מחפש מארז + ספק בתקציב של עד 400 שקל - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז + ספק בתקציב של עד 400 שקל

דויד מלך ישראל

Recommended Posts

אי אפשר לבחור ספק ומארז בלי לדעת את מפרט המחשב או לפחות מעבד וכ.מסך.

בכל מקרה בהנחה שמחשב כזה לא ישתמש בכ.מסך רציני (אולי בכלל יהיה מובנה) אמליץ להוסיף כ-50 ש"ח ולקחת Nsk4480 - איכותי ושקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע קצת מוגזם לצרכים.

CompuCase 6A19B black + 300 Watt עולה כ300 ש"ח ויעשה את העבודה. אם אתה מתכנן עוד תוספות יש את:

CompuCase 6A21B Blue/Black + 400Watt שעולה כ400 ש"ח.

מחירים מRSM מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JSP M100

אחלה מארז שקט נראה טוב מגיע עם ספק של 400W

בזמנו עלה לי 190 ש'

לא יודע כמה הוא עולה היום.

רק הקטע שהוא מתאים ללוחות אם קטנים יחסית (עד 3 חריצי הרחבה למטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שברמת המחיר שלו אין שני למארז של JSP אם כי הוא גם פחות שקט משמעותית וגם בנוי פחות טוב מהאנטק שלכן עולה כפול שלא לדבר על רמת הספק באנטק לעומת רמת הספק ב JSP. חוצמזה שה JSP מארז ללוחות מיקרו בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לצרכים ובמסגרת התקציב שלו מארזים של JSP יספיקו לו. הוא הרי לא או משתמש במחשב לצרכים כבדים. הוא צריך מארז שקט וזול עם ספק מספיק אמין (לפחות יותר מגנרי) מה גם שיש של JSP שמתאימים ללוחות ATX סטנדרטיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון סופר דופר ג'נרי - מארז וספק ב-140 ש"ח, נו באמת. מה גם שאני בספק אם הוא באמת שקט.

לגבי השני - כבר יותר טוב אבל ממש לא שקט.

אין שום סיבה לקחת משהו אחר חוץ מה-Nsk4480

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לצרכים ובמסגרת התקציב שלו מארזים של JSP יספיקו לו. הוא הרי לא או משתמש במחשב לצרכים כבדים. הוא צריך מארז שקט וזול עם ספק מספיק אמין (לפחות יותר מגנרי) מה גם שיש של JSP שמתאימים ללוחות ATX סטנדרטיים

שמע, עם כל הכבוד ש M100A שאני באמת אוהב אותו, ולמרות שהוא הרבה יותר שקט מהרבה במחיר שלו שנמכרים בשוק, אין מה להשוות אותו ל 4480.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...