013NETVISION - ביזיון שלא ראיתי כמותו בשנים האחרונות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

013NETVISION - ביזיון שלא ראיתי כמותו בשנים האחרונות

HuGeMouTh

Recommended Posts

אם התוכנה מעלה על 0.5K ומורידה על 1K היא לא יכולה להפריע לגלישה. אם שניה לפני זה היא הורידה על 100K אין שום סיבה שתיהיה נפילה כזו במהירות (ולא לשניה ברגע שהמהירות יורדת היא נישארת על 1K-10K כמה שעות). בעבר הייתי מוריד על 160K וגולש באותו זמן (עם 1.5M) ולא היו בעיות בגלישה ואין סיבה שזה ישתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בדיוק את הבעיה של פותח הדיון, כולל ההתנתקויות בלילה, וההורדות לא עוברות 25K. רק שאצלי זה קורה ב-emule.

אני כמעט ולא משתמש ב-utorrent בגלל שהיא אכן מאטה את המחשב, ונראה לי שיש בה בעיה שהיא לא משחררת או משאבים שהשתמשה בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שאם אתה עכשיו פותח את UTORRENT ולא מפעיל בה שום טורנט, היא חונקת לך את רוחב הפס?! וזה קורה גם לחברים שלך!?

או שאתה משקר, או שאתה לא יודע על מה אתה מדבר.

א' שמור על טון דיבר בבקשה. יש צורה לדבר גם כשאתה לא מסכים. אל תקרא לי שקרן אם אתה בכלל לא מכיר אותי.

ב' אני יודע שזה נשמע לא הגיוני, אני לא אדיוט. אבל זאת העובדה אצלי ואצל עוד כמה חברים. לפי דעתי זה פשוט איזה בעיה בתכנה או משהו. זה לא קורה תמיד. זה לא שאיך שאני מפעיל אותה הלך האינטרנט, אבל לפעמים כשהיא עובדת האינטנט לא זז. בכלל. אין אפשרות בכלל לפתוח אתרים גם אם מחכים דקות שהאתר ייפתח. אין לי הסבר לזה - אבל ככה זה. אולי זה כי היא מנסה להתחבר לעוד משתמשים כל הזמן ומחפשת תמיד עוד מקורות חדשים לחיבור וכל השטויות האלה. ככה יוצא שגם שבפעול הקובץ לא תופס את כל הקו בהודרה נטו - התכנה כנראה מעסיקה משאבים מסויימים במערכת וכתוצאה מכך קורה מה שקורה.

לא מאמין? תבוא תראה בעצמך. אין לי אינטרנס לשקר. עובדה היא שהשטות הזאת מתחילה רק כשהתכנה עובדת ובחיים לא נתקלתי בה כשלא פתחתי את התכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שזה כי הספקית שלך לא אוהבת טורנטים. לא הגיוני שאני כמה חודשים עם אותה גירסה של UTORRENT ולא היו בעיות ויום אחד התוכנה התחילה להפריע. זה עובדה שיש שינוי, זה גם עובדה שהוא לא מ UTORRENT כי זה קרה בלי שינוי גירסה ולא היה שינוי לאחר הורדת תוכנה אחרת/גירסה חדשה יותר. לא הגיוני שלכל התוכנות יש את אותה בעיה כי לא כולן מבוססות על אותו קוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שזה כי הספקית שלך לא אוהבת טורנטים. לא הגיוני שאני כמה חודשים עם אותה גירסה של UTORRENT ולא היו בעיות ויום אחד התוכנה התחילה להפריע. זה עובדה שיש שינוי, זה גם עובדה שהוא לא מ UTORRENT כי זה קרה בלי שינוי גירסה ולא היה שינוי לאחר הורדת תוכנה אחרת/גירסה חדשה יותר. לא הגיוני שלכל התוכנות יש את אותה בעיה כי לא כולן מבוססות על אותו קוד.

אם זה היה מופנה אליי,

אני לא חושב שהספקית מפריעה לי בקטע הזה. אני מוריד ומעלה על מהירויות מירביות. גם אין לי ניתוקים מהרשת וכל מיני שטויות כאלה.

אני כבר שלוש שנים עם הצירוף של + בינלאומי ובחיים לא היתה לי בעיה חריגה איתם ועם השירות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...