4870x2 מתחמם - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4870x2 מתחמם

zombie

Recommended Posts

במנוחה הכרטיס נמצא בדרך כלל על 75 מעלות והמאוורר על

30%

כשאני משחק והמאוורר על אוטומטי אני יכול לשחק נגיד 15 דקות ואז המחשב יתקעע והצליל ברמקולים קופץ ממש מהר ואני מקבל מלא ארטיפקטים(פסים ציבוניעיים לאורך המסך שמכסים אותו לחלוטין)או שזאת התמונה עצמה נמרחת על המסך וזה קופץ ככה כמה שניות ואז המחשב מאתחל את עצמו...וכבר אחריי כל הזמן של האיתחול אני ממהר לראות מה טמפרטורת הכרטיס מסך והיא על 85...אותו הדבר קורה כשאני שם את המאוורר על 65% שזה המון רעש! רק שאז אני יכול לשחק חצי שעה- שעה רצוף...הבעיה נובעת מהכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח את הדלת של המארז.

שים מאוורר חזק (מאלה ששמים בסלון כשבאים אורחים ;D) מול הכרטיס מסך, ותכוון אותו למקסימום.

תפעיל משחק כלשהו, אבל רצוי תוכנת בנצ'מרק כבדה שתשחט את הכרטיס על 100% או כמה שיותר קרוב לזה.

תמתין ותראה אם הבעיה חוזרת על עצמה.

תעדכן שוב עם התוצאות.

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי לממש אחריות עכשיו? ועוד מ K.S.P?(הם אמרו לי לבוא למעבדה עם הכרטיס), אתם חושבים שיחליפו לי אותו או שיעשו בעיות?

ולכרטיס מסך לא עשיתי OC אבל עשיתי למעבד, יכול ליהיות שזה הגורם לבעיה?

לנסות אולי בדיקות מעמץ לכרטיס מסך ולבדוק טמפרטורות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שתתרוצץ תריץ בדיקות מאמץ, למעבד ולכרטיס מסך.(למרות שרוב הסיכויים שהכרטיס הוא הבעיה)

תגביר את המהירות של המאוורר של הכרטיס ל100% ותנסה לשחק ותראה מה קורה.

אם לא קורה כלום שהמאוורר על 100% כנראה שהכרטיס מתחמם, ואז לפני שאתה משחק תעלה את המהירות של המאוורר שלו(כמו שאני עושה עם הכרטיס שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואללה, עכשיו גם אני ראיתי את התמונות של המארז.

שלי לא עושה כזה רעש, וגם לא כזה מתחמם בטירוף.

במקרים נדירים, אני פתאום שומע את המאוורר עושה ספולינג למהירויות של מיני טורנדו

ואז נרגע וחוזר למצב שקט.

נשמע שיש בעיה בכרטיס.

אבל סתם בשביל השקט הנפשי שלך, תזהיר את השכנים ושים ת'מאוורר על

100% ותפעיל בנצ'מרק. תבדוק אם זה עדיין קורה. יהיה לך יותר קל גם

עם מימוש האחריות - תוכל להגיד להם שניסית דברים וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי VANTAGE ואת ה 06

בואנטג' יש באפשרויות מבחניי גראפיק ושני מבחנים מסומנים בוי וכפתור להריץ בנצ'מארק...להפעיל את זה ככה וזה לא יאמץ תמעבד? כי יכול ליהיות שהבעיה היא במעבד( http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=398075.0 ) ואיך אני אומר לו להריץ במשך שעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...