קיבלתי מודם חדש צריך עזרה (אזטק 600E) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי מודם חדש צריך עזרה (אזטק 600E)

mzlbat

Recommended Posts

היי

קיצר עשיתי שדרוג מ 5 ל 8 מיגה בתשתית ADSL ספקית בנלאומי

, בגלל שהמודם ECI 150 לא תומך ב ADSL 2 היום הבאתי מבזק סטור אזטק 600E ( הממזרים לקחו 50 שקל ) אבל עכשיו

שבדקתי מהירות הורדה זה מוריד על 200 במקום 800-1000 ? בטמיכה בבזק לא פתרו את הבעיה ואמרו שיצרו קשר ........

עריכה

אם אני ילחץ על רסט במודם לאיזה הגדרות הוא יחזור ?

ואם בבזק שמו קושחה חדשה הרסט ימחק אותה ? [br]פורסם בתאריך: 9.03.2009 בשעה 17:56:40

עשיתי עריכה ........
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mzlbat, אתה לא צריך להצהיר על עריכה. מה שעית זאת הקפצה, שמותרת רק לאחר 24 שעות מההודעה הקודמת שלך. בכל מקרה, אני מציע לך לקרוא את חוקי הפורום, אם לא עשית זאת עד כה.

האם עשית בדיקת הודרה משרת הבדיקה של בזק? היה תקין, לא היה תקין? מה אמרו לך?

אם לא אמרו לך מה הבעיה, דבר איתם שוב.

אם יש לך בעיה מול התשתית של , התעסקות עם הגדרות המודם לא יעזרו בכל מקרה. אם שינית משהו, תאתחל אותו ע"י לחיצה ממושכת על כפתור הריסוט. אתה תחזור להגדרות המקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mzlbat, אתה לא צריך להצהיר על עריכה. מה שעית זאת הקפצה, שמותרת רק לאחר 24 שעות מההודעה הקודמת שלך. בכל מקרה, אני מציע לך לקרוא את חוקי הפורום, אם לא עשית זאת עד כה.

האם עשית בדיקת הודרה משרת הבדיקה של בזק? היה תקין, לא היה תקין? מה אמרו לך?

אם לא אמרו לך מה הבעיה, דבר איתם שוב.

אם יש לך בעיה מול התשתית של , התעסקות עם הגדרות המודם לא יעזרו בכל מקרה. אם שינית משהו, תאתחל אותו ע"י לחיצה ממושכת על כפתור הריסוט. אתה תחזור להגדרות המקור.

אוקיי אני מצטער

עכשיו זה מוריד על 1 מיגה מהאתר שלהם והחיבור בסדר גמור , מה שעשה את הבעיה זה החייגן שבא עם המודם

מחקתי אותו (אבל בזמן ההתקנה כנראה שם את היוזר והססמה שלי במודם -אני נכנס דרך האקספלורר לADMIN ורואה אות )

שמחקתי את החייגן עכשיו נכנס כל פעם שאני מדליק תהמחשב ,והכל סבבה כנראה שאני יבטל את הזמנת הטכנאי

רק בשביל הידע אנא תענו על השאלות אם אתם יודעים את התשובה בבקשה

אם אני ילחץ על רסט במודם לאיזה הגדרות הוא יחזור ?

ואם בבזק שמו קושחה חדשה הרסט ימחק אותה ?

ובבזק שמים איזה הגדרות מסוימות בתוכנה של המודם ואם הרסט ימחק את ההגדרות האלה ?

ואיך אני יעשה שבכל התחברות יהיה לי IPחדש או שונה ? (המודם מחובר ישירות למחשב דרך כבל הרשת ואין לי מחשב אחר )

עריכה

נשבר לי הזין מהמודם הזה ו 8 מיגה אז הלכתי על כל הקופה ועשיתי ריסט למודם ( בחוברת כתוב שאסור לעשות אלא אם טכני מבקש את זה , וגם פחדתי שזה ימחק את הקושחה או הגרסה החדשה זה אם שמו בבזק , וגם פחדתי שצריך להגדיר אותו בבזק מחדש )

וזה לא מחק קושחה ונשארה אותה גרסה וגם

זה מנתנתק ומתחבר חופשי ובכל פעם IP חדש ( כנראה שהרסט ביטל את הגדרות הנתב ) ועכשיו כאילו יש רק מודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...