היתווכחות מה עדיף סמסונג סול או נוקיה 5800 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היתווכחות מה עדיף סמסונג סול או נוקיה 5800

asaf556

Recommended Posts

שלום.

אבא שלי רוצה לקנות פלא חדש אחרי שהישן נמעך מתחת לפטיש.

הוא רוצה לקנות את הסמסונג סול ואמרתי לו שלא כדאי ושיקנה את 5800.

הוא חושב שהסול יותר טוב ולכן סירב.

צי בינינו צודק ולמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-5800 הוא פלאפון שטוב רק על הנייר.

בפועל, הסמוסנג בנוי הרבה יותר טוב, במישור איכות החלקים והן במישור בהנדסת האנוש,

הסמונג בעל מסך הרבה יותר איכותי ו"חי".

חוץ מעיניין הממשק, הסמסונג עדיף משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת עוד סתם טלפון אתם סותרים אחד את השני הסול הוא מכשיר די מיוחד אבל גם ה5800 הוא כזה במובנים אחרים.

בקיצור אם היו קיימים רק שני טלפונים אלה איזה מהם היתה קונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי לוקח את הסול בלי למצמץ. יש לי N95 וN73 והם נראים כמו צעצוע ליד הסול. יכול להיות שהממשק של הסול די פשוט לעומתם ולהם יש מיליון ואחד תוספות שאין לסול אבל מבחינת מכשיר להסתובב איתו יום יום זה הסול. קודם כל מבחינת סוללה יש לסול אחת שיכולה להספיק ל4 ימים. הייתי עם הN73 בטירונות וזה פלאפון בדיחה טיפה קצת והלכה חצי סוללה לעומת הסול שבאמת לא מאכזב. מבחינת עמידות הסול בנוי חבל על הזמן לעומת הנוקיה שעשויה מפלסטיק. הייתי לוקח את הסול ע"פ 90% מהפלאפונים של . הסוללה שלהם זוועה, העמידות גם כן וים תקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב הייתי בטירונות עם הN73 חצי מהפלוגה שלי עם N95 ואשכרה סבלנו מהפלאפונים האלה. הסוללה פשוט ביזיון אתה מטעין את הפלאפון בלי סוף ואחרי שעתיים הלכה חצי סוללה. בכלל כמות התקיעות של הפלאפונים שערורייתית. לאחי יש את הסול והוא פשוט נהנה ממנו, בלי סוף והקו של הסוללה לא זז. מבחינת הסול לוקח בלי מאמץ. אתה מדבר איתי כאשר אני 8 שנים לא זז בלי אבל הסדרות האחרונות שלהם על הפנים. נתונים מפוצצים אבל הם שחכו שאחרי הכל זה פלאפון ובתור פלאפונים הם לא מספקים את הסחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם גורמים לי לבלבול יותר גדול ממה שהיה לי היתי אתמול באורנג ניסיתי לקנות אבל לא הצלחתי להחליט והלכתי בידיים רייקות.

הבנתי שהסול איכותי יותר אבל אני לא יודע אם היה יותר כיף להשתמש בו מאשר ב5800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...