חיבור ממיר דיגיטלי של הוט למסך מחשב 22". - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור ממיר דיגיטלי של הוט למסך מחשב 22".

MasterGal

Recommended Posts

שלום חברים,

הייתי מעוניין לדעת מהן הפעולות הדרושות או הציוד הנדרש על מנת שאני אוכל לחבר את הממיר ולצפות בטלויזיה בעזרת המסך המחשב שלי.

אין לי כרגע מסך ולכן אני צריך מכם גם המלצה למסך מחשב בגודל 22" טוב עד 800 שקל שיוכל לשמש אותי כטלויזיה.

מקווה שהסברתי את עצמי נכון.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

800 ש"ח ,אוקי ,בגלל זה לא היתה לך תשובה עד עכשיו, אין חייה כזאת, וחוץ מזה ,גם אלה שתשיג במחירים הכי זולים כמו 1200 ש"ח בערך זה זבל מהפח, פשוט ככה, אתה נדפק משני הכיוונים ,גם אין לך נורמלית שלא נדבר על המסכים האלה כמסכי מחשב, עזוב, הצעתי לך בדיון על המיפרט שלך LGHD ,לך עליו, קח ממיר HD ותגמור את הסיפור, גם כמסך הוא אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה לך על התשובה, גם בפורום מפרטי המחשב וקיבלתי את כל עצותיך...

כרגע איני רוצה להוסיף כסף לרכישת ממיר HD של אלא דיגיטלי רגיל כמו שיש בכל בית. כיצד אני אמור לחבר את הממיר הזה למסך שהמלצת לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה לך על התשובה, גם בפורום מפרטי המחשב וקיבלתי את כל עצותיך...

כרגע איני רוצה להוסיף כסף לרכישת ממיר HD של הוט אלא דיגיטלי רגיל כמו שיש בכל בית. כיצד אני אמור לחבר את הממיר הזה למסך שהמלצת לי?

ממיר רגיל אי אפשר, אלא אם יש לך כניסה אנלוגית במסך, שבמסכים בפחות מ2500 שקל לא תמצא או כרטיס לכידה וכרטיס סביר יעלה לא מעט כסף.

ממיר דיגיטאלי אפשר בקלות לחבר דרך מתאם -DVI וסאונד דרך אנלוגי/SPDIF.

הממיר לא משדר בHDCP ככה שאתה לא חייב לדאוג למסך תואם.

תבדוק אולי אתה יכול לקבל ממיר HD בזול, או אפילו בחינם תמורת התחייבות מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפילו כרטיסים ב100 שקלים.

אבל, איך צועק מאמן כדורגל?

"להתרחק, להתרחק".

יש להם בעיות סינכרון (אודיו וידאו) ואיכות דיי על הפנים של .

שלא לדבר על חוסר תמיכה בשינוי תחנות של הממיר (חייב להתבצע ידנית)

וכן, במקרה זה אתה לא תלוי במחשב לצפיה בטלויזיה וכמובן כל ההגדרות של התוכנות הרלוונטיות נחסכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב: אני לא יודע מה זה כל ההצעות האלה שהציעו לך כאן שבכלל לא קשורות למה שביקשת. אופציה שיכולה להתאים לך:

-מסך 22" של LG/Samsung בכ-900-1000 ש"ח

- TV BOX בכ-350-400 ש"ח - אתה מחבר את הממיר אליו, וממנו אל המסך. והמחשב לא צריך להיות דלוק בשביל לראות דרכו, ככה בדיוק יש לי.

עכשיו בקשר לדגם ה- TV BOX אין לי דגם ספציפי שאני ממליץ עליו, אבל אתה יכול לחפש טי וי בוקס באנגלית כמו שרשמתי, אפילו כאן בפורום ותראה משהו טוב עם שלט שתומך גם ברזולוציה של מסך רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי,

זה בדיוק מה ש Runny מדבר עליו...

אני אבדוק את האופציה של ה TV BOX.

אני פשוט לא מבין למה זה צריך להיות כזה מסובך.. ולקנות עוד מתאמים עוד חומרה .... ממה עושים כסף... תאמינו לי!!!...[br]פורסם בתאריך: 27.02.2009 בשעה 14:22:43

יש קופסאות כאלה שיש להם יציאה של ולא VGA?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...