ההבדל בין Ynet ל-NRG - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההבדל בין Ynet ל-NRG

leyaniv

Recommended Posts

כן, זאת הנקודה שניסיתי להעביר קודם בהודעה שלי.. בהחלט צנזורה בוטה של YNET.

הם גם צינזרו לי כמה וכמה הודעות נגד אטילה שלומפקי הזה, או איך שהוא לא קורא לעצמו, שבהן הצעתי לו לצאת מהסרט שהוא חיי בו ולהפסיק להיות כזה עלוב נפש פתטי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים שואלים אותי: "למה אתה שונא ערבים?"

זה למה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3685069,00.html

חלאה שלא עשה וכנראה גנב\ בנה בלי היתר\ לא משלם מיסים, מעביר ביקורת על חיילים שסיכנו את החיים שלהם בשביל הבן-דוד הפושע שלו שהלך לצוד דורבנים (בניגוד לחוק)\ לפרק מוקשים.

ועוד הוא מזהיר שיש לו מה להגיד על היחס של המדינה- ששלחה מסוק בעלות של אלפי דולארים כדי לחלץ את הבן-דוד שלו.

כל אחד מה"ילדים" האלה, שלפני שהם עולים על מסוק קורעים את התחת 200 פעם, שווה מבחינתי יותר מכל הכפר שלו.

לכאלה חלאות לא מגיע להתייחס בתור בני אדם. שישב בשקט ויגיד תודה על זה שבכלל ניסו לחלץ את הבן-דוד שלו. במדינה אחרת, שבה כביכול מתיחסים יותר יפה לערבים, היו מארגנים קהל, נותנים לו לחזור לבד ומתפקעים מצחוק כל פעם שהוא הייה עולה על מוקש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

במדינה נורמאלית היו מצליחים לחלץ אותו

חוץ מזה זה לא בעיה להכנס לשדה מוקשים בארץ

מה זה קשור ימני שמאלני ערבי לא ערבי???

ניסו לחלץ בן אדם חילצו אותו ואז הוא נפל מהמסוק ומת מה זה משנה מה המוצא שלו???

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/846/441.html

נו מה? עכשיו תתחיל לאהוב ערבים???????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבאתי את התגובה של הבן-דוד שלו... לא משנה לי מי המחולץ, אבל לפתוח ככה פה על המחלצים?! למה מי הוא?

מה, לא היו חילוצים של יהודים שלא הצליחו? לא מתו לוחמים בזמן חילוץ?

אגב, במדינה נורמאלית הסיכוי שהיו מחלצים אותו לא יותר גבוה מהסיכוי בארץ. בהרבה מדינות נורמאליות המחלצים הם מתנדבים שמתאמנים איזה פעם בחודש- לא חיילים שמתאמנים מעל לשנה...

??http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/846/441.html

נו מה? עכשיו תתחיל לאהוב ערבים???????????

לא.

מכל הערבים שאני מכיר (ויצא לי להכיר הרבה מהם. סטודנטים- ה"עילית" של החברה שלהם), הרוב המכריע לא הייה עושה את זה בידיעה שיהודים יקבלו את האיברים.

99% מהם הם היצורים הכי חסרי התחשבות שיצא לי לפגוש... אפילו התוכי שלי מבין שלא להציק לי כשאני מזיז אותו ממני.... מהם כמה שלא ביקשו שיהיו בשקט (באמצע הלילה)\ לא ילכלכו (או לפחות ינקו אחריהם), הם היו משתינים בקשת על מי שביקש, ועוד מאיימים שאם היא\הוא לא ישתקו, הם יתנו לה\ לו מכות... במילה אחת- חלאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינה נורמאלית היו מצליחים לחלץ אותו

איזה שטויות, לא קיימת אף מדינה אחרת בשום מקום בעולם שהיתה שולחת יחידה צבאית מקצועית (או כל גורם מקצועי אחר לצורך העניין) ברמת המקצועיות של 669 או אפילו קרוב לזה, כדי לחלץ אזרחים שנקלעו בטיפשותם לכל מיני מצבים שכאלה (גם אם נתעלם מהעובדה שמדובר במחבל שניסה לפרק מוקשים), תוך השקעה אדירה של משאבים, כוח אדם, וכסף - למעשה כ"שירות לאזרח" - הרי זה לא שמדובר באיזו חברה חיצונית שהופעלה ע"י ביטוח איתור וחילוץ פרטי שהיה לו.

חוץ מזה, לזלזל ככה ביחידה ולהציג אותה ככישלון זה פשוט מגוחך ודבילי.

מדובר בכישלון אחד מתוך אלפי הצלחות, עם כל הכבוד (ואין כבוד) לתקלה הבודדת שגרמה למותו של מחבל, הרי שמדובר במקרה בודד של יחידה עם אחוזי כישלון שואפים לאפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מגיב לשאר הדברים שנאמרו אבל,

ואוו, כל הכבוד. מנהל שמתנהג כמו טרול.

מאיפה אתה יודע ת'שם שלי בכלל.

נפל לי האסימון, כבוד המנהל אשכרה השתמש בהרשאות שלו, בדק את המייל שנרשמתי איתו לאתר וחיפש אותו בפייסבוק.

האם ראוי????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה זרקו הערכה

אז מה כל אחד שיכנס לשדה מוקשים הלך כדאי לגנוב מוקשים?

אתה צודק. שלושה גברים, ערבים, הולכים לעשות פיקניק הומואי נחמד ורומנטי באמצע שדה מוקשים, בלי שום ציוד פיקניק (אוכל, למשל), פשוט כי זה מקום מגניב עם מדשאות, פרפרים, כלבלבים חמודים וילדים קטנים שמשתובבים סביב.

זה הרבה יותר הגיוני, אין ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה זרקו הערכה

אז מה כל אחד שיכנס לשדה מוקשים הלך כדאי לגנוב מוקשים?

אנשים שואלים אותי:

למה אתה שונא גזענים?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3670651,00.html

לא, אבל במקרה הזה אם תפעיל היגיון פשוט אתה תוכל להבין שבכל מקרה המטרה היתה פעילות בלתי חוקית(הבנאדם הודה שמדובר בציד דורבנים לא חוקי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שואלם אותי: "למה אתה שונא טיפשים?"

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=398419.msg3418908#msg3418908

מה הקשר בין מחת לתחת?

אתיופים מזדהים עם אירגוני טרור? הם נכנסים לשדות מוקשים כדי לעשות "פיקניק"? הם מוצצים את הדם למדינה ומתלוננים על אפליה?

הם מתלוננים על אי צדק שנגרם להם, והתמונות שלהם כנגד החברה מוצדקות ברוב המיקרים. הם, בניגוד לערבים, משרתים בצבא ומנסים להשתלב בחברה.

אני לא רואה את השנאה שלי לערבים כגזענות (אין לי שום דבר נגד הערבים בסעודיה, לדוגמא). אני שונא אותם בגלל ההתנהגות שלהם כעדר, ובגלל הנטייה שלהם להשקיע בהרס ולא בצמיחה. הם משקיעים בחינוך לערביות ונגד הציונות, ומבחינתם למות כל עוד הולכים איתם כמה יהודים הופך את הרוצח לקדוש.

הם כמו הורד של אורקים בעיני. או במילים אחרות- אויב שלא מסוגל להבין את המשמעות של "פשרה" ו"התחשבות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל במקרה הזה אם תפעיל היגיון פשוט אתה תוכל להבין שבכל מקרה המטרה היתה פעילות בלתי חוקית(הבנאדם הודה שמדובר בציד דורבנים לא חוקי).

העונש על צד דורבנים לא חוקי הוא מוות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות, לא קיימת אף מדינה אחרת בשום מקום בעולם שהיתה שולחת יחידה צבאית מקצועית (או כל גורם מקצועי אחר לצורך העניין)

הצחקת אותי

דבר ראשון ברוב המדינות (אלה אם כן אתה מתכוון להודו אז לא)יש יחידות של מתנדבים או משטרה שאחראים לכך

אם לא אז שולחים יחידה צבאית

כדי לחלץ אזרחים שנקלעו בטיפשותם לכל מיני מצבים שכאלה

תגיד לי טילת קצת בארץ?? היית ברמת הגולן ובאזור הזה?? חצי מהארץ מלאה במוקשים אם זה משנות החמישים, מלחמת ששת הימים ובמיוחד אחרי מלחמת היום כיפורים בנוסף לזה אין לאף אחד אין מושג איפו ומה אין שילוט ברור

חוץ מזה זה חובה של המדינה לחלץ אזרחים תגיד לי בשביל מה בדיוק אנחנו משלמים מיסים??

גם אם נתעלם מהעובדה שמדובר במחבל שניסה לפרק מוקשים

אני רואה שאתה כל יודע אז ממש אין לי להגיד אהה שכחתי אתה גזען

הרי זה לא שמדובר באיזו חברה חיצונית שהופעלה ע"י ביטוח איתור וחילוץ פרטי שהיה לו.

אם לא שמת לב זה קרה בארץ ולא בהודו וכן זה אחריות המדינה לחלץ

חוץ מזה, לזלזל ככה ביחידה ולהציג אותה ככישלון זה פשוט מגוחך ודבילי

ממש לא זה כישלון וכישלון מאוד רציני מדובר על חי אדם

נפל לי האסימון, כבוד המנהל אשכרה השתמש בהרשאות שלו, בדק את המייל שנרשמתי איתו לאתר וחיפש אותו בפייסבוק.

האם ראוי??

האמייל זה לא משהו חסוי

לפעם הבאה::: http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העונש על צד דורבנים לא חוקי הוא מוות?

אל תכניס לי מילים לפה. הוא שאל "כל אחד שנכנס לשדה מוקשים הולך כדי לגנוב מוקשים?" ואני עניתי "לא, אבל במקרה הזה ברור שמדובר בפעילות לא חוקית". מכאן רק אלוהים יודע איך הגעת לעונש מוות.

אני לא אומר שלא היו צריכים לסייע להם, כי היו ואכן סייעו. קרתה תאונה מצערת אבל התגובות שבאו בעקבותיה הן לא מכובדות ומעוררות זעם מוצדק. שני השותפים לפשע בכלל צריכים להיות עכשיו במעצר עד שיקחו אותם לשופט, לא בבית אומרים שטויות לעיתונאים.

ממש לא זה כישלון וכישלון מאוד רציני מדובר על חי אדם

הפעולה נכשלה, מכאן ועד לומר שהיחידה עצמה היא נכשלת הדרך ארוכה מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...