שאלה לגבי SCYTHE MUGEN II.. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי SCYTHE MUGEN II..

CRYAVI

Recommended Posts

מה שקורה שמשתמשים במערכת פתוחה ללא מארז לא אמור לעניין אותנו כי אף אחד לא משתמש במערכת שלו ככה.

ה - TRUE לא מופיע בהשוואה הזאת בכלל ובמערכת פתוחה ה - U120EX ו - SI-128 SE שווים (69 מעלות).

לא שזה חשוב במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה שמשתמשים במערכת פתוחה ללא מארז לא אמור לעניין אותנו כי אף אחד לא משתמש במערכת שלו ככה.

יש כאלה שכן :jump:

ואם תעשה ממוצע של כל הבדיקות בגדול הם שווים .. (מארז סגור=128 , מארז פתוח=TRUE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

על מה אתם מדברים?..

אם לא מסתכלים על הגודל והמחיר אז כיום ה IFX-14 הוא הכי טוב שיש והוא מוביל על כולם בכ4 מעלות.! :xyxthumbs:

איך לא הזכרתם אותו?...

אני אומר לכם מנסיון שהוא הכי טוב כיום.

אתם יכולים לראות פה.

http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/core-i7-coolers-roundup_18.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..

לסיכום:

1. AXP-140

2. SI-128 SE (עם מאוורר ברמה של זה שהשתמשו בו בביקורות של XBIT)

3. BIG TYP 14PRO

4. SCYTHE MUGEN 2

5. THERMOLAB BARAM

6. THERMALRIGHT ULTRA 120 (ה - TRUE COPPER טוב ממנו רק במעלה גג שתיים וממש לא שווה את הכסף)

דניס אני לא מסכים איתך.. ה-mugen 2 שני רק ל-ifx 14

ואני לא מבין מאיפה הבאת את זה שה-AXP-140 עדיף עליו?! זה שטות

עריכה: שימו לב למהירות המאוורר.. ה-mugen פועל במהירות נמוכה יחסית מה שאומר גם שקט בנוסף

להלן האתר שציתת בביקורת על כולם ביחד:

103_diagr2_refer-(Xbitlabs).png

104_diagr3_oc-(Xbitlabs).png

וכל זה עוד לפני שהכנסנו את שיקול המחיר.. בו ה-mugen 2 לוקח בענק בזכות של זהו גם זול משמעותית וגם מגיע עם מאוורר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שעדיף שתשתדל לתת ביקורות שנותנות תמונה שלמה ולא הסקות מאחת לשנייה כי אתה טועה ומטעה אנשים בדרך.

אני ממש לא חושב שיש קשר בין סוג הליבה ליכולת הקירור.. פיסיקלית זה שטות לטעון את זה!

הגוף רואה משטח חם, באמת שלא אכפת לו מה כתוב שם :screwy:

כל הרעיון של גוף , שהוא נצמד למשטח ותלוי רק במגע איתו.. בשום דבר אחר לא

מה שיכול להיות השפיע זה תנאי סביבה שונים בין הבדיקות, דבר שמנוטרל בבדיקה אחת מרוכזת כמו כאן

נ"ב: ה - CM V10 כל כך גרוע.

בכל קנה מידה.. גם ביצועים גרועים, גם משקל הזוי וגם מחיר גבוה

מומלץ רק למי שמחזיק מניות של CM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע.. אתה אומר שגוף יהיה יותר טוב למעבד קר ופחות טוב למעבד יותר חם? :kopfpatsch:

נראה לי שהמרצים של חברים שלי לתרמודינמיקה בטכניון צריכים להתפטר ולתת לך ללמד במקומם

זה לא חדש בכלל.

קרה גם בעבר שגופי קירור היה טובים מאד עם פחות חמים והסתדרו פחות טוב עם חמים יותר.

למשל ה - TT V1 שטוב מאד עם ה - CONROE אבל לא הסתדר ממש טוב עם ה - KENTSFIELD (אפילו לעומת גופי שהשתווה אליהם בתוצאות או אפילו עקף בקצת עם מעבדי הקונרו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד התירוצים הכי לא משכנעים שיכולת לתת..

הנה כמה עובדות:

- ל-mugen2 שטח פנים גדול מהגופים האחרים בגודל שלו (120 מ"מ)

- יחסית לגופים בהשוואה ל-mugen משקל לא נמוך. מה שאומר מסת חומרי גלם גדולה יותר

- שטח פנים משפיע בצורה ישירה על יכולות הקירור של גוף. יותר שטח פנים = יעיל יותר

- משקל משפיע על קיבול חום בצורה ישירה, יותר משקל = יותר קיבול חום ויעילות טובה יותר

אלו כמה סיבות למה הוא מתפקד טוב יותר.

אבל לבוא ולהגיד ש-V1 הסתדר טוב יותר עם סוג מעבד מסוים במקום עם אחר? יש דברים אחרים שהשפיעו:

כמות האוויר שהוזרם לגוף, סוג המארז, טמפ' סביבה, מריחת משחה טרמית, איכות הצימוד התרמי (חיזוק הגוף ללוח)

גוף לא יודע להבדיל בין גוף חם יותר לפחות, הוא יודע לפזר חום ביעילות קבועה

היעילות כן תלויה בכמות החום שפולט המקור, אבל היא תשאר קבוע בחלפת מקורות - ככה שמה שאתה אומר פשוט לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...