מעוניין בבקשה בהמלצה לנתב לטווח גדול - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בבקשה בהמלצה לנתב לטווח גדול

Asafalfa

Recommended Posts

שלום לכולם !.

אני מחשב בגדול ברמה טובה לכבלים\ADSL בגדול הוא הולך ליהיות מונח בממד מה שכנראה מצריך שיהיה גם חזק.

בגדול השימוש שלו יהיה לגלישה באתרים , וכנראה שיהיו מחוברים אליו כ 3 מחשבים (שיהיו בסביבת הבית-בית פרטי ממוצע).

יש לציין כי אני לפעמים גם משחק משחקי אבל שוב זה קורה אחד ל...

אשמח לקבל המלצה לROUTER ברמה טובה שיכול לשדר כמו שצריך וללא נפילות או התעסקויות...

תודה אסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפחות מ-200 שקל הייתי ממליץ לך על ה-6204 של EDIMAX, אבל היכולת שלו לפעול בצורה יעילה כאשר הוא בממ"ד קטנה.

סביב 300 שקל הייתי ממליץ לך ללכת על ה-6504 או ה-6524 של EDIMAX. אלה נתבים בתקן N שיכולת העבודה שלהם גם כאשר יש ממ"ד סיפור טובה יותר.

ב-350 שקל ויכולת לעבוד עם קושחות צד שלישי יכול להיות שה-LINKSYS WRT54GL יעניין אותך אבל זה בתקן G ולא בתקן N מה שעלול להיות מעט יותר בעייתי עם ממ"ד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעליו של WRT54GL של לינקסיס :)

ואני יכול להעיד שהקליטה של הראוטר הזה טובה ויציבה - גם בממ"ד

בדקתי את הראוטר הזה כשהוא ממוקם במקום מרכזי בבית(חדר רגיל באמצע הדירה) וגם כשהראוטר עצמו בממ"ד עם מכשירי חשמל שפועלים בסביבה כרגיל- כגון רמקולים, , פלורסנטים וכו'.. ולא מצאתי נקודה אחת בבית עם לפטופ שלי שלא היה בה קליטה.

נבדק עם לפטופ וכרטיס תומך G

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי הרבה דברים מצויינים על הLINKSYS WRT54GL, אבל נראה לי שאם כבר לקנות אז את התקן החדש יותר ....

הבעיה היא שנאמר לי שהדגמים החדשים יותר של LINGSYS דוגמת Linksys WRT54G2 כבר לא כמו הדגמים הישנים (האם אכן כן הדבר?).

קיבלתי המלצה כמו כן ל נתבוDIR615וD-Link אבל שוב אני לא יודע בדיוק כמה טוב הדגם הזה .

האם קנייה שLINKSYS עם התקן החדש ומגבר יהיה עדיף מאשר להשקיע סכום גבוה על חזק?

ושאלה אחרונה , הוצאה לי האפשרות לקבל מחברת 012 זהב בחינם (התחייבות בלבד) ומגבר במידת הצורך האם מומלץ לשקול את העיניין ברצינות ?(אני מדבר מבחינת האיכות הנתב והשירות בכלל)...

ושוב תודה על כל העונים !

אסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...