Wii/Xbox360/PS3 באותו מחיר בארה"ב? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wii/Xbox360/PS3 באותו מחיר בארה"ב?

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

אחותי שאלה כמה עולה בארה"ב כדי לדעת כמה כסף לתת לחבר שעומד לטוס לשם, שיביא למשפחה שלה (אגב, אמורה להיות עם זה בעיה? NTSC/PAL, 110V/220V, משהו אחר?). הלכתי לבדוק ולהפתעתי כמעוט ואין הבדל בין המחירים של ה- והדגמים הבסיסיים של ה- Xbox 360 וה- PS3.

ה- לא אמור להיות זול יותר בצורה משמעותית או שאני מפספס משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר אלו באמת המחירים? מוזר.

אפשר להשתמש ב- מארה"ב בארץ בכלל? רוב הטלוויזיות הן multi system ושנאים לא בעיה למצוא, אבל אין לי מושג אילו הפתעות נוספות יכולות לצוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפתעה היחידה שתמצא היא שחוץ מממיר מתח / ספק אירופאי - בWII ובXBOX תצתרך לקנות גם משחקים אמריקאים כי הם נעולים איזורית.

הPS3 לא דורש שום שינוי לחשמל והמשחקים שלו הם ללא הגבלה איזורית , מה שלדעתי עושה אותו קנייה מוצלחת מאוד בארה"ב אל מול הXBOX והWII (במקרא של יבוא לארץ).

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחותי שאלה כמה עולה בארה"ב כדי לדעת כמה כסף לתת לחבר שעומד לטוס לשם, שיביא למשפחה שלה (אגב, אמורה להיות עם זה בעיה? NTSC/PAL, 110V/220V, משהו אחר?). הלכתי לבדוק ולהפתעתי כמעוט ואין הבדל בין המחירים של ה- והדגמים הבסיסיים של ה- Xbox 360 וה- PS3.

ה- לא אמור להיות זול יותר בצורה משמעותית או שאני מפספס משהו?

הPS3 בכלל לא באותו המחיר

המחירים הרישמים לא כולל מס מקומי הם

PS3-400$

360 ארקיד (בלי ארד דיסק) -200$

360 פרימיום -(אם אני זוכר נכון) 300$

WII-250$

בקיצור חוץ מה360 ארקיד שעולה פחות כל האחרות עולות יותר

אבל יש גם את העניין של מה אתה רוצה לעשות אם הקונסולה

הPS3 כולל כל מה שבאמת צריך שזה סבבה אבל המחיר גבוה יותר

בעניין הWII הוא זול כל עוד אתה לא מעוניין בכל מיני תוספות כמו הבלנס בורד לדוגמה ותוספות אחרות

וגם השלט+נונצק יקרים ועולים 60$ אם אתה רוצה נוספים

ה360 מצריך ספק מתח אירופי שיקר בארץ

ואם רוצים מולטי מקוון אז זה 50$ לשנה

ואם צריך כרטיס רשת שלא כלול באף חבילה זה עולה עוד יותר

בקיצור תרשום לך את הדברים שאתה רוצה לקנות אם הקונסולה ונחשב לך את המחיר המוערך של כל החבילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - ויי לבד קשה למצא ורוב החבילות מתחילות מ300$ + מתאם מתח / שנאי - אתה מסיים בארץ בסביבות ה350

XBOX פרימיום + מתאם מתח / שנאי - אתה מסיים בערך ב400 (ואני עדין) + 50 דולר למולטי מקוונן.

PS3 - עולה 400 וסיימת.

לגבי הכמות חנויות שיש בהן אמריקאים - ממש לא כמעט כולן , יותר קרוב לחצי מלמטה וגם אז לא באותה כמות כמו אירופאים , החלק השני - מסכים , אבל לא כולם מזמינים מחול.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - ויי לבד קשה למצא ורוב החבילות מתחילות מ300$ + מתאם מתח

לא ידעתי שזה המצב

רישמית לנינטנדו אין אפילו באנדל אחד ולא היה מאז שהקונסולה הושקה

אבל כניראה שחנויות החליטו לעשות קומבינות וחבל

בנוגע לPS3 אמרתי כבר שהוא כולל הכל כך שעל זה אין לנו וויכוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...