זכרון לא תקין... שמעתם על קטע כזה ??? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרון לא תקין... שמעתם על קטע כזה ???

cKb

Recommended Posts

לא מזמן (לפני חודש), קניתי עוד 256מ"ב . ומאז, יש למערכת ההפעלה (חלונות XP) כל מיני "באגים" שאף פעם לא היו לה. עד, שלא הייתי יכול לאתחל - ישר היה נכנס למסך כחול עם קוד שגיאה 0x0000008e. בבירור מול מיקרוסופט (כן, מתברר שהתמיכה שלהם דווקא עובדת... למי שלא מעתיק תוכנות ;), התברר שיש רכיב לא תקין במחשב.

בקיצור, לצערי הייתי צריך לפרמט את הדיסק הקשיח מחדש, כיוון שהזכרון החולה פלט אליו כל מיני קבצים ענקיים ולא ממש ברורים, ולהתקין את חלונות מחדש...

אז זהו, אני שולח את הזכרון חזרה לאקסלנט, בתקווה שיחליפו לי אותו.

איזה קטע מטורף, בחיים לא שמעתי על דפוק.

זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב בקרה זה אין בעיה עם הזכרון , כנראה היה לך בו מונחים יחידות הזכרון משני צידי הכרטיס , דגמים אלו של זכרונות

אינם עובדים טוב עם מערכות מתקדמות לכן יש לדרוש שורה אחת ולא דו צדדים שכן דו צדדי מתאים למערכות ישנות 98 95 ME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין סוג מערכת ההפעלה לטיב הזכרון, מה שאני חושב זה שהיה לו קברי של חברה לא מוכרת והוא ניסה להריץ אותו בהגדרות שהוא לא היה מסוגל לעמוד בהן(כמו CAS 2 או להריץ 8NSEC ב7 וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למי ששאל:

הזכרון הוא של חברת ELIXIR, ו...כן הוא משני הצדדים של הפס, ו...כן הרצתי אותו ב CAS 2.

יש לי גם עוד פס של KVR. וזה לא הזיז לו הרבה...

תנסה להוריד לCAS 3 תראה איך זה יעבוד כמו קסם, או שתוציא את זה הזכרון הקברי(ELIXIR) ותראה איזה יופי יעבוד לך הקינגסטון בCAS 2 בלי הזכרון הקברי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה...

הוצאתי אותו. לאחר שהוא גמר לי את ההארד-דיסק, עם כל מיני קבצי ג'אנק ענקיים, מה שגרר פירמוט מחדש...

נשארתי עכשיו עם 256 מ"ב של .

וזה עובד יופי. טפו טפו.

רק נקווה שבאקסלנט לא יעשו לי בעיות עם ההחלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...