enermax TOMAHAWK 405W או HEC 400W TRT - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

enermax TOMAHAWK 405W או HEC 400W TRT

Jules Winnfield

Recommended Posts

אני קונה מIQPC וזה מה שנכנס לי בתקציב (250)

בהתחלה תכננתי על הFSP 400 אבל אין יותר.

עריכה:

לי יש את הספק של HEC ואני יודע שהוא אמין כי הוא מחזיק לי בכבוד את המפרט בצד

אבל הוא רועש בגלל זה אני מתלבט לגבי האנרמקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שיא האיכות, בכל זאת זה HEC וסידרה זולה יחסית. הוא יותר איכותי מהספק שיש לך (ה TRT), לא יודע איך הוא ביחס ל enermax.

הבעיה עם הספק הזה של enermax זה שמסילות ה 12V שלו חלשות יחסית. לדעתי עדיף לקנות מוצר באיכות טיפה פחות טובה אבל חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהקביעה שלך שהHEC הם באיכות נמוכה היא לא הוגנת.

HEC מייצרים לא מעט דגמים עבור חברות אחריות שרק שמות עליהם מדבקה, והספקים שלהם ידועים כבעלי ערך גבוה לעומת מחיר נמוך יחסית.

אני ממליץ על הRAPTOR לפי צורת הבנייה שלהם הם צריכים להיות שקטים, והאמפרג' שלהם במסילות ה12V גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 380W היחיד שיש ל ANTEC הוא מסידרת EarthWatts שלא רעה בכלל, לא רועשת וזולה יחסית (ובעלת נצילות גבוהה יחסית למחיר).

הספק יספיק למחשב שלך אבל השאלה כמה שנים אתה תשאר איתו ואם תשדרג חלקים במחשב. ספקים נחלשים עם הזמן:

Electrolytic capacitor aging. When used heavily or over an extended period of time (1+ years) a PSU will slowly lose some of its initial wattage capacity. We recommend you add 20% if you plan to keep your PSU for more than 1 year, or 25-30% for 24/7 usage and 1+ years.

לדעתי כדאי להתפשר על האיכות כי הספקים של HEC בסופו של דבר בסדר גמור, החשבון חשמל שלך יהיה טיפה גבוהה יותר אבל הספקים אמינים.

אפשרות נוספת היא לבדוק בקשר לסדרת TE של HEC. הסידרה הזו בעלת נצילות גבוהה (80PLUS), חדשה יחסית ושקטה יותר מהספקים הישנים של HEC. החיסרון הוא האחריות הקצרה (שנה אחת).

http://skypc.co.il/pl_product~HEC-450TE~24~0.htm

קיים בעוד חנויות אבל לא ב IQPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...