מנכ"ל סוני: "קשה לפתח לפס3 בכוונה" - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל סוני: "קשה לפתח לפס3 בכוונה"

TeaTime

Recommended Posts

טוב חשבתי שהוא יצא כבר אבל תראה מה הציון שלו ב360 -

http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/thelastremnant/index.html

אתה יכול להכניס את טאל מולו שניהם קיבלו ביקורות נמוכות

ואני לא אומר שלא יצא ל360 JRPG טובים

Eternal Sonata

Tales of Vesperia

וסטר אוסן החדש או איך שכותבים את זה

הבעיה שאף אחד מהם לא מכר הרבה וה360 בכללי לא מוכרת טוב משחקים בסגנונות מסוימים

ואתה מוזמן לבדוק את זה

פלטפורמות \JRPG\קזואל ועוד פשוט לא מוכרים טוב בקונסולה

גם שיש הפקות גדולות יחסית

באנגו 3 לדוגמה ניכשל מאוד במכירות

אולי פינל פנטזי ימכור הרבה השאלה אם באמת יצדיק את הזמן והכסף שזרקו עליו ?

כי אני לא חושב שכן למרות שבטח יהיה ריווחי

סקוור איניקס בטח היו יכולים לזרוק הרבה JRPG לWII \PSP\וDS ולהרוויח הרבה יותר מההשקעה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם תשים לב,הטענה העיקרית נגד LAST REMNANT היא שלשחק בו זה כמו לדפדף בספר(או במילים אחרות,הפריים רייט מעליב עד כדי גיחוך)..מעבר לזה אומרים שמדובר במשחק מעולה..

שלא תבין אותי לא נכון,המשחק הזה לא מעניין אותי ולא משוך אותי ואני גם לא מתכוון לנסות אותו,אבל מה שכן,אם SQUARE יהיו מספיק חכמים בשביל לגרום למשחק לעבוד בצורה חלקה על המחשב(מה שלא אמורה להיות בעיה כזאת גדולה,מכיוון שמחשב בינוני בימינו חזק משמעותית מהבוקס..),המשחק אמור להיות טוב מאוד..אז נחכה ונראה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אבל הוא הציג את המשחק כגדול מה שלא עומד בביקורות

תראה יש אנשים שאהבו את טאל לWII מאוד אבל אני לא מכניס אותו כמשחק גדול כי הביקורות אמרו אחרת

למעשה בדור הזה לא יצא JRPG גדול אחד לניחות

יצאו קצת טובים אבל לא גדולים

סקוור איניקס גם מפתחת בעיקר לDS היום והרבה פחות לניחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין

אני מבקש שפשוט תפסיק להגיב לגבי משחקים שלא שיחקת ולא ראית בחיים, ותפסיק לכתוב "ביקורות"

גיימספוט זה לא "ביקורות" כבר מזמן, זה "אנחנו ניתן ציון לפי כמה שיש לנו להרוויח מזה"

יש לי מליון דוגמאות בשבילך שהציון מ IGN וגיימטריילרס עומד על 8-8.5 והציון בגיימספוט על 5, הם באמת לא מתאימים לתת כדוגמה.

Star ocean החדש ל 360 מצוין, וכל מי ששיחק בו אומר את זה. אני בספק שיצא לך לראות אותו אפילו בעיניים שלך, המשחק פשוט בנוי טוב, נקודה.

זה מצחיק שאתה נותן דעה בלי לדעת על מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין

אני מבקש שפשוט תפסיק להגיב לגבי משחקים שלא שיחקת ולא ראית בחיים, ותפסיק לכתוב "ביקורות"

גיימספוט זה לא "ביקורות" כבר מזמן, זה "אנחנו ניתן ציון לפי כמה שיש לנו להרוויח מזה"

יש לי מליון דוגמאות בשבילך שהציון מ IGN וגיימטריילרס עומד על 8-8.5 והציון בגיימספוט על 5, הם באמת לא מתאימים לתת כדוגמה.

Star ocean החדש ל 360 מצוין, וכל מי ששיחק בו אומר את זה. אני בספק שיצא לך לראות אותו אפילו בעיניים שלך, המשחק פשוט בנוי טוב, נקודה.

זה מצחיק שאתה נותן דעה בלי לדעת על מה.

-אבל אבל אבל..הוא לא מוכר הרבה..איך הוא יכול להיות טוב?!? :-X-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה בדיוק מה שאני אומר לך :kopfpatsch:

תפסיק "לדבר לפי ביקורות", כי 90% מאותן ביקורות שאתה מסתכל עליהן לא שוות כלום.

ושוב אני אומר אותו דבר-

פשוט אל תדבר על משחק שאתה לא מכיר, לא שיקת בו, ולא יצא לך לראות בעיניים שלך בחיים. אתה לא יכול לתרום לדיון במצב כזה, ולכן כל מילה שאתה כותב אוטומטית מורידה את רמת הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה בדיוק מה שאני אומר לך :kopfpatsch:

תפסיק "לדבר לפי ביקורות", כי 90% מאותן ביקורות שאתה מסתכל עליהן לא שוות כלום.

ושוב אני אומר אותו דבר-

פשוט אל תדבר על משחק שאתה לא מכיר, לא שיקת בו, ולא יצא לך לראות בעיניים שלך בחיים. אתה לא יכול לתרום לדיון במצב כזה, ולכן כל מילה שאתה כותב אוטומטית מורידה את רמת הדיון.

זה מזכיר לי את מה שקרה לי עם משחקי הJRPG..כשסוף סוף קניתי 2 לפני שנתיים,הסתכלתי בגיימספוט לראות מהם המשחקים עם הציונים הגבוהים ביותר..ומצאתי המון המון משחקי JRPG בראש הרשימה..

"אם זה קיבל ציון גבוה,זה בטח מעולה" חשבתי לעצמי..ועד שיצא לי לשחק באחד מהם(SUIKODEN 3)..

"למה אני לא נהנה?? המשחק הרי קיבל ציון כל כך טוב!!" היה הדבר היחידי שרץ לי בראש בזמן שניסיתי להבין ממה לעזאזל כולם כל כך מתלהבים..

רק את ROGUE אהבתי..וגם שם הייתה הבעיה שכבר באמצע המשחק היו לך את השריונות והנשקים הכי טובים..

ובנושא אחר לגמרי(או יותר נכון נושא הדיון,אבל למי אכפת..)

חשבתי לעומק על מה שההוא מסוני אמר,והגעתי למסקנה שיש בזה הגיון כלשהו...

תחשבו על זה רגע לעומק..כמה משחקים גרועים באמת יש לפלייסטיישן? ואני מתכוון למשחקים ממש ממש גרועים..LACKLUSTERS אמיתיים?

ומנגד כמה משחקים כאלו יש לבוקס -ובעיקר- לWII?

מדובר במיתוג,ואמנם אפשר לריב האם מה שסוני אומרים ועושים זה נכון או לא,אבל תסתכלו על הWII לדוגמא...

מדובר בקונסולה שקל לפתח אליה משחקים,והיא גם הנמכרת ביותר..וכך עטו להן המוני חברות של רבע אגורה על המציאה..והופ התחילו לצוץ לקונסולה הזאת הרבה הרבה משחקים שפשוט לא ניתן לתאר במילים את מה שהולך שם(אני מודה,לא ניסיתי,אבל כשמדובר במשחקים עם ממוצא ציונים של 2 או 3 מתוך 10..כמה לא נכון זה יכול להיות..יש גבול..),וככה פתאום לWII יצא שם רע של קונסולה שרוב המשחקים שלה מביכים במיוחד..ואמנם לא תפשוט רגל בגלל ה"שם" הרע הזה..אבל מנגד כן ניתן לשמוע בכל מיני פינות ברשת אנשים שרוטנים על כך שקנו את הקונסולה הזו ואין להם מה לעשות איתה עכשיו בגלל סיבה זו..וגם קרירין מיודענו שכל כך מתאמץ להגן על הקונסולה האהובה שלו בכל הזדמנות ובכל מצב,אבל מנגד נראה שהוא מבלה יותר זמן כאן מאשר לשבת(או לעמוד?)ולשחק במשחקים המדהימים שלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את מה שקרה לי עם משחקי הJRPG..כשסוף סוף קניתי פלייסטיישן 2 לפני שנתיים,הסתכלתי בגיימספוט לראות מהם המשחקים עם הציונים הגבוהים ביותר..ומצאתי המון המון משחקי JRPG בראש הרשימה..

"אם זה קיבל ציון גבוה,זה בטח מעולה" חשבתי לעצמי..ועד שיצא לי לשחק באחד מהם(SUIKODEN 3)..

"למה אני לא נהנה?? המשחק הרי קיבל ציון כל כך טוב!!" היה הדבר היחידי שרץ לי בראש בזמן שניסיתי להבין ממה לעזאזל כולם כל כך מתלהבים..

רק את ROGUE אהבתי..וגם שם הייתה הבעיה שכבר באמצע המשחק היו לך את השריונות והנשקים הכי טובים..

תראה יש גם עניין של טעם אישי וגם עניין של מתי נכתבה הביקורת

יוצא לי הרבה פעמים לשחק במשחקים ישנים שפעם היו מאוד טובים והיום רובם בינונים

ככה שאתה קורא ביקורת תראה את השנה שהיא נכתבה

וROGUE מאוד טוב רק עצבן אותי שהוא די ילדותי

יכלו לעשות אותו רציני יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח לענות לתגובות שלכם אבל,

גם כשתצא פריצה לPS3, המדיות יעלו כל כך יקר ששווה לך כבר לקנות משחק מקורי.

100ש"ח ויותר למדיית בלו-ריי אחת, שיכולה להתברר כלא איכותית ובכך המשחק לא יעבוד במערכת הPS3 שלך.

לעומת דיסק DL שעולה 10 ש"ח הדיסק הכי איכותי של ורבטים.

עד שהבלו-ריי והמדיות לא יעלו זול - לא תהיה עליה במכירות של הPS3 גם כן (כמובן שצריך פריצה גם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

זה נכון. לגבי . ::)

תתפלא, אבל סתם לדוגמה, בארה"ב הרוב המוחלט של השוק קונה משחקים :o

Did i blow your mind?

חלק מהמשחקים שאני מצפה להם מאוד או משחקים שאני פשוט יודע שיהיו שווים את הכסף- גם אני קונה. גם ל וגם ל PSP שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...