כמה שאלות על גאמא - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על גאמא

Jaman

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו יודע אם קיים דבר כזה "גאמא גאונים"? באחד המיונים לאר"מ פגשתי מישהו שאמר שהוא היה בראיון שלהם ולא עבר, אבל הוא לא היה נראה הטיפוס הכל-כך חכם. מה שכן, אם קיים מסלול כזה, אנשים שמתמיינים אליו בטח הצליחו לפתור את זה במיונים הראשוניים

אגב, יש סיכוי שהכוונה היא לגע"ש שדיברו עליו פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאמא זה גאמא, יש מסלולים שונים שמתמיינים אליהם בהתאם לכישורים, וברור שהם יעדיפו את הטובים ביותר, יש מכסה מסויימת לכל מסלול אם אני לא טועה וממלאים אותה, אז יכול להיות שלמסלול כלשהו יגיעו גאונים ויכול להיות שמישהו שהוא לא גאון אבל הפגין יכולות טובות יגיע

ובקשר לשאלה הנ"ל - מישהו שם כבר פתר אותה, זה לא כזה קשה להגיע לרעיון אם חושבים על זה - איך מזהים חזרות? לפי מספרים חוזרים בחילוק ארוך, כמו שהבנאדם שם ציין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענית לי בעצם בלי לענות על כלום... שאלתי אם קיים "גאמא גאונים" - ממש זה השם כמו שאמרו לי, בדומה לאר"ם ממ"ס וכו'

נו, זה כמו האתר של מודיעין - מסבירים מה זה גאמא בלי להסביר כלום

מישהו אמר לך שיש כזה דבר "גאמא גאונים"?

אני בספק אם יש מסלול כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כזה מסלו גאונים, אבל אני לא חשב שזה טוב שמדברים פה על יחידות כאללה, שאפילו הראשי תיבות שלהם סודייים.

אם מישהו יצליח להשיג מידע על מי במסלול כלשהו ומה בדיוק לומדים שם, אני לא חושב שזו תהיה אשמתנו, בגלל שכתבנו שם של מסלול ואמרנו אם עובדים שם על אלגוריתמים או תכנות...

אתה אומר לי שיש מסלול שנקרא "מסלול גאונים"? מאוד קשה לי להאמין, זה גם מאוד יפגע ברגשותי אם אני לא אתקבל לשם

[סתם, אבל ברצינות, שם כזה בהחלט לא נראה לי...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה ועל האיחור, הייתי בטיול שנתי 8)

במהלכו הגיע לביתי מכתב שאומר שלאור הנתונים שבידם, עברתי את המבחנים הראשוניים במסגרת מסלול גאמ"א, ושאני מוזמן לראיון נוסף.

הראיון יתקיים ב-15 למרץ, אז אם לעוד מישהו פה יש משהו בבית אליהו בתאריך הזה אפשר לתאם משהו :P

מה שאלו אותך בממ"ס? אני לא מבקש שאלות ספציפיות, פשוט משהו כללי, איזה נושא

3-4 שאלות פשוטות וקלאסיות, דברים שנותנים כדוגמה לנושאים מסויימים שמלמדים בספרי לימוד..

אחד מהנושאים היה רקורסיה (/לולאות, כי יש יותר מדרך אחת), ועוד שתי שאלות עם לולאות, אחת מהן עם מערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

כמה שטויות אנשים מדברים פה.. באמת שאל תקשיבו למה שאומרים לכם. אני מכיר טוב מאוד את הסקרנות של לרצות לדעת לאן אתה מתמיין אבל אף אחד לא יגיד לכם דברים מעניינים על המסלולים פשוט כי הם מסווגים מאוד. תסמכו על יחידות האיתור, תשקיעו בראיונות ובמיונים ותקוו שאתם מתאימים.

בהצלחה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך מה אתה קובע את זה בדיוק?

כן, המסלולים מסווגים מאוד. לכן אף אחד לא יספר פה מה הוא לומד (מעבר ל"מחשבים") ואף אחד לא יספר מה הוא עושה בדיוק. אבל חוץ מזה, איזו סיבה יש לא להקשיב? מה, אנשים ממציאים דברים כי הם לא באמת יודעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן שניצל. אני יודע את זה כי אני חניך באחד הקורסים באמא. אני אומר את זה כי הרבה פעמים קורה מצב ששואלים את מישהו בראיון מה זה try וcatch והוא מסיק לבד שבמסלול שהוא מתמיין אליו מתעסקים בC#. לא תמיד השאלות שנשאלות בראיונות קשורות בקשר ישיר לתוכן הקורס ולתפקיד. לכן במקום להסיק לבד מה המשמעות של כל קורס, שזה משהו שכל מי שמתמיין למסלול עושה, פשוט תנו ליחידת האיתור לאתר אתכם למקום הנכון ואל תקפצו למסקנות. תמיד תזכרו שמי שיודע באמת מה עושים לא יספר את זה מן הסתם. ועוד משהו קטן - קחו בחשבון שאם תוכן הקורס הוא מסווג (כמו כל אחד מהקורסים שדובר עליהם כאן), השאלות שישאלו בראיונות לא יהיו מסגירות על אופי הקורס והתפקיד.

שוב, בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן שניצל. אני יודע את זה כי אני חניך באחד הקורסים באמא. אני אומר את זה כי הרבה פעמים קורה מצב ששואלים את מישהו בראיון מה זה try וcatch והוא מסיק לבד שבמסלול שהוא מתמיין אליו מתעסקים בC#. לא תמיד השאלות שנשאלות בראיונות קשורות בקשר ישיר לתוכן הקורס ולתפקיד. לכן במקום להסיק לבד מה המשמעות של כל קורס, שזה משהו שכל מי שמתמיין למסלול עושה, פשוט תנו ליחידת האיתור לאתר אתכם למקום הנכון ואל תקפצו למסקנות. תמיד תזכרו שמי שיודע באמת מה עושים לא יספר את זה מן הסתם. ועוד משהו קטן - קחו בחשבון שאם תוכן הקורס הוא מסווג (כמו כל אחד מהקורסים שדובר עליהם כאן), השאלות שישאלו בראיונות לא יהיו מסגירות על אופי הקורס והתפקיד.

שוב, בהצלחה!

אני לא חושב שיפריע לצבא אם מישהו ידע שבאר"מ מתכנתים

אוי לא, גיליתי מידע מסווג!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...