A.O 2 פרוייקט מודינג = כמעט גמור , אבל אני פורש!! - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

A.O 2 פרוייקט מודינג = כמעט גמור , אבל אני פורש!!

aviram20

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אני לא טועה זה בערך 250 שקל למסך.. בעבר זה צוין כאן בת'רד והיה לינק לאותו הבחור שמוכר את המסכי PS1 הללו ודרכו אבירם קנה לו אחד.. :P

בכל מיקרה רצוי שתדע שרוב חברי HW הם עשירים/ בעליי רצון להצליח/ משקיעים/ מרוויחים טוב/ עובדים קשה בשביל הלחם שלהם/ מבזבזים ת'כסף על שטויות חשמליים.. (מחשבים וגאדג'טים.. ::))

אבירם- נראה מאוד מעניין, אבל לעזעזל! מה זאת הפורמייקה הזוועתית הוואנבי עץ כבד מלא? :o לא יכלת לקחת איזה חתיכת דיקט פשוט או משהו?

דרך אגב, בעבר ניסיתי ליצור עיגולים בדיקטים לאיזה מוד ישן- איך בדיוק חתכת את העיגול המרכזי למטה? העיגול שרציתי לחתוך היה 120 מ"מ...

בכל מיקרה, יהיה מעניין לאן תתקדם לאן תגיע עם הלוג הזה כי אני עדיין לא מצאתי את הקו היצירתי שלך פה.. אבל זה אולי רק אני.. :-X

בקיצור- איך אתה מחבר את המסכים וזהו להפעם! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווול, עשיר אני לא אבל אני מסודר :P

בכ"מ אני בתקופת העומס בלימודים אז אין לי זמן למודינג, אבל עוד חודשיים אני מסיים ללמוד ויש לי שנה שלמה לעצמי וכלום לעשות :nixweiss: לכן אני גם הולך להשקיע במודינג ראשון, הוא לא יהיה מקצועי כמו של אנשים פה אבל אני אשקיע על מנת לעשות טוב (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אמת אהבתי יותר את הפאנל הקודם

אתה הולך לצבוע את זה? (ככה הצבע פשוט זוועה כמו של משנות ה 80)

אבל הרעיון של שני המסכים יפה איך אתה הולך לחבר אותם למחשב? יש לך רק יציאה אחת אם אתה מחליף את הCF ב 260GTX לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה זה בערך 250 שקל למסך.. בעבר זה צוין כאן בת'רד והיה לינק לאותו הבחור שמוכר את המסכי PS1 הללו ודרכו אבירם קנה לו אחד.. :P

בכל מיקרה רצוי שתדע שרוב חברי HW הם עשירים/ בעליי רצון להצליח/ משקיעים/ מרוויחים טוב/ עובדים קשה בשביל הלחם שלהם/ מבזבזים ת'כסף על שטויות חשמליים.. (מחשבים וגאדג'טים.. ::))

אבירם- נראה מאוד מעניין, אבל לעזעזל! מה זאת הפורמייקה הזוועתית הוואנבי עץ כבד מלא? :o לא יכלת לקחת איזה חתיכת דיקט פשוט או משהו?

דרך אגב, בעבר ניסיתי ליצור עיגולים בדיקטים לאיזה מוד ישן- איך בדיוק חתכת את העיגול המרכזי למטה? העיגול שרציתי לחתוך היה 120 מ"מ...

בכל מיקרה, יהיה מעניין לאן תתקדם לאן תגיע עם הלוג הזה כי אני עדיין לא מצאתי את הקו היצירתי שלך פה.. אבל זה אולי רק אני.. :-X

בקיצור- איך אתה מחבר את המסכים וזהו להפעם! :xyxthumbs:

זה לא פורמקיה זה מלמין!

סוג של גב כמו שיש בארונות

הוא בצבע וונגה , והוא יצבע

הכל יהיה שחור מט!

לקחתי אותו כי הוא תופס טוב את הצבע מהנסיון שעשיתי בנגריה ..

והוא דק וקל לעבוד איתו והוא גם חזק יחסית ..

את העיגול עשיתי מMDF 17 מ''מ

תחילה חתכתי את הפנים עם ג'קסון ישרתי קוים עם הרוטר ואז נייר 80 ו120 וחרי זה סימנתי גבול חיצוני ועל השלייף האנוכי הורדתי הכל

זה מלווה בהמון עבודה

אחרי זה עשיתי פאזות עם הרוטר והחלקתי אותן שיתמזגו יפה

סך הכל שעה עבודה פלוס מינוס..

בר , אולי אני יעשה קרוספייר אבל עם כרטיסים יותר עצבניים מאלה

אולי 4850 או שאני יקח את הג'פורס ואחד מהמסכים יהיה טלוזיה

נימצא פיתרון ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על הדיקט הזה ששמת על הפאנל המקורי- איך בו ביצעת את החור.. אבל אם אתה אומר שעשית את זה עם רוטור אז זה משהו אחר כי פשוט אין לי רוטר בין הכלים שלי ועם ג'יגסו זה יוצא קקה ודרמל "חלש" מדי לעובי כזה ולא מתאים לעבודה הזו ככה שלמעשה הכי האולטמטיבי כאן או תרתי משמע- רוטור אלא אם יש לך כוח וסבלנות לקדוח חורים קטנים צמודי אחד ליד השני שיאכלו את הקצה של החור הקודם ובסוף משייפים ועדיין זה וואחד עבודה.. :screwy:

אם אתה צובע בסוף את העץ, מה הטעם בו? לא עדיף כבר להשתמש בפאנל הקודם? הרי אם אתה צובע בשחור לא יהיה הבדל מהותי כי אחרי שתצבע בפריימר העץ יאבד את המגע "העצי" שלי.. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שעשיתי הכל ואני כמעט בשלבי סיום , יש כמה בעיות בהרכבה ואין לי זמן ולא כוח להתמודד עם זה

נכון לעכשיו הכל כמעט גמור כמו שתיראו בתמונה

הדבקתי צבעתי שייפתי השגתי את המאורר 230 וגם את הרשת

אבל מאחר ואין לי זמן בכלל בכלל כרגע , אני נאלץ לפרוש בשיא לצערי ..

אני יקנה מארז פשוט כמו אנטק 900 או משהו בסגנון ויפרוש מעסקי המודינג..

אולי אם יהיה לי זמן בעתיד אני יחזור לזה.. :-\

כרגע זה המצב .....

p1020019e.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום 900...

מצידי תשרוף על זה לילה שלם ותסיים את זה..

אני לא חושב שצריך יותר משעתיים עבודה.

אתה חייב לסיים מה שהתחלת :bash:

זה שזורק פרויקטים במחסן מזריק מוטיבציה...

תשאל בפורום מי מוכן לעזור לך לסיים, אני בטוח שיש כאן אנשים שמתים לעבוד על מארז כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

''זה שזורק פרוייקטים במחסן''

תגיד מה אתה חושב כל האנשים פה חסרי חיים ואין להם מה לעשות חוץ ממודינג למחשב?

יש חיים בחוץ חביבי , ומה לעות שהם יותר חשובים מלמדמד איזה מחשב כייף כמה כייף שזה יהיה .....

לפעמים אין ברירה וזמן לזה ..

אין לי דקה אליו

אולי אני יעשה משהו גם שבוע הבא ככה כל שבת קצת

לא יודע ניראה מה יהיה איתו..

בנתיים אני מתלבט

ואם למישהו יש זמן אליו , הוא מוזמן לבוא לקחת אותו במחיר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...