South Park עונה 13- כל יום חמישי בבוקר- הדיון הרשמי V3 - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

South Park עונה 13- כל יום חמישי בבוקר- הדיון הרשמי V3

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יוצר ענק? אתה צוחק? הוא ראפר ב 10 אגורות, כל הלהיטים שלו מבוססים על הצלחה של השירים המקוריים שהוא בנה עליהם את המופע שלו.

אנשים שלא שמעו בחיים את daft punk חושבים שהוא גאון, אבל רק מהסיבה הזו.

זה כמו שיש אנשים שאוהבים את אמינם בגלל שהוא שר את

mocking bird ואת dream on ואין להם מושג שזה סתם עוד רימייק לשירים מפורסמים של שירים ישנים.

ה west הזה הוא בדיוק מה שהציגו אותו ב south park - זה אפילו לא היה מוגזם, זה היה תיאור מדוייק של המציאות.

מה הקשר בין קנייה לdaft punk האדירים? ואם אתה לא אוהב בכלל את הסגנון(היפ הופ) ולא מבין מאיפה הוא בא ומה המטרה בו, לא פלא שאתה לא חושב שקנייה ואמינם מעפנים... זה כמו שאדם שמתעב רוק יאמר שהביטלס והסטונס הם להקות לא משהו כי זה סתם אקורדים ו-ווקאלס... הדעה שלו לא באמת נחשבת.

הפרק הכי טוב העונה ואחד הטובים בכלל.

מסכים.

נראה לי שמשום מה אנשים רגילים להיות באנטי נגד העונה הזו(לא מבין למה, עד עכשיו אני ממש נהנה) אז ראו את הפרק בחפיף וישר הכריזו שהוא מעפן. פרק מעולה שכמו שאמרתי, שוב מוכיח שקרטמן הוא דמות אדירה ברמות שנראות על המסך פעם בדור.

מספיק לראות את התגובות ב"רשת" לפרק(ראה הערך של הפרק בוויקי) כדי להבין שמדובר לכל הפחות בפרק טוב - ולרוב כפרק מעולה +.

זה בהחלט פרק שהייתי מכניס לרשימת הפייבוריטס של הסדרה בכל הזמנים.

הערה: שאני חושב על זה, רוב הפרקים ברשימה הזו יהיו "פרקי קרטמן"... הממ... :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוצר ענק? אתה צוחק? הוא ראפר ב 10 אגורות, כל הלהיטים שלו מבוססים על הצלחה של השירים המקוריים שהוא בנה עליהם את המופע שלו.

אנשים שלא שמעו בחיים את daft punk חושבים שהוא גאון, אבל רק מהסיבה הזו.

זה כמו שיש אנשים שאוהבים את אמינם בגלל שהוא שר את

mocking bird ואת dream on ואין להם מושג שזה סתם עוד רימייק לשירים מפורסמים של שירים ישנים.

ה west הזה הוא בדיוק מה שהציגו אותו ב south park - זה אפילו לא היה מוגזם, זה היה תיאור מדוייק של המציאות.

כאילו ראפרים אחרים לא מסמפלים(נכון, נתת פה אתה אמינם כדוגמא, למרות שאתה יכול לתת

את פאף דדי כדוגמא דומה ולא חסר עוד ראפרים שעושים את זה).

אבל כשאתה רואה את הרפש שקיים היום בעולם ההיפ-הופ והמוזיקה אפילו בשביל

היפ-הופ וראפ נמוכה ברמות על, אז כן! קאנייה ווסט שמסמפל כמעט כל שיר שלו

כבר נראה יותר טוב והוא בהחלט קול מרענן וגם מדבר בשיריו על נושאים ברומו

של עולם ולא על "בא לי לזיין את אמא ש'ך, בואי תמצצי לי יא זונה, עהעהעהעה!!!11".

בנוסף לכך, תראה לי אמן היפ-הופ/ראפ שלא סימפל להיטים מלהיטי עבר ואני אראה

לך ראפר שאף אחד לא שמע עליו(או לפחות הרוב) :P

מסכים.

נראה לי שמשום מה אנשים רגילים להיות באנטי נגד העונה הזו(לא מבין למה, עד עכשיו אני ממש נהנה) אז ראו את הפרק בחפיף וישר הכריזו שהוא מעפן. פרק מעולה שכמו שאמרתי, שוב מוכיח שקרטמן הוא דמות אדירה ברמות שנראות על המסך פעם בדור.

מספיק לראות את התגובות ב"רשת" לפרק(ראה הערך של הפרק בוויקי) כדי להבין שמדובר לכל הפחות בפרק טוב - ולרוב כפרק מעולה +.

זה בהחלט פרק שהייתי מכניס לרשימת הפייבוריטס של הסדרה בכל הזמנים.

הערה: שאני חושב על זה, רוב הפרקים ברשימה הזו יהיו "פרקי קרטמן"... הממ... :x

זה לא עניין של אנטי, החל מעונה 11 או 10(מתי היה הפרק הזה, שהוא אחרון בעונה

שסטאן נאלץ לאמן קבוצת הוקי והבטיח לנצח בשביל ילד גוסס מסרטן?)

הסדרה מתדרדרת, אולי בגלל שכבר קשה לספק מהלומות של הלם(על מה הם יצחקו הפעם? נכים?

הומלסים? לסביות? מחקר תאי-גזע? כמרים קתוליים שאונסים ילדי מזבח?) כשהם צחקו כבר על כל הנושאים הכאובים האפשריים בחברה האמריקאית.

אולי בגלל שקשה לשמור על קו עולה של יצירתיות לאורך כ"כ הרבה זמן?

בשורה התחתונה? כן, זה לא פשוט ובאופן טבעי הרמה יורדת ושומרת בעיקר על בסיס המעריצים

הקיים(שהוא ללא ספק מאוד רחב).

בנוסף לכך, העובדה שפרק עלה לכותרות ועיצבן מפורסמים כאלו ואחרים, לא הופך אותו למעולה או אחד הטובים,

לפחות בעיני(ראה ערך, הפרק שהם הפכו את הדמות של שף לפדופיל מהופנט, אחרי שמייקל הייז עזב את הסדרה

בגלל שהם צחקו על הכנסייה הסיינטולוגית, לדעתי גם זה לא היה פרק מצחיק מי יודע מה, למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק טוב מאוד חשבתי בהתחלה שנושא כמו סומליה יצא משעמם אבל הצליחו להכניס פה כל מה שצריך

מלחמת הכוכבים\הזמרת הכונפה מאמריקאן אידול\צרפתים פחדנים\צחוקים על הדמות ההוליוודית של הפיראטים \ואפילו קצת מוסר

יפה 2 פרקים רצופים טובים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...