נווידיה משחקת משחקים מלוכלכים! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נווידיה משחקת משחקים מלוכלכים!

huber

Recommended Posts

http://forums.vr-zone.com/news-around-the-web/396330-nvidia-cuts-out-reviewers-who-speak-the-truth.html

בקצרה, אתר שפירסם כי לנווידיה אין מוצר חדש ביד וכי ה GTX250/GTX240 הם בעצם 9800GTX/9800GT בשם אחר הוחרם ע"י נווידיה ומהיום לא רק שלא יקבל מוצרים לסקירה מנווידיה אלא היתנה הנחייה גם ליצרני המשנה לא לשלוח לאתר מוצרים לסקירה. בנוסף מסתבר שנווידה הנחתה את היצרנים שלה לא לשלוח לסקירה את מוצרי המדף (המוצרים שתרכשו בסוף בחנות) אלא גירסאות "מיוחדות" לסקירות. מדהים, שפל, מלוכלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מדובר בכתבה של צ'רלי מ-inquirer

INQ מקדישים section שלם של Charlie vs Nvidia

שם תוכלו לקרוא את כל הזוהמה שהבחור הזה רושם על מאז שנידו אותו מהאירועים שלהם. אל תשכחו לקרוא את התגובות,

תוכלו לראות מה אנשים חושבים באמת על כתבות השנאה של צ'ארלי השלילי.

לאחר שתקבלו קצת פרספקטיבה, תסבירו לי איך urib קשור לכל הסיפור הזה ?

את מי מעניין הליכלוך מאחורי הקלעים כאשר המוצר הסופי הוא זה שנותן את המילה האחרונה ?

מצידי שאנוידיה יאכלו תינוקות בחדרים חשוכים , העיקר שנהנה ממוצר איכותי.

אם תמשיכו לעקוב אחרי charlie דינכם פאנבויס מהסוג הכי גרוע - אילו שמלכלכים על המתחרה במקום לשבח את המועדפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מדובר בכתבה של צ'רלי מ-inquirer

INQ מקדישים section שלם של Charlie vs Nvidia

לאחר שתקבלו קצת פרספקטיבה, תסבירו לי איך urib קשור לכל הסיפור הזה ?

את מי מעניין הליכלוך מאחורי הקלעים כאשר המוצר הסופי הוא זה שנותן את המילה האחרונה ?

מצידי שאנוידיה יאכלו תינוקות בחדרים חשוכים , העיקר שנהנה ממוצר איכותי.

איזה רע אתה, חחחח.

אבל למה נידו אותו? בגלל שמה שהוא אמר היה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בא לקרוא לצ'ארלי שקרן... הדבר שהכי מרגיז בבנאדם הזה הוא שהוא לרוב צודק (עם הסטה וסילוף קל של העובדות לעיתים)

העניין הוא שהוא נטפל לאנוידיה ומחפש בפחי זבל כל שטות שאפשר לכתוב עליה. האופן בו הוא כותב את הדברים (מתנשא ומתלכלך על קטנות)

פשוט לא ראוי לקריאה אובייקטיבית. נדיר שתמצא כתבה שלו שהיא לא אנטי אנוידיה, וגם במקרים כאלה הוא יוצא נתעב ברמות

האמת היא שתמצא לכלוך על חברות וארגונים בכל מקום, במיוחד כשמדובר במונופולים.

יש אנשים שנהנים לקרוא את זה ויש אנשים שאפילו לא טורחים.

לגבי הכתבה הספציפית הזאת, כרגיל - מצב טוב שהוא צודק... אז מלוכלכים. מה השתנה ? מה איכפת ל-urib מהשם הטוב\הרע שלהם..

אני נשמע כמגן על או על urib, אבל האמת היא שאני מנסה לנער את יפי הנפש שבוחרים חומרה בהתבסס על מידת המוסריות ביחסי ציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם המוצר הסופי זה יותר מדי REBRANDING ופחות מדי כרטיסים חדשים.

ו - URIB פאנבוי של ולכן מסקרן אותי מה תהיה תגובתו (אולי הוא יחליף צדדים שוב :lol:).

אין לי שום חיבה לאף חברה, בשבילי הכי טוב לקנות את המוצר הטוב ביותר למחיר.

מצידי שאנוידיה וגם ATI יעברו לייצור כרטיסים בבושאר, בכור של אחמד, כל עוד הם טובים אני קונה. ;)

ת'אמת אני עדיין מחכה ל-ATI שתפתיע אותי עם דרייבר באמת טוב, תתפלא אני עדיין חם על 4870 במחיר מציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...