רשימת חנויות זולות מהונג-קונג בסגנון DX. אפשר לחסוך המון כסף! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשימת חנויות זולות מהונג-קונג בסגנון DX. אפשר לחסוך המון כסף!

leyaniv

Recommended Posts

עשיתי הזמנה מDX וראיתי שאני מעוניין להוסיף משהו. יש אפשרות להוסיף להזמנה (היא נמצאת כרגע במצב של WAIT FOR SUPPLIERS)

או שאני חייב לעשות הזמנה חדשה? משום מה האתר של הSUPPORT שלהם לא עולה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא ממש משנה, תעשה עוד הזמנה , המשלוח חינמי בכל מקרה, ואם תעשה עוד הזמנה -

גם אם היא לא קשורה להזמנה הקודמת שלך, יש מצב שהם יצרפו הכל לאותו משלוח.

בכל מקרה, מבחינתך זה לא משנה כי המשלוח חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Can I add an item to my order?

Yes, but you need to add it before your order is being packaged for shipment, and the order may be delayed by 1 or 2 days for adding the new items. To add an item to your order after placing an order, send us a ticket and we will do it for you.

In the meantime, since shipping is free, placing a separate order may have more benefits for you.

http://services.dealextreme.com/forms/ChangeOrder.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מקפיץ כדי לא לפתוח נושא חדש.

קניתי את המוצר הבא:

http://www.focalprice.com/detail.aspx?pid=5219

וכשהוא הגיע ראיתי שהוא רק מטעין למרות שהם כותבים שהוא מיועד לסינכרון המכשיר. יש טעם לנסות לבקש מהם מוצר אחר? (3.5 דולר לא באים

ברגל :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שלא צריך דרייורים או משהו?

בספטמבר קניתי איזה מפצל מDX, לא הגיע, אמרו שישלחו עוד אחד, גם הוא לא הגיע (מאז קניתי משם כמה דברים והם הגיעו), כבר התעצבני עליהם ושלחתי תגובה זועמת, לא ענו לי.

יצאו זונ*ת :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 שנה מאוחר יותר...

ברצוני להוסיף תגובה חשובה לקונים ב DEAL EXTREM

לפני מספר חודשים רכשתי מספר מוצרים באתר זה .לאחר מספר ימים קבלתי תגובה שפריט מסוים אינו במלאי.לאחר היתכתבות שנמשכה כ3 שבועות הסכימו להחליף לי את הפריט בפריט אחר.החבילות הגיעו אחרי כחודשיים. חלק מהפריטים חסר 3 פריטים .

למרות בקשות חוזרות ונישנות לא קבלתי שום תגובה חיובית מהם.

ניסתי ליהתכתב ON LINE אך ברגע שהופיע מספר המישלוח הפסיקו לענות.

לכן אני מזהיר אתכם לא בטוח שתקבלו את הפריטים שקניתם מאתר זה.

אל תאפשרו להם למשוך את הזמן מעבר ל45 יום (הזמן שניתן לבטל הזמנה בPAY PAL

נוכלים וגנבים לא חסרים בין אתרים אילו.

ראו הוזהרתם

מאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את האתר הזה וקונה ממנו המון כבר כמעט 3 שנים ועד עכשיו לא היו לי איתם בעיות...

מה שקרה לך זה מקרה בודד ואי אפשר להתבסס על מקרה אחד ולהגיד שהם רק מנסים לגנוב כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא נתקלתי בבעיה בקניה מDX. מצד שני - את רוב הקניות הקטנות אני קונה בעיקר בEBAY כי בד"כ ניתן להשיג שם אותו מוצר במחיר זול יותר. בכל מקרה - בכל קניה ברשת יש לפתוח dispute לפני תום 45 יום (אם המוצר לא הגיע עד אז כמובן) תוך הבהרבה למוכר שהDISPUTE יבוטל ברגע שהסחורה תגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...