בקשה למפרט - עד 8000 ש"ח ללא מארז - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט - עד 8000 ש"ח ללא מארז

crashzoe14

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חאים שלי בו נתחיל מהתחלה...

יש לי 12000 שקל למחשב פשוט אמרו לי שלא כדאי לי להשקיע כזה סכום במחשב...האם כדאי לי לקנות מחשב בסכום כזה?

אני צריך מחשב למשחקים וoc עם המארז שאמרתי העכבר שאמרתי צורב וdvd ומנימום 80gb! אם אתם חושבים שכדאי לי ב 12000 שקל אז תבנו לי אחד כזה תודה!!

לכל מי שחושב שאני משקר או סתם מבקש אני לא אנחנו עוברים בית ו3000 דולר נתנו לי על ידי הורי למחשב חדש...

אחרי שתגידו לי אם כדאי או לא אני ישנה את הכתורת בהתאם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים:

ראשית תודה לכן שאתם חושבים שהמפרט שהצעתי היה טוב (למרות שהוא אולי לא הכי מתאים לדעתכם)

שנית לגבי המסך אני עקבתי אחרי המלצתו של Nike והצעתי אותו, בתוספת של כ 100 ש"ח ישנו את ה:

CTX PR711F Flat Trinitron Monitor

מסך הרבה יותר טוב לכל הדעות.

שלישית מסכי LCD לא כול-כך מתאימים למשחקים (יש כאלו שיחלקו אלי) אבל בסוף ההחלטה היא שלך. :D

לבסוף קצת OFF TOPIC :

biodome (וכל אחד אחר פשוט הוא העלה את זה)

מה דעתכם על הLian Li -70? (יש תקציב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש את הכסף לא אומר שחייבים לבזבז את כולו.

רוב המשתמשים בפורום ימליצו לך לשמור את הכסף ולשדרג את המחשב עוד בעוד שנה או יותר.

כי כיום לדוגמא כרטיס מסך שעולה 1100 ש"ח יספיק לך לכל המשחקים בשוק, אבל עוד חודש-שלושה, יכול להיות שכבר לא (DOOM3 מגיע..).

אבל כיום אתה יכול לקנות את הכרטיס התקציבי יותר, ובעתיד לשדרג לתקציבי של אותה תקופה, שכן יוכל להריץ את המשחקים החדשים.

אף פעם אין סיבה ממשית לקנות את המחשב הכי חזק שניתן, ותמיד מומלץ להשקיע יותר בציוד ההיקפי שתוכל לשמור בזמן השידרוגים.

כי בד"כ ציוד היקפי (מסך, מארז, מקלדות ורמקולים) אינו משתנה הרבה לאורך השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עניתי לך כי כתבנו באותו זמן... תגובתי היתה לפותח הת'רד.

שלישית מסכי LCD לא כול-כך מתאימים למשחקים (יש כאלו שיחלקו אלי) אבל בסוף ההחלטה היא שלך. :D

מה דעתכם על הLian Li -70? (יש תקציב)

שלישיית מסכי LCD גם לא ממש תיכנס בתקציב.. Dual אולי כן.. אבל למה... ???

לדעתי המחיר של ה-Lian Li מוגזם (1300 ש"ח).

הוא אומנם איכותי.. אבל יש גבול.. אולי ב-300 ש"ח פחות..

אני אישית לאחרונה דלוק על שקופים עם מאווררי לדים כפי שחלק ממכם בטח שמו לב.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסך למחשב החדש שאתם תמליצו לי עליו אני צריך מסך פשוט למחשב השין שלי שאני מביא לאחי לעבודה משרדית...

אז אני הבנתי שלא לא כדאי לי להשקיע את כל הכסף...אז תמליצו לי על מחשב טוב לפי מה שביקשתי תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכתבתי (והתכוונתי) היה

"שלישית: מסכי LCD..." אני מיספרתי

האם אתה/ם צופה שמחיר ירד מתישהו?

crashzoe14 האם בחרת כבר מפרט? האם אתה צריך עוד עזרה?

רק תבקש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה/ם צופה שמחיר ירד מתישהו?

אני לא נביא, אבל עקב העובדה שהם בקושי (אם בכלל) נמכרים בארץ - אז לא.

ומסכי LCD מהדורים האחרונים (עם Response Time של 20ms) מתאימים מספיק למשחקים.. אם כי נשמע כאילו יש לו אחד דיי ישן.

לא משנה, הוא לא מעוניין להחליף את המסך שלו, אלא לקנות אחד חדש שילך למחשב הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה עם השאר אבל המפרט של דולבי נראה דיי מוזר\גרוע בלי להעליב, דבר ראשון הזכרון:לקחת סטיק אחד במפרט הוא דבר דיי טיפשי לכל הפחות וגם אישית אני הייתי לוקח את הגולדן דראגון של GeiL

הקירור למעבד דיי לא מוכר ולדעתי עדיף לחסוך את ה150 שקל ולהשקיע אותם במסך PR711F של CTX שהינו הרבה יותר איכותי...

ובנוסף לדעתי עדיף הנאו 2 של מאשר האביט IS-7 אבל אני כבר יודע שפה לא אוהבים אותו(ומכיוון שאין לי כוח להסביר למה אני מעדיף אותו עוד פעם אתם יכולים ללכת לדיון על הסקירה של ה865PE אצל טום,בפורום לוחות אם וזכרונות)

(פסססט ביודם כותבים דורות לא דורים :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש את הכסף לא אומר שחייבים לבזבז את כולו.

רוב המשתמשים בפורום ימליצו לך לשמור את הכסף ולשדרג את המחשב עוד בעוד שנה או יותר.

כי כיום לדוגמא כרטיס מסך שעולה 1100 ש"ח יספיק לך לכל המשחקים בשוק, אבל עוד חודש-שלושה, יכול להיות שכבר לא (DOOM3 מגיע..).

אבל כיום אתה יכול לקנות את הכרטיס התקציבי יותר, ובעתיד לשדרג לתקציבי של אותה תקופה, שכן יוכל להריץ את המשחקים החדשים.

אף פעם אין סיבה ממשית לקנות את המחשב הכי חזק שניתן, ותמיד מומלץ להשקיע יותר בציוד ההיקפי שתוכל לשמור בזמן השידרוגים.

כי בד"כ ציוד היקפי (מסך, מארז, מקלדות ורמקולים) אינו משתנה הרבה לאורך השנים.

ניסחת את זה כל כך טוב! צריך להכניס את זה לכל סטיקי ולהזכיר את זה בכל פעם שלמישהו מתחשק לקנות רדאון 9800PRO 256MB.

בהתייחסות לזה ולמפרט שדולבי הציע:

אומנם התקציב שלך ממש לא נמוך כדאי לך לחשוב על מפרט , אותם ביצועים בהפרשי מחיר גדולים שיאפשרו לך לחגוג על רכיבים אחרים.

בתחום הקירור אם זה קנה SK7+SF2 כקירור ואם זה עדיף להתחיל עם הקירור המקורי ואם ממש מאוכזבים הזמלן נחשב לטוב.

כרטיס מסך - תפוס מה שתצליח. אם תמצא מומלצים הראדון 9700 לא פרו (אם הוא במחיר טוב) או ה9500 באחת מגירסותיו. אם אתה מוכן להשקיע יותר קנה את ה9700PRO ואם אף אחד מהם לא יהיה נגיש ישאר רק ה9600PRO במחיר טוב או ציפייה לגירסאות המוחלשות של הR9800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם התקציב שלך ממש לא נמוך כדאי לך לחשוב על מפרט , אותם ביצועים(אינטל עם 800 באס עובר את המתחרה מבית ובקלות) בהפרשי מחיר גדולים שיאפשרו לך לחגוג על רכיבים אחרים.

בתחום הקירור אם זה קנה SK7+SF2 כקירור ואם זה עדיף להתחיל עם הקירור המקורי ואם ממש מאוכזבים הזמלן נחשב לטוב.

כרטיס מסך - תפוס מה שתצליח. אם תמצא מומלצים הראדון 9700 לא פרו (אם הוא במחיר טוב) או ה9500 באחת מגירסותיו. אם אתה מוכן להשקיע יותר קנה את ה9700PRO ואם אף אחד מהם לא יהיה נגיש ישאר רק ה9600PRO במחיר טוב או ציפייה לגירסאות המוחלשות של הR9800

מסכים בקשר לשאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לHS כבר דובר פה שהוא לא נחוץ, ויש להתעלם ממנו כשם מסתכלים על המפרט.

בקשר לראם צודק, אך להגנתי אם תקרא עד סוף ההדעה תשים לב להערה שכתבתי על הדואל

הPR711F של CTX הומלץ על ידי בפוסט מאוחר יותר, שים לב!

ובקשר ללוח אם דעתך היא דעתך ;)

ולכל אלא שכתבו על מפרט אני מבקש שתקראו עד סוף הפוסט ההוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי אתם יכולים להציע לי מפרט טוב ונמחד עם הדכמה של כולם?

סתם שאלה יש הבדל בין מחשב רגיל לבין מחשב למשחקים רשת?אם כן מהו?

המפרט של דולבי בסדר גמור אבל כמו שאמרתי רצוי דואל ולא סיגל צ'אנל

גם ההערה על המסך והקירור תקפה פה

ושוב לדעתי הנאו 2 עדיף(אפשר לפנות לדיון על ההשוואה אצל טום לעוד פרטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...