דמויות משחקים שדומות/מבוססות לדמויות מהחיים האמיתיים! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דמויות משחקים שדומות/מבוססות לדמויות מהחיים האמיתיים!

Born2Kill

Recommended Posts

אתה מודע לזה ש 80% מהדמויות שכביכול "מבוססות" על אנשים באו לפני אותם אנשים, או לפני שאותם אנשים נראו כמו שהם נראים עכשיו, כן?

אין שום קשר, זו "השוואה" של דברים מקריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, נו, עשה טובה, לפחות שנה את הכותרת ל"לקחו דמות מחשב, חיפשו והתאמצו מאוד למצוא לה דמות אמיתית דומה, מצאו והתוצאות לפניכם - נכון שזה גרוע?!". מה שבטוח זה שזה לא כמו מה שהכותרת שלך מתארת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה השטות הזאת???

נתחיל להתייחס לפי השוואה השוואה:

1) דומה, אבל אין שום קשר ובטח ובטח שזה לא מבוסס עליו

2)אותו כנ"ל, כל איש שחור יכול להראות ככה

3)לא רואה שום דמיון למעט אותו צבע עיניים ושיער. במקרה הזה גם בעוד 20 שנה כשיהיה לי שיער אפור אני אהיה דומה לדמות הממוחשבת הזו. אז כנראה שעשו אותה עליי, או שבנו מכונת זמן, עברו לעתיד ואז בנו אותה עליי.

4)החרטא הכי גדולה בכל ההשואות - איך אלכס ואנס ולוסי ליו?!?!?! לא רק שהן לא דומות, זה ידוע שאלכס מבוססת על בחורה אמיתית. [לא מישהי ידועה] והבחורה הזו רחוקה מלהיות ממוצא אסייתי.

5)אוקי, אני חוזר בי, זו ההשואה הכי מטומטמת בכל הסיריית הזו.

6)אוקי אני חוזר בי בשנית, איך לעזאזל משווים בין קוף למתאגרף? מה הדמיון ביניהם למעט זה ששניהם עושים אגרופים למצלמה? [ואחד מהם קוף! פאקינג קוף!]

7)שוב פעם, השוואה טפשית. הוא לא דומה לגורדון פרימן וגם גורדון פרימן מבוסס על מישהו אמיתי.

8)השוואה חמודה, אבל הוא לא מבוסס עליו. אולי יש מקור להשראה במראה, אבל שוב פעם, יש מליון בחורים מגודלים, עם פס זקן שנראים ככה. מי אמר שזה צריך להיות בטיסטה?

9)אם כבר אז אנג'לינה ג'ולי שדומה ללארה קרופט במידות. אבל מה הקשר לצפרדע הזו?

10)משעשע. לא ידעתי שדמות דו-מימדית הבנויה מ-4 פיקסלים בוססה על שחקן.

טוב נמאס. עוד מעט יגידו שניקו בליק זה אובמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תירגעו אל תקחו ללב...

כל המטרה של ההשוואה היא למצוא כמה מכנים משותפים ולהראות זאת. זה משעשע..אז יש כמה שמשעשעים יותר(כמו ג'ייסון לי ומריו,אדוארד נורטון בפרימן ווין דיזל כקרייטוס) ויש כאלה שפחות(כמו ההוא עם הקוף),אבל מדובר פה בסך הכל בשעשוע..אתם מתייחסים לזה כאילו אוטוטו מכריזים על דונקי קונג הסרט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4)החרטא הכי גדולה בכל ההשואות - איך אלכס ואנס ולוסי ליו?!?!?! לא רק שהן לא דומות, זה ידוע שאלכס מבוססת על בחורה אמיתית. [לא מישהי ידועה] והבחורה הזו רחוקה מלהיות ממוצא אסייתי.

Think again. גגל Jamil Mullen.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו עדיין לא הבין זה של "אם היו עושים סרט על המשחק מי היה צריך לגלם את הדמות" לא "וואלה? בו נראה מי דומה למי"...

P.S.

big kudu's and and even bigger lol's @ the Tom "Solid Snake" Selleck

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...