירים מחשבים נוספים ברשת כי התוכנה רואה רק את המחשב שלי מוגדר ומאפשרת לי לבצע השתלטות רק על המחשב שלי.. :silly:

אתה צריך במחשב מסוים להוריד את התוכנה בגרסה החינמית שלה (הירוקה) ואז להגדיר לעצמך חשבון ב-LOGMEIN אחרי שהגדרת הוא יבקש ממך להגדיר את המחשב שלך ואז אתה תראה אותו ברשימה של המחשבים בתוך החשבון שלך

אחר כך אתה ניגש למחשב השני, פותח את החשבון של ב-LOGMEIN דרך הדפדפן, ואז יש לך אפשרות של add computer, אתה מוסיף מחשב, מגדיר אותו גם ואז הוא

יוסף גם לרשימת מחשבים בחשבון שלך, וכך גם במחשב השלישי.

ואז שאתה רוצה להשתלט, זה לא משנה מאיזה מחשב לאיזה מחשב (אפילו לא מהבית שלך), אתה נכנס לחשבון שלך באינטרנט של LOGMEIN ואז לוחץ על אחד המחשבים שאתה רוצה להשתלט עליהם, ואז יהיה לך remote שם. אתה בוחר בזה, ואז אתה רואה את השולחן העבודה של המחשב הנשלט כרגיל.

ברגע שאתה מגדיר כל מחשב, הוא יבקש ממך לרשום שם מחשב וכמובן סיסמא, את כל הסיסמאות במידה והן שונות אתה צריך לזכור כי ברגע שתרצה להשתלט על אחד המחשבים אתה תתבקש להקיש אותן.

אחרי שאתה מגדיר כל מחשב, אתה תראה שבשורת המשימות יופיע לך האייקון של התוכנה (אפור עם נקודות), ברגע שהוא תקין והכל בסדר הוא יופיע ככה, אבל אם יש עליו X אדום או משה כזה זה אומר שישנה בעיה והוא לא יתן לך להשתלט על אותו מחשב, וגם אתה תראה את זה ברשימה של המחשבים בחשבון שלך באינטרנט. הוא יראה ליד כל מחשב אם המחשב פנוי להשתלטות או לא.

מקווה שהצלחתי להסביר טוב :) אם לא שאל שאלות שלא הבנת ואני אשמח לענות :)

באמת שהתוכנה מאוד קלה.

מורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורן שלום.. :hi:..ראשית תודה רבה רבה על התשובה המושקעת.. :xyxthumbs:

עשיתי ניסיון מקודם והצלחתי להבין את הפואנטה.

שאלה בנושא..כשנכנסתי לחשבון של ועשיתי ADD COMPUTERS , נפתח לי חלון עם כמהאפשרויות :

IT-=REACH

BACKUP

FREE

PRO

כשבכל אחד מהם יש אפשרות של INSTALL או DEPLOY . מה ההבדל ביניהם ?

(בכל מקרה התקנתי רק את FREE , שם אין בחירה)

שאלה נוספת..במידה ואני רוצה להוסיף מחשב נשלט הנמצא במקום אחר ולא בבית (דוגמא מחשב של חבר) , הוא צריך לכנס לחשבון ה-LOGMEIN שלי באתר ומשם לבצע הוספה של המחשב שלו (באותו אופן בצעם שאני הוספתי כעת מחשב אחר ברשת הפנימית בבית) ? במידה וכן , איך הוא צריך לבצע את ההוספה של המחשב שלו לחשבון שלי מתוך 4 האפשרויות שהעלתי מעלה) ?

ושוב , תודה רבה על ההסברים המפורטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבוד עם LOGMEIN TEAM VIEWER גורם לכם לצאת לאינטרנט ולחזור חזרה ,

זה אומנם עובד עם רוחבי הפס של היום אבל נראה לי פתרון כורדי למדי.

גישה לרשת הפנימית כדאי RD או VNC .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתשובה לשאלה הראשונה - כן אתה צריך לבחור את ה-FREE זאת האפשרות החינמית של התוכנה איתה אתה יכול להשתלט על מחשב אבל לא לשלוח קבצים ממחשב אל מחשב. באפשרויות האחרות צריך לשלם כסף.

בתשובה לשאלה השנייה - כן, אם נגיד אתה רוצה להשתלט על המחשב שלי, אני צריכה להיכנס לחשבון שלך ב-LOGMEIN ואז להוסיף את המחשב שלי ב-add computer. וכמובן גם לבחור באפשרות FREE וכל התהליך הוא דומה. ואז אתה תראה לצורך העניין את המחשב שלי ברשימה שלך - כלומר יהיו לך ארבעה מחשבים, שלושה שלך ואת שלי. כמובן שאתה יכול להוסיף אינסוף מחשבים לרשימה הזאת, וככה גם לעזור לחברים שלך אם יש להם בעיות או להתשלט על אחד המחשבים שלך שאתה אצל חבר או בחו"ל.

מקווה עזרתי :)[br]פורסם בתאריך: 14-03-2009, 16:49:27

כמו שאמרתי כבר לא תמיד אפשר להשתמש ב-RD זה סתם מסובך ולא יעיל

וה-VNC לא תמיד עובד כמו שצריך על כל המחשבים, הוא איטי מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ, מאיפה המידע המוטעה הזה?

מה רע ב RDP ברשת הפנימית? הוא עובד נהדר, והרבה יותר מהיר מ logmein או TV שכמו שכבר אמרו - משתמשים בשרת חיצוני.

להשתמש ב logmein (או ב TV, או בכל שירות דומה) בשביל לשלוט על מחשב ברשת פנימית זה מטופש להחריד.

VNC לא עובד כמו שצריך? זה שאין ב VNC מנגנון מובנה לעקיפת NAT לא אומר שהוא לא עובד כמו שצריך,

הוא לא עובד כמו שצריך אם לא יודעים שצריך להפנות פורטים עבורו או לפתוח אותם בפירוול.

(והחלק של ה NAT אפילו בכלל לא רלוונטי ברשת פנימית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא שטויות....

כמו שאמרתי ה-RD לא עובד על סוגים שונים של מערכות הפעלה!!! זה בדוק.... אם תראה עוד אנשים אמרו את זה כבר...

ואם הוא רוצה להשתלט גם מרשת שהיא לא הרשת הפנימית שלו מה הוא יעשה עם ה-RD???

תראה את השאלות שלו ואז תבין למה הצעתי לו את LOGMEIN

לפי דעתי היא הרבה יותר נוחה מ-VNC, אם אתה אוהב אותה אחלה.. בכיף שיהיה לך, יצא לי להשתמש בה הרבה ולא אהבתי את אופן העבודה איתה

היא נתקעת כל הזמן ולא עובדת רציף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא שטויות....

כמו שאמרתי ה-RD לא עובד על סוגים שונים של מערכות הפעלה!!! זה בדוק.... אם תראה עוד אנשים אמרו את זה כבר...

צר לי, אבל זה זו אכן שטות להשתמש ב logmein בשביל להשתלט על מחשב ברשת פנימית.

נכון, אי אפשר להשתלט על כל מערכת הפעלה ב RDP, אם מדברים על אז אפשר להשתלט רק על PRO למשל ולא על HOME.

(אבל אפשר להשתלט ב RDP מכל מערכת הפעלה)

בכל אופן, לא אמרתי ש logmein לא טובה או לא נוחה, היא פשוט מיותרת להחריד בשימוש ברשת פנימית

היא נהדרת לתמיכה טכנית בקרובי משפחה וחברים ולעוד הרבה מצבים אחרים, אבל להשתמש בה ברשת פנימית זה לא הגיוני.

בדיוק.

ואם הוא רוצה להשתלט גם מרשת שהיא לא הרשת הפנימית שלו מה הוא יעשה עם ה-RD???

תראה את השאלות שלו ואז תבין למה הצעתי לו את LOGMEIN

הכותרת של הדיון הזה היא "השתלטות על מחשב אחר ברשת הפנימית בבית" ::) אני חושב שהבנתי את השאלות שלו.

בנוסף, מה הוא יעשה עם RDP? אין שום בעיה להשתלט עם RDP על מחשבים מחוץ לרשת הפנימית, אני עושה את זה יום יום מהעבודה.

(משתלט על המחשב האישי שלי בבית, ועל מחשבים של לקוחות שונים של החברה שאני עובד בה)

לא אהבתי את אופן העבודה איתה היא נתקעת כל הזמן ולא עובדת רציף

צר לי שזה הנסיון שלך עם VNC, שהוא אחד מהפרוטוקולים הוותיקים והנפוצים ביותר בהשתלטות מרחוק.

אני לא מכיר אותך ואת הנסיון שלך בתחום, אבל נסיון אישי כושל של משתמש (או משתמשת ;)) בודד -

לא מעיד שום דבר על יעילות מוכחת ע"י אינספור משתמשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...