התלבטות בן הדל 2408 הפיליפס והHP 2475w - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בן הדל 2408 הפיליפס והHP 2475w

ATL321

Recommended Posts

מוזר לי שעדיין לא ענו לך.

הHP 2475W אמור להיות יותר טוב משניהם, מבחינת כמות החיבורים, ומבחינת האיכות. (INPUT LAG וכו')

החסרון שלו שהוא יקר, (ושלא קיים בארץ, עד שנדאג להביא כאלה :D)

הדל 2408 עם הרבה חיבורים ומחיר בינוני.

הפיליפס זול, עם מעט חיבורים.

(לא מכיר את ההבדל בין האיכויות של שניהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכתוב בדיונים הקודמים.

3400 שקלים זה המחיר בפנדה, וכרגע פותח הדיון של הקנייה הקבוצתית מנסה להוריד את המחיר בחנות שהוא בדק מולה.

ולפי פנדה 3 שנים אחריות של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-HP נמכר לפני כמה ימים ב TZ ב-2700 ש"ח.אני מכיר את המוכר (יותר נכון חבר שלו),וידוע לי שהיה ברשותו באותה עת גם DELL2408 REV A00.הוא הזמין את ה HP כי הוא חשב שהוא טוב יותר והתאכזב.הוא לא הצליח להגיע לצבע לבן מספיק....החבר שלו שראה את שניהם סיפר לי שאכן ב הלבן יותר לבן,אבל הטקסט פחות חד...המוכר עצמו העדיף להישאר בסוף עם ה .

היה מעניין אותי לשמוע מה אומרים בעלי הפיליפס על רמת ה"לבן" במסך ועל חדותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

דרך אגב, לשלם 2700 על מסך בלי אחריות בארץ לא נשמע כמו דיל משתלם במיוחד...

הוא בחר את הדל כי הוא לבד יותר, אבל הטקסט פחות חד? נראה כאילו הוא בחר את המסך הלא נכון חחח

לפי הביקורת פה -http://www.tftcentral.co.uk/reviews/hp_lp2475w.htm הHP מגיע עם כיול על הפנים, וחייבים לכייל אותו בשביל להנות ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

דרך אגב, לשלם 2700 על מסך בלי אחריות בארץ לא נשמע כמו דיל משתלם במיוחד...

הוא בחר את הדל כי הוא לבד יותר, אבל הטקסט פחות חד? נראה כאילו הוא בחר את המסך הלא נכון חחח

לפי הביקורת פה -http://www.tftcentral.co.uk/reviews/hp_lp2475w.htm הHP מגיע עם כיול על הפנים, וחייבים לכייל אותו בשביל להנות ממנו.

המסך שנמכר לא יובא ביבוא אישי אלא ע"י יבואן מוכר מאד (לא זוכר כרגע מי,וגם עדיף שלא אומר), והיה עם אחריות מלאה.

הוא כייל אותו עם מכייל חומרתי מקצועי (גם את ה DELL).

אני,מן הסתם,הייתי בוחר ב ,בגלל חדות הטקסט,אבל כל אחד והשיקולים שלו.בגלל זה כתבתי שכדאי לשמוע מה אומרים בעלי הפיליפס על "לובן" המסך.יתכן והפיליפס מסך טוב יותר מה למרות שהם בעלי אותו פאנל ולמרות שלפיליפס יש פחות חיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יבואן הביא מסך אחד בלבד רק בשבילו?

ומה הבעיה לומר מי זה? אחרי הכל אם מישהו ירצה לקנות ממנו, הוא ירצה לדעת מי ייתן לו את האחריות.

בנוגע לפיליפס אף אחד לא יוכל לתת לך תשובה, כי הם לא יודעים איך הHP...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יבואן הביא מסך אחד בלבד רק בשבילו?

ומה הבעיה לומר מי זה? אחרי הכל אם מישהו ירצה לקנות ממנו, הוא ירצה לדעת מי ייתן לו את האחריות.

הוא עשה איזו קומבינה דרך מישהו שעובד שם,זה הכל.זה לא יבואן שירצה להביא את זה במסות.

וכמו שאמרתי,הוא כבר מכר אותו,וסביר להניח שמי שקנה בירר את נושא האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לברר איתו כמה עלה היבוא, ומקסימום שלח לי הודעה בפרטי.

ככה אולי נצליח לארגן מחיר זול יותר למסך.

אנסה לשאול.בכל אופן ה מציג צבעים גרועים למדי:

hp2475wgissuepc6.jpg

החברים כאן שקנו את הפיליפס לא התלוננו על בעיות כאלו,למרות שגם הוא בעל מכלול צבע רחב,למשל:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=384896.msg3376419#msg3376419

או

אגב, הסברה שהצבעים רוויים מאוד היא לא נכונה - לא הבחנתי בזאת, נוסף לעובדה שגווני העור של האנשים בסרטים אינם אדומים, אלא מדויקים מאוד.

כמו-כן,הפיליפס בא עם תוכנה שעוזרת מאד לכייל את המסך:

דרך אגב, הדיסק שמגיע עם המסך הוא חובה לחלוטין.

אחרי שעשיתי CALIBRATE לצבעים עכשיו הם נראים אפילו עוד יותר "מלאי חיים".

פנטסטי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך שנמכר לא יובא ביבוא אישי אלא ע"י יבואן מוכר מאד (לא זוכר כרגע מי,וגם עדיף שלא אומר), והיה עם אחריות מלאה.

הוא כייל אותו עם מכייל חומרתי מקצועי (גם את ה DELL).

אני,מן הסתם,הייתי בוחר ב ,בגלל חדות הטקסט,אבל כל אחד והשיקולים שלו.בגלל זה כתבתי שכדאי לשמוע מה אומרים בעלי הפיליפס על "לובן" המסך.יתכן והפיליפס מסך טוב יותר מה למרות שהם בעלי אותו פאנל ולמרות שלפיליפס יש פחות חיבורים.

דווקא על שחורים וחדות תמונה צריך לתת את הדעת ולא על לובן, לובן גבוה מידי מציק לעיניים ולא טוב למסך

בדלWFP 2408 נוכחתי לראות שוני רציני בתצוגה של המסך תחת הגדרות ווידאו או גרפיקה. כאשר המסך נמצא תחת הגדרת ווידאו התצוגה טובה יותר חדה יותר ללא צבע לוואי של הילה ירוקה או אדומה וכאשר מחליפים את ההגדרות לגרפיקה התמונה פחות חדה עם הילה ירוקה או אדומה סביב לטקסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...