שאלה בקשר לטמפ' מעבד באוברקלוק(בזמן ביצוע בדיקת מעמץ) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לטמפ' מעבד באוברקלוק(בזמן ביצוע בדיקת מעמץ)

noam1979

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום

במהלך בדיקת מעמץ עם התוכנה occt3 הגיע טמפ' המעבד לטמפ' שבין 70 ל72 מעלות המיפרט שלי בצד ותדר המעבד עומד אכשיו על 3200 והמתח על 1.25

וולט תדר FSB 380 השאלה שלי היא העם טמפ כזאת בזמן בדיקה היא בסדר או מסוכנת חשוב לציין שהתוכנה סימה את הבדיקה ללא תקלות בתודה לכל המשיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל אני לא מבין למה זה מתחמם כחה יש לי גוף קרור מצוין על המעבד המתח לא גבוה אז למה זה מגיע לטמפ' כזאת בבקשה תעזרו לי

אני לא רוצה להרוס את המעבד המיפרט המלא שלי בצד ותודה רבה על התגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מאורר למעבד זה קרור thrmliht oltra 120 xtream שבה בלי מאורר יש לי במארז 5 מאוררים והם עובדים על מדיום(יש שלושה מצבים)

המערכת שלי במצב רגיל מגיע לטמפ' של בערך 60 -64 מעלות במאמץ ובמנוחה בסביבוצ 43 מעלות גם אכשיו[br]פורסם בתאריך: 26.02.2009 בשעה 16:03:05

לגבי הסירקולציה במארז יש שני מאוררים קידמיים שמכניסים אויר מאורר גדול 200 מ"מ למעלה שמוציא ועוד שניים מאחורה שגם מוציאים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה שלי ... תבדוק את המשחה טרמית אולי מרחת יותר מידי או פחות מידי ...

אם תוכל להביא לנו תמונה של המארז יהיה יותר טוב ...

עוד הצעה ... תנסה לשים על הקירור מאוורר שידחוף את האוויר כלפי הגב של המארז איפה שהמאוורר שמוציא אוויר ...

אני כמעט בטוח שזה יוריד לך בעוד כמה מעלות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הורכב בחנות כחה שאין לי מוסג לגבי כמות המישחה תרמית שיש שם לגבי המארז זה antec 1200 מארז אחד המאוררים שיש צירפתי לינק ויש למטה נתונים

http://www.skypc.co.il/pl_product~TWELVE-HUNDRED~6~0.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מאורר למעבד זה קרור thrmliht oltra 120 xtream שבה בלי מאורר יש לי במארז 5 מאוררים והם עובדים על מדיום(יש שלושה מצבים)

המערכת שלי במצב רגיל מגיע לטמפ' של בערך 60 -64 מעלות במאמץ ובמנוחה בסביבוצ 43 מעלות גם אכשיו[br]פורסם בתאריך: 26.02.2009 בשעה 16:03:05

לגבי הסירקולציה במארז יש שני מאוררים קידמיים שמכניסים אויר מאורר גדול 200 מ"מ למעלה שמוציא ועוד שניים מאחורה שגם מוציאים

די ענית לעצמך..ברגע שתתקין מאוורר גם חלש/ממוצע 1200PM+-..הטמפ' תרד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דגם יש לך בדיוק ? שכן בדגמים של הEX מקבלים תופסנים לקירור ב100%..

הרכיבו לך את הקירור בחנות ? קיבלת את כל האביזרים שמגיעים איתו ?

לגבי קנייה..מעטות החנויות שמוכרות את הקליפסים האלו בנפרד בארץ..בחו"ל אין בעיה להשיג..אתה יכול לנסות לחפש ממישהו שכבר יש לו..או בחנויות ברשת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שבדף נייר שמגיע עם הגוף מפורט החלקים ובהחלט מצוין שם שני ברזלים כאלה מקופפים למאורר 120 מ"מ אבל מישום מה לא קיבלתי אותם מהחנות

יש איזה חנות ברשת שאתה מכיר שיש לה את זה ? עם כן זה ממש יעזור לי ועם לא אני ינסה לסדר משהו אולי עם אזיקונים או ברזל אחר אחרי הכל זה רק צריך להחזיק את המאורר לא?

ותודה רבה על העזרה:)[br]פורסם בתאריך: 1.03.2009 בשעה 23:12:33

סליחה על ההקפצה אבל מצאתי בחנות של נועה מחשבים תופסנים והם ניראים ממש דומים לציור שבדף שיש לי רציתי לדעת העם הם טובים ואם כן איזה מאורר להזמין איתם צירפתי לינק לעטר בתודה מראש וסליחה שוב

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?ProductID=1813

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...