הזמנה ישירות מהיבואן. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה ישירות מהיבואן.

Andrey22

Recommended Posts

בהנחה שאני נרשם בתור דילר אצל אחד היבואנים בארץ לדוגמא http://www.cd-log.co.il/become_h.asp

למה אני נכנס ? האם עליי להתחייב להזמנות או שאפשרי להזמין הזמנה חד פעמים של כעשרה כמו I7 920 וכעשרה כ.מ כמו 4870 למטרת מכירה באתר יד2 ובפורומים למכירה כמו פה באתר,ובכמה אחוזים בערך המחיר יהיה זול מהמחיר שבחנויות שבזאפ ?

רק מי שיודע שיגיב ותודה מראש על המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמות/סכום מינימום שאתה מתחייב לרכוש, אתה לא יכול להיות דילר לחודש ולהיעלם (רכישה חד פעמית), המחיר זול בכ 10-17%, תלוי במוצר (במקרה של , הרבה יותר לכיוון ה 10)

יש סיבה שלא כל העולם נרשמים להיות דילרים לחודש, אני מקווה שאתה יודע שאתה ממש לא הראשון שחשב על משהו דומה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתחייבות משתנה מיבואן ליבואן, גם בהתאם למחיר וגם בהתאם לכמות. (זה אם בכלל יקבלו אותך להיות דילר, הם לא מקבלים כל אדם שבא ומצהיר שהוא רוצה)

אם אתה חושב על חד פעמי 10 כרטיסים ו 10 , אתה יכול אוטומטית לשכוח מזה, אף אחד לא מקבל דילר לרכישה חד פעמית.

אם התכנון שלך הוא מה שקרון רומז , עזוב , זה לא יצא .

הרגע שמתי לב שמרגע שנכנסתי לפורום ועד לנקודה זו, אף אחד אף פעם לא הצליח לכתוב את 5 האותיות הפשוטות של הכינוי שלי בסדר הנכון :lol:

אני אהיה מופתע אם מישהו מפה יודע מה המילה הזו בכלל אומרת בלי לפתוח מילון/לחפש בגוגל.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא יצא,אם אני מוכר חומרה שהערך שלה בזאפ 1200 ש"ח ב-1050 עם אותה אחריות של אותו יבואן זה יצליח.

בקיצור אתה עוד אחד שחולם לפתוח חנות מחשבים, בלי שום ניסיון ורקע בתחום...

עזוב, לא ילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...