עזרה| בקשר להצגת כתוביות בPS3 שלי - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| בקשר להצגת כתוביות בPS3 שלי

Lyor

Recommended Posts

אני מעוניין להציג סרט AVI רגיל בסוני ופעלתי לפי המדריך הזה:

http://www.playzone.co.il/playzone_view ... iew=cheats

הבעיה שלי היא כזאת, אני רואה את הסרט נהדר אבל אני לא הצלחתי לראות את התירגום איתו בייחד (למרות שבמחשב רואים תירגום לכל סרט)

רציתי לדעת מה אני צריך לעשות כדי לראות את התירגום (אגב, אני עובד עם התוכנה TVersity כמו שבמדריך, אם מישהו מכיר תוכנה או דרך טובה יותר להציג סרט רגיל (AVI, MPEG) אז שלא יהסס לאמר לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזוב את Tversity, תוכנה כבדה ומלאת באגים, שאפילו לא עושה את העבודה עד הסוף ..

תשתמש ב PS3 Media Server , לא תצטרך להעביר את הסרט דרך תוכנות צד 3, הוא יפעל ישר עם הכתוביות כל עוד השם של הקובץ כתוביות זהה לשם הקובץ של הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל בקצרה להסביר לי מה אני צריך לעשות כדי לראות סרט בסוני עם תירגום בעזרת התוכנה?

אגב היא תוכנת שיתוף כמו הTversit? או שהיא פשוט ממירה את הסרט בצורה כלשהיא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצתרך בשביל להתקין אותה (כמו שצריך) להסיר את התוכנה הקודמת או שזה לא משנה?

עריכה: איך אני אמור לשתף בתוכנה הזאת?

אתה צריך להיות קצת יותר ברור עם מה שאתה מתכוון לאמר לי (אני טיפה חדש בעסק :-\) או שתביא לי מדריך קצרצר וזה בכלל יסדר אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התוכנה הזאת AVIAddXSub אתה יכול להוסיף תרגום מצורף לps3 תוכנה פשוטה וקלה להפעלה..

התוכנה יוצרת קובץ חדש במספר שניות ושאתה מפעיל את הסרט ב Ps3 אתה פשוט מעפיל את התרגום כמו בסרט רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התוכנה הזאת AVIAddXSub אתה יכול להוסיף תרגום מצורף לps3 תוכנה פשוטה וקלה להפעלה..

התוכנה יוצרת קובץ חדש במספר שניות ושאתה מפעיל את הסרט ב Ps3 אתה פשוט מעפיל את התרגום כמו בסרט רגיל

הקובץ החדש שהתוכנה יוצרת הוא מאותו הסוג של הסרט המקור?

(יענו אם לקחת סרט AVI אז הוא נשאר אחרי ההמרה AVI או משהו אחר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה עברתי להשתמש בps3 media server , לא צריך לעשות את התהליך הזה, התוכנה יודעת להציג את הסרטים עם כתוביות בלי התהליך המטופש הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה הזאת יודעת להפעיל תרגום עם קובץ vob אם הם יהיו באותו שם?

מצתרף לשאלה ומוסיף,

עריכה: הפעלתי את התוכנה בps3 media server והצלחתי לראות תרגום והכל היה סבבה עד שהופתעתי לראות שלפעמים (למעשה 30% עד 40% מהסרט) מופיע תרגום "הרוס". זתמורת אני רואה את הסרט וברגע שמגיע הרגע של התרגום הוא אומנם מופיע אבל רואים של מיני שירבובים של קוד ASCI למינייהם (לא ג'יבריש)

ואני לא יודע בכלל למה זה קורה או איפה בכלל להתחיל לתקן את זה...

מישהו מכיר את התקלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...