מחפש משחק של ניהול קבוצת כדורגל - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחק של ניהול קבוצת כדורגל

E. Shambuzzi

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש משחק כזה של כדורגל אבל שלא משחקים ממש כדורגל אלא מנהלים את הקבוצה, קונים ומוכרים שחקנים וכו'

שכחתי איך קוראים לו. מישהו יכול להזכיר לי?

דרך אגב יש כמה גרסאות למשחק הזה? (1, 2 וכו')? מה הכי עדכני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי תחכה קצת עם הFM 2009

אני חסיד של הסידרה, ב2007 וב2008 הייתי חורש כמו מטורף (ואז גיליתי שמשחקי גוף ראשון זה כיף והפסקתי קצת אבל עדיין הייתי משחק לפחות 4 שעות בשבוע)

התחלתי את 2009 בתקווה לעשות עוד עונה מגניבה וזה חרא משחק עם הרבה באגים.

אבל - מאז שהספקתי (והפסקתי) לשחק יצאו 3 פאצ'ים (שזה רק מוכיח כמה שהמשחק חרא כי בכל שנה יוצאים רק 2 פאצ'ים ואחד מהם זה להעברות של ינואר),

אז הייתי מחפש בינתיים חוות דעת בכל מיני פורומים על הפאץ' החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאץ' החדש בהחלת מסדר את כל הבעיות שאני חויתי

מסדר בעיות עד כדי ששווה לקנות את המשחק ב200 שקל ? (לא קונה באינטרנט)

אישית נורא נהניתי מהקודמים (ובגלל זה רכשתי את המקוריים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעצבן במשחק הזה, שאפילו עם כל הבאגים שלו הוא ממכר ופשוט אי אפשר להפסיק לשחק.

כל שנה מחדש יש את התקופה הזאת שאיזה חודש אני חורש עליו, לוקח אליפויות עם מכבי, מגיע לבתים/שמינית גמר הצ'מפיונס ואז מעיפים אותי, אני מקלל את החוק שמותר להחתים רק 5 זרים, ואחרי כמה עונות אני מגיע למסקנה שיותר מזה אי אפשר להשיג. (או שכן - חבר לקח את ליגת האלופות עם הפועל :o )

הכי כיף לנצח את מנצ'סטר 4-3 באולד טראפורד, אבל הכי מעצבן זה שמשחק אחר כך אתה יוצא ב 0-0 עם רמת גן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלך מאלה ששומרים לפני כל משחק? :nono:

לא אוהב כאלה

זה מעצבן אותי אנשים שמתפארים מהישגים אחרי שעשו LOAD כשהפסידו בליגת אלופות

צריך להוסיף את זה בנושא של אנשים שצריך להרוג

עוד דבר שצריך להוסיף זה בתראד של חוקי מרפי

תמיד כשתנצח עם הקבוצה הנחותה ביותר טורניר חשוב במנג'ר, תהיה הפסקת חשמל (וידפק האל פסק של החכמולוג שיגיד שיש לו אחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אמר לי שהוא לא שומר, אני מאמין לו.

הוא לא אחד שישקר בקשר לדבר כזה :-\

פשוט הוא אחרי כמה עונות, כל פעם התקדם קצת, הסגל שלו בנוי עם 9 זרים שמתוכם 4 משחקים רק בצ'מפיונס (ריג'נים ברמה עולמית)

אצלי במכבי הבאתי איזה 2 כאלה, אבל מאירופה הציעו בשבילם כמה מיליוני יורו וההנהלה הכריחה אותי למכור אותם.

באותו רגע נשבר לי מהמשחק ומאז לא שיחקתי בו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הרבה משחקים נראה לי שווה לפתוח נושא רשמי למשחק (נטול פיפא מנג'ר וחיקויים אחרים)

נראה לי שאני אשיג מקורי בקרוב ואעדכן לראות אם העדכונים משפיעים על החרא שיצא לי לשחק בו בתחילת השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...