Sennheiser eH250 - בעיה באוזנייה השמאלית ... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sennheiser eH250 - בעיה באוזנייה השמאלית ...

Rockaved

Recommended Posts

שלום לכם,

ברשותי האוזניות eH250 כמספר חודשים..

לא ממש זוכר כמה אבל לא נורא.

בכל זאת!

יום בהיר אחד קמתי,הסתכלתי על האוזניות וחיברתי למערכת, שמעתי בשני הצדדים, אחרי מס' שעות של האזנה בווליום סביר ביותר (3 עיגולים במד השלט הרחוק של הMX5021), עם הזמן התחילו להיות בעיות במגעים של אוזנייה שמאל והסאונד לא עבר נקי והיה "קח, קח, קח" כשמשחקים במגעים.

עם הזמן עבר כבר חודש ומשהו , ועדיין לא טיפלתי בבעיה ועד לפני חודש כבר לא שומעים באוזנייה שמאל כלל.

יש לציין שאוזנייה ימין חייה ונושמת הבת ז*נה :)

בדקתי אפשרות של להחליף כבל לכבל חלופי, אבל...דיברתי עם היבואן של סנהייזר והם רוצים 120 ש"ח(!) רק על הכבל המקורי של האוזניות.

שאלתם את עצמכם מה עם חו"ל,אז..

http://www.dv247.com/invt/31230/

http://cgi.ebay.com/Cable-Cord-SENNHEISER-eH250-eH350-eH-250-350-HD-477-497_W0QQitemZ190285657089QQcmdZViewItemQQimsxZ20090209?IMSfp=TL090209215005r8174

יקר! כולל משלוח ומיסים זה יוצא לא משתלם , ואפילו אם לא יהיו מיסים אז עדיין יקר.

251b_1.JPG

255a_1.JPG

איזה אלטרנטיבה זולה וטובה יש לעניין? ??? ???

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא בחיבור לאוזניה או בחיבור בקצה הכבל? אפשר להחליף את החיבורים הללו. חיבור עולה כמה שקלים ותצטרך להלחים בבית.

Anatoli.

אין לי שמץ של מושג,

איך אוכל לאבחן מאיפה מגיעה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היית צריך להוריד את ה-! בציטוט שלי. זה בכוונה שם. מן הסתם אם הבעיה הייתה מסתדרת כשנגעת שם אז הבעיה שם. אז כל עוד לא נוצרה בעיה חדשה מאז, החלפה של הקונקטור תסדר לך את זה. לך לחנות אלקטרוניקה, תקנה חיבור ותחליף אותו בבית.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היית צריך להוריד את ה-! בציטוט שלי. זה בכוונה שם. מן הסתם אם הבעיה הייתה מסתדרת כשנגעת שם אז הבעיה שם. אז כל עוד לא נוצרה בעיה חדשה מאז, החלפה של הקונקטור תסדר לך את זה. לך לחנות אלקטרוניקה, תקנה חיבור ותחליף אותו בבית.

Anatoli.

איך אני את ההחלפה.

הורדתי את הסימן קריאה כי זה משדר אגרסיביות , ואני לא רואה שום סיבה להיות אגרסיבי אם רק שאלתי שאלה.

לי זה הפריע בעין אז הורדתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השילוב ?! הוא סימן תמיהה. משמעותו שלא הבנתי מאיפה הבאת את השאלה. אגרסיביות זה לא משדר זה בטוח. תהייה בטוח שאם הייתי רוצה להיות אגרסיבי זה לא היה ברמיזה :)

בנוגע לאיך זה נעשה, חותכים את הקונקטור הבעייתי. פותחים את הכבל, יהיו שם מוליך מבודד ועליו עוד מוליכים. החיצוניים הם האדמה והפנימי הוא הסיגנל. אתה מלחים את זה לקונקטור החדש (עדיף שיהיה מונו ולא סטריאו) ומחבר את הסיגנל לפין המרכזי ואת האדמה לגוף של הקונקטור.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לאיך זה נעשה, חותכים את הקונקטור הבעייתי. פותחים את הכבל, יהיו שם מוליך מבודד ועליו עוד מוליכים. החיצוניים הם האדמה והפנימי הוא הסיגנל. אתה מלחים את זה לקונקטור החדש (עדיף שיהיה מונו ולא סטריאו) ומחבר את הסיגנל לפין המרכזי ואת האדמה לגוף של הקונקטור.

Anatoli.

???[br]פורסם בתאריך: 9.03.2009 בשעה 20:50:40

יש לציין שהסלוט צריך להיות בצורה מסויימת כי ככה זה בדגמים הנ"ל.

שכחתי לציין.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anatoli.

מושגים כמו , "אדמה" , "סינגל" , "ומחבר את הסינגל לפין המרכזי ואת האדמה לגוף של הקונקטור" ... :-\

או שתוכל להביא לי מדריך זה יהיה מאוד מאוד מועיל!

:xyxthumbs:תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע להשתמש במלחם? יש לך מלחם בבית?

אם לא, תלך עם הכבל למעבדת אלקטרוניקה, תראה לו את החלק הדפוק ותגיד לו שיחליף את החיבור. לדעתי גג 20 שקל הוא מסדר לך את זה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע להשתמש במלחם? יש לך מלחם בבית?

אם לא, תלך עם הכבל למעבדת אלקטרוניקה, תראה לו את החלק הדפוק ותגיד לו שיחליף את החיבור. לדעתי גג 20 שקל הוא מסדר לך את זה.

Anatoli.

כן יש לי מלחם , אני יודע בערך להשתמש בו..

בעיר שבא אני גר גם במעבדה יעשו עבודה ערבית , אני מעדיף לעשות זאת בכוחות עצמי. 8)

רק אשמח אם אקבל הסבר טיפה יותר מפורט , תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יודע "בערך" להשתמש במלחם אז התיקון שלך "בערך" יעבוד. עדיף שתלך למעבדה שייקח 20 שקל ויעשה נורמאלי. הכי חשוב שזה יחזיק יותר מיומיים, ועם הלחמות רופפות זה לא יחזיק.

איך זה נעשה? כמו שאמרתי, תפתח את הכבל, יש בפנים מוליכים שמבודדים ואז עוד מוליכים. את הפנימיים תחבר לפין האמצעי של החיבור, ואת החיצוניים למסגרת של החיבור. בשביל זה תצטרך מלחם, בדיל, וכמובן חיבור שכזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...