מחפש משחקי תפקידים - Action role playing בסגנון דיאבלו - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחקי תפקידים - Action role playing בסגנון דיאבלו

si

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עדיין חושב שדיאבלו זה דיאבלו

הלוואי שהם יוציאו את המשחק כמו שצריך

וכמובן שאני יודע שהמשחק לא סבב רק סביב הגרפיקה. הקטע עם החפצים חשוב, והמגוון של הדמויות חשוב, והרנדומיזציה, והסקילים.

זה ערבוב של הכל.

אבל אם כל מה שהם הולכים לעשות בדיאבלו שלוש זה לתת לנו דיאבלו של 2004 אז שיחנקו.

מה גם שנראה לי שהם לוקחים יותר מדי דברים מ-WOW...

במיוחד ה-Skill Tree. שלא לדבר על זה שאין יותר STATS ושכל הנשקים כבר לא הולכים לפי גודל וכולם באותו סלוט כמו ב-WOW.

אני מאוכזב כרגע מהכיוון שהמשחק לוקח =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד ה-Skill Tree. שלא לדבר על זה שאין יותר STATS ושכל הנשקים כבר לא הולכים לפי גודל וכולם באותו סלוט כמו ב-WOW.

אהה מה?

מה זאת אומרת "כל הנשקים כבר לא הולכים לפי גודל"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה מה?

מה זאת אומרת "כל הנשקים כבר לא הולכים לפי גודל"?

בדיאבלו 2 אם אתה זוכר,הנשקים היו תופסים מספר שונה של "משבצות" באינוונטורי על פי גודלם..זתומרת סכין קטנה של רוצח תפסה 3 משבצות,ואילו WARHAMMER של ברברי תפסה 8 משבצות..ואחד העניינים בדיאבלו 2 היה לשלב בין הCHARMים השונים שהביאו בונוסים כשהם נמצאו באינוונטורי,לבין הרצון "לסחוב" כמה שיותר LOOT מבלי לחזור כל דקה לעיר..זוכר?

אז בחדש(ע"פ מה שהאדון לפניך אמר),כל הנשקים יתפסו מספר זהה של משבצות,לא משנה כמה גדולים או קטנים הם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדיוק רע בזה?!

אם יש משהו שהיה צריך להעשות כבר בדיאבלו הראשון זה זה.

נמאס לי אחרי כל MF run להתחיל לסדר את האינבנטורי ולקמבן מקום עם ההורדריק קוב ומה לא.

שינוי מצוין לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד יהיה משקל לנשקים, זה שינוי מצוין. אני רוצה להרוג מפלצות לא לשחק טטריס עם החפצים. זה אפילו יותר גרוע מטטריס, שם לפחות יכלת לסובב את החלקים. מסתבר שחרבות אי אפשר לשאת לרוחב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד יהיה משקל לנשקים, זה שינוי מצוין. אני רוצה להרוג מפלצות לא לשחק טטריס עם החפצים. זה אפילו יותר גרוע מטטריס, שם לפחות יכלת לסובב את החלקים. מסתבר שחרבות אי אפשר לשאת לרוחב...

נו בטח שלא..זה יעשה חור בשק עם הלהב תהיה מונחת לרוחב... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשאל אותי המשחק מיושן כבר עכשיו.

העלו בפורומים שלהם המון רעיונות מעולים לשדרוג והם התעלמו מהם

ושוב, הגרפיקה שלו מזעזעת. עוד שנה יוצא כבר DX11 והם עדיין עם DX9.

אבל אם כל מה שהם הולכים לעשות בדיאבלו שלוש זה לתת לנו דיאבלו של 2004 אז שיחנקו.

שטויות במיץ, לא שופטים גרפיקה ע"פ כמה היא חדשנית, וע"פ כמה היא סוחטת את המיץ מהמחשב שלך, שופטים אותה ע"פ איך שהיא נראת בתכל'ס, ובתכל'ס לפי מה שרואים בתמונות ובסרטונים הגרפיקה של דיאבלו 3 יפה מאוד. זה כמו לשפוט את הגרפיקה של או סרט מצוייר לפי מידת החדשנות - זה לא הגיוני..

בקשר לשינוי בשיטת נשיאת החפצים - אני לא מבין מה יכול להיות רע בזה. הוציאו את ההתעסקות הסזיפית איתם שהיא לא עיקר המשחק, והכניסו מערכת משקל שנותנת לך לשאת חפצים בפרופורציות הגיוניות (למען האמת יותר הגיוניות מדיאבלו 2 בו 6 טבעות/שיקויים/מגילות שקלו כמו שריון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדיוק רע בזה?!

אם יש משהו שהיה צריך להעשות כבר בדיאבלו הראשון זה זה.

נמאס לי אחרי כל MF run להתחיל לסדר את האינבנטורי ולקמבן מקום עם ההורדריק קוב ומה לא.

שינוי מצוין לדעתי.

פפפ איך אתה מגזים

כל הקטע זה שתחשוב על המקום שאתה עומד ללכת אליו ותתחמש בהתאם

לא שתוכל לסחוב שמונים טון ציוד עליך. אם כבר מתלהבים מהריאליזם אז שברברי יוכל לסחוב עליו 6 מאולים נראה לי קצת מוגזם

עם כל הכבוד לגודל שלו.

כל היופי במגבלת המקום זה האסטרטגיה שהיית צריך לנקוט לפני שאתה חוזר מהעיר לעשות עוד מהומות שם.

אם תשאל אותי היו צריכים להשאיר את מגבלת המקום ולהוסיף מגבלת משקל, לאתגר את השחקן עוד יותר.

אם כל הקטע שלך זה לרוץ לקחת דברים ולמכור אותם ושתיתקע עם תיבה מפוצצת כסף שלא תשתמש בו אף פעם אז אני לא מבין איפה ההנאה שלך במשחק.

בשלב מסויים אתה לא עושה כלום עם הכסף גם ככה אז בשביל מה לרוץ לעיר כל פעם למכור מה שנופל?

שטויות במיץ, לא שופטים גרפיקה ע"פ כמה היא חדשנית, וע"פ כמה היא סוחטת את המיץ מהמחשב שלך, שופטים אותה ע"פ איך שהיא נראת בתכל'ס, ובתכל'ס לפי מה שרואים בתמונות ובסרטונים הגרפיקה של דיאבלו 3 יפה מאוד. זה כמו לשפוט את הגרפיקה של קומיקס או סרט מצוייר לפי מידת החדשנות - זה לא הגיוני..

בקשר לשינוי בשיטת נשיאת החפצים - אני לא מבין מה יכול להיות רע בזה. הוציאו את ההתעסקות הסזיפית איתם שהיא לא עיקר המשחק, והכניסו מערכת משקל שנותנת לך לשאת חפצים בפרופורציות הגיוניות (למען האמת יותר הגיוניות מדיאבלו 2 בו 6 טבעות/שיקויים/מגילות שקלו כמו שריון).

ואני מתעקש שגרפיקה למשחק שיכול להוציא כל כך כל כך הרבה מכרטיסים של הדור החדש והדור הבא (המשחק הזה הולך לשבת לנו על המחשב הרבה שנים)

תהיה ברמה המתאימה.

תחשוב על זה, האנימציות, האפקטים, המודלים של הנשקים והכי גרוע - של הגיבורים הראשיים כרגע נראים רע.

תסתכל בסרטון דמו הראשון שיצא - כשהיה את הבוס פייט האחרון. כשהוא נתן איזה מכה שם לאחד הגיבורים שקפץ מצד לצד הלהב שעל היד שלו השאיר שובל וורוד

וורוד !!!

http://www.diablo3.co.il/gallery/pic.php?mode=large&pic_id=252

מה הם חושבים לעצמם קיבינימט ?!

תסתכל על הטקסטורה של הרצפה... איך הצמחיה לא מושקעת, התפאורה נראית כאילו ציירו אותה עם איזה עיפרון לא מחודד.

http://www.diablo3.co.il/gallery/pic.php?mode=large&pic_id=46

תסתכל על הדיטייל של השלדים למטה ובמרכז, תסתכל על הצללים שלהם.

שלא נדבר שכל השיח הזה שבפינה למטה צוייר במכחול, זה עלה אחד עקום להחריד זה אפילו לא שיח.

ראיתי גם המון שהצללים שמוטלים על הרצפה לא קשורים בשיט למקור האור... יש להם עוד טונות של עבודה על המשחק וזה עוד לפני שדיברנו על השלבים והקווסטים.

ראבק איתם לא נראה שהם השקיעו במשחק הזה שניה אחת של מאמץ

חשבו שהשם של המשחק יוסיף ציון לא משנה מה ייצא להם מהחברה

אני שונא את זה שהם עושים משחקים לילדים קטנים. הכסף נמצא אצלנו לא אצל החנונים בני השלוש-עשרה.

מצטער על ההכללה אם יש כאן בן 13 שהוא לא חנון.

אה ובקשר לאלה שאמרו שהמשחק יוצא ב-2010

בליזארד השאירו הודעה בפורומים שלהם שהם עובדים על פאצ 1.13 לדיאבלו 2 והם מחכים לשמוע הצעות מחברי הפורום על מה הפאצ הולך להכיל (זאת אומרת שהם אפילו לא התחילו לעבוד עליו)

מישהו מריח עיכוב במשחק עוד לפני שהוא הוכרז ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוני,אתה קטנוני יתר על המידה.

הגראפיקה ה"לא מושקעת" לדבריך,היא היא בסך הכל גראפיקה מצויירת,זהו סגנון מיוחד שמשתמשים בו במשחקים והוא נקרה CELL SHADING וגורם לגראפיקה להיראות כאילו(כמו שאמרת) צוירה במכחול ממש,איך בזה שום דבר רע,זה חינני,נחמד ולא גורע בשום אופן או דרך מהמשחק..המטרה של העניין לפי דעתי היא לאפשר גם לאנשים שאין להם מחשבים מהשורה הראשונה להריץ את המשחק וגם ליהנות ממנו..

לגבי הצללים ו/או הגראפיקה בכלל..אתה צופה בתמונות הראשונות שפורסמו למשחק,זו גרסת PRE ALPHA,סביר למדי..מירב השיידרים וה"שיפורים הוויזואליים" מולבשים על בסיס הגראפיקה אחרי שזו כבר מוכנה ומוגמרת...ככה שלא מפתיע שהמשחק יראה לא מספיק בעיניך כעת..זה ידוע שתמונות וסרטונים מוקדמים כאלה לא מייצגים את איך שיראה המוצר המוגמר..והעניין הזה עובד לטוב ולרע..כבר היו מספיק משחקים שהציגו וסרטונים אולטרה ריאליסטיים ולבסוף קיבלנו חרא בלבן..אני בטוח שבגירסא הסופית יהיה,לכל הפחות,AA נורמלי שיחליק את כל הקצוות של הגראפיקה,וגם הצללה עבה ואיכותית יותר..שזה לא ידאיג אותך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, ביקורת אתה מעביר על דברים שאכפת לך מהם.

על NFS לעולם לא תשמע אותי מעביר ביקורת כי זה משחק כל כך מעאפן שאני אפילו לא מסתכל לכיוונו.

דיאבלו הוא אחד המשחקים שהכי אהבתי אי פעם ואני מאוד דואג שהגוץ החיוור ההוא שיושב שם בקליפורניה ידפוק לי את המשחק.

הוא חייב להבין שזה לא המשחק שלו =|

שיתאמצו שם יותר ויקשיבו לפורומים כי הם הקובעים. החל מהביקורות על זה שהמשחק נראה כאילו הוא יצא מפרק של דובי אכפת לי ועד זה שהם ביטלו את ה-STATS

זה יכול להיות המשחק הכי טוב בעשור הקרוב אז שיכלכלו את הצעדים שלהם טוב טוב.

ולדעתי הטקסטורה החדשה הזו שהם משתמשים בה עושה עוול למשחק. תראה את COH. זה משחק פשוט יפהפה ועם קצת משחק בהגדרות הוא גם רץ על FPS מצויין.

שלא ידאגו למחשבים שלנו. את המשחק הזה הם הולכים לעשות רק פעם אחת והמשחק יישאר הרבה אחרי שהחומרה תבוא ותלך.

לפחות שהאופציה והמקום לגדול יהיה שם מבחינת ביצועים.

אני יודע שהמשחקיות וההנאה לא שואבים אפילו 30% מהגרפיקה, אבל רק בשביל ההרגשה שהתקדמנו מ-D2 הם חייבים לנו את זה.

תחשוב עוד שנה וחצי-שנתיים קדימה. מתי שהמשחק בערך ייצא. I7 יהיה סטנדרט וכרטיסי המסך יהיו בהמות לעומת מה שיש לנו היום.

עכשיו תחשוב 6 שנים קדימה... מתי שהמשחק עדיין יהיה בהמון המון המון מחשבים... לא חושב שאפשר להרים את דרישות המערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נסכם שמשחקיה של בליזארד אף פעם לא היו פורצי דרך מבחינה גראפית..אולי חוץ מדיאבלו המקורי..וזה תמיד נבע מאותה הסיבה,כי בעוד שמשחק ממוצע לוקח שנה לפתח,לבליזארד לוקח שלוש ארבע שנים לפתח משחק..ככה שבכל מקרה אין מצב שהוא יראה מהפכני כשיצא..צריך לקחת את זה כעובדה מוגמרת..

לגבי המשחקיות עצמה,אני לא ממש מעודכן ואתה באמת זורק כאן לאוויר דברים מדאיגים..אבל בשורה התחתונה אני סומך לגמרי על בליז..עוד לא היה משחק אחד שלהם שלא נהניתי ממנו או שאמרתי לעצמי "היה אפשר לעשות את זה יותר טוב"..כל עוד אני לא יווכח אחרת במו ידי ועיני,מבחינתי זה יהיה משחק המאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...