בעייה אתגר - {סאונד מקוטע} - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה אתגר - {סאונד מקוטע}

cKb

Recommended Posts

אז ככה, יש לי לוח אם של ג'יגהבייט VTXH, שיש לו יציאת קול דיגיטלית מסוג SPDIF, ורמקולים של ALTEC-LANSING, עם כניסה דיגיטלית, SPDIF.

בקיצור, הכל מחובר, עם כבל איכותי (מחברים מזהב, לאוהבי האודיו...).

הבעייה, שכרטיס הקול מוציא קול מ_ק_ו_ט_ע. שומעים - לא שומעים - שומעים - לא שומעים... בערך כל שתי שניות יש קיטוע. ניסיתי הכל, הורדתי דרייברים ועשיתי כל מה שלא חשבתם עליו. שום דבר.

אז השאלתי מחבר שלי כרטיס קול live value, שיש לו יציאת קול דיגיטלית, הכנסתי אותו (וכמובן שניטרלתי את הכרטיס שעל לוח האם בהגדרות הביוס), הורדתי דרייברים מעודכנים ל , וכל מה שאתם רוצים.

ו...נחשו מה - ב ד י ו ק אותה הבעייה. שומעים - לא שומעים... בערך כל שתי שניות יש קיטוע.

עברתי על כל ההגדרות. הכל בסדר. הגדרתי no speakers. והגדרתי גם digital output only. וכלום.

אז נכנסתי לפורומים של כל החברות שיש להם איזשהו קשר ישיר או עקיף למה שנעשה במחשב שלי, והתחלתי להציק שם לכולם. רוב האנשים חזרו אלי עם תשובות לא רציניות, כאלה שקופות או ברורות או סתם דברים שניסיתי ועשיתי. אז שלחתי אימייל לג'יגהבייט, ואני עדיין מחכה מהם לתשובה. אולי להם יבוא איזשהו פתרון.

עכשיו אנשים, אני מבקש - אני מושך את הקטע הזה באמת הרבה זמן. אז אם למישהו ב א מ ת יש מושג למה זה קורה, תבוא עליו הברכה. אחרת, בכל הסרטים האלה כבר הייתי.

נו... מאתגר או לא ?

cKb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת את הבעיה עם מערכות הפעלה אחרות? זאת יכולה להיות בדיקה מעניינת שתיתן לך מושג די ברור אם מדובר בבעיית חומרה או בבעיית תוכנה.

רק שים לב לבטל קודם ב- את ה-Plug & Play OS, בעצם תשאיר את האופציה הזאת מבוטלת בכל מקרה- גם עם על גרסאותיה השונות.

Prog.

עריכה: cKb, עשה טובה ותשנה את הכותרת למשהו יותר אינפורמטיבי, OK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת אולי הבעיה ברמקולים עצמם ? אולי יש משהו דפוק בהם ?

נסה לבדוק על סט אחר עם כניסה דיגיטלית. נסה גם לודא כי הרמקולים מוגדרים נכון ( כפתורים, מצבי כניסה וכדומה - לי יש את הרמקולים של קריאייטיב - ויש אפשרות לבחור את הכניסה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת אולי הבעיה ברמקולים עצמם ? אולי יש משהו דפוק בהם ?

נסה לבדוק על סט אחר עם כניסה דיגיטלית. נסה גם לודא כי הרמקולים מוגדרים נכון ( כפתורים, מצבי כניסה וכדומה - לי יש את הרמקולים של קריאייטיב - ויש אפשרות לבחור את הכניסה).

את העצה הזאת הוא כבר קיבל, לא ? (לא יודע אם זה היה ממך).

אם לא בדקת שבמקרה הבעיה ברמקולים אז באמת אף אחד לא יוכל לעזור לך כי אין פה הרבה אפשרויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תחבר למגבר...

או שניתן לבדוק את הOUTPUT מבלי לחבר ... תגדיר את הכרטיס שיעבוד דרך יציאת SPDIF,

אל תחבר כלום באמת.. ותבדוק את האאוט פוט דרך האקולייזר של ה LiveWare.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבעיה חוזרת על עצמה בכרטיס קול אחר..אז לפי דעתי הבעיה לא במחשב אלא במכלול מיסביב (רמקולום,כבל וכדומה)

דרך אגב יש לי עצה נוספת...במקום לחפש אחרים לך לחבר שלך (זה שלקחת ממנו את הכרטיס קול) ותחבר את הרמקולים שלך למחשב שלו....ככה אתה תבודד את התקלה אם היא ברמקולים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...