רשימת חנויות זולות מהונג-קונג בסגנון DX. אפשר לחסוך המון כסף! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשימת חנויות זולות מהונג-קונג בסגנון DX. אפשר לחסוך המון כסף!

leyaniv

Recommended Posts

נכון שמחירים של זולים אבל הם לא תמיד שולחים חבילות...

הזמנתי מהם 3 חבילות (2 מDX ו1 מFOCALPRICE.COM) עברו חודשיים וחצי ולא קיבלתי 2 מהם.

תזהרו מהאתרים האלה בחו"ל כי אח"כ אין לכם גם למי לפנות...נדפקתי ב54 דולר.

למישהו יש אתר כזה זול ואמין שבטוח שולח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני שאתה קובע שהאתרים לא שולחים חבילות כדאי שתבדוק אולי הבעיה היתה אצלך.

נתת כתובת נכונה? החבילות מסומנות כנשלחו? קיבלת מספר מעקב (כל הזמנה מעל 20 דולר מקבלת)? פנית לשירות?

ב-DX עשיתי כבר 25 הזמנות שחולקו ללפחות 40 משלוחים שונים ורק פעם אחת קרה שלא הגיע משהו והעיניין טופל ע"י האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק,

אם היית שולח חזרה למכס היית נאלץ לשלם את עמלת השיחרור של ה35 שקלים פעמיים.

כבר מראש, כאשר קיבלת את הטופס הראשוני מהמכס לבירור הערך של המוצר היה עלייך לסגור את העניין.

בנוסף, מעולם לא היו לי בעיות עם DealExtreme וחנויות סיניות דומות והזמנתי כבר עשרות פעמים. דואר הונג קונג מעולה ועל משלוחים מעל 15 דולר יש מספר מעקב.

כמו כן, ברגע שיש בעיה, אפילו הקטנה ביותר, אני מצלם את החבילה (אם יש חבילה) ושולח מייל בירור והם מזכים מיידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרה הזה קרה לפני שהדואר התחיל לגבות 35 שקל על עמילות מכס.

לא קיבלתי שום טופס לבירור הערך. המכס הסתמך על ההצהרה שהיתה מודפסת על החבילה (שהיתה רחוקה מאות דולרים מהמציאות...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפני עניין 35 שקלים המוצר לא היה משוחרר לפני שליחת חשבונית בפקס ובירור הפרטים.

מעניין.

Ofirr: כל מה שאתה צריך זה חשבון ב PayPal שאותו ניתן לפתוח עם כל כרטיס אשראי בינלאומי וכסף לביזבוזים

www.paypal.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלינק ל-DX הוא הראשון ברשימה

DX זה הקיצור הנפוץ ל-DealExtreme.

ביצוע רכישה באתרים האלו פשוט לחלוטין ולא שונה כל כך מביצוע רכישה בכל אתר בארץ.

ההבדל היחידי הוא שצריך להרשם ל-. אם יהיה לי זמן אני ארשום מדריך מפורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני התחלתי מהתמכרות ל- אבל גיליתי שהאתרים האלו לפעמים זולים יותר, ובחלק מהאתרים התמונות ברורות יותר והשירות טוב יותר.

כיום אני משתמש ב- רק למוצרים ממותגים מוכרים שבדרך כלל קשה למצוא באתרים האלו, או למוצרים שעדיין זולים יותר ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לך על המדריך המושקע.

הכל טוב ויפה אבל אפשר מדריך/הסבר איך משתמש כמוני שלא יודע איך לבצע רכישות מחו"ל עושה זאת?

מה הם השיטות והאלטרנטיבות?

מצטרף לשאלה.יש לי כרטיס אשראי "צעיר" של בנק הפועלים,אפשר לבצע איתו רכישות?

ובכל החנויות האלה יש רק אביזרים לאייפוד ומטענים לפלאפון ועוד אביזרים לגאדג'טים העיקריים.אני מחפש כבר מלא זמן את המחיר הזול ביותר לipod 160.

יש חנות מהונג קונג שמוכרת את הגאדג'טים עצמם במחיר מוזל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה.יש לי כרטיס אשראי "צעיר" של בנק הפועלים,אפשר לבצע איתו רכישות?

ובכל החנויות האלה יש רק אביזרים לאייפוד ומטענים לפלאפון ועוד אביזרים לגאדג'טים העיקריים.אני מחפש כבר מלא זמן את המחיר הזול ביותר לipod 160.

יש חנות מהונג קונג שמוכרת את הגאדג'טים עצמם במחיר מוזל?

אם לכרטיס שלך יש 16 ספרות רוב הסיכויים שתוכל להזמין דרכו דברים בחו"ל.

באתרים האלו לא תמצא iPODים אלא רק אביזרים להם או חיקויים. בכלל נדיר למצוא מותגים של יצרנים מוכרים באתרים כאלו. מוצאים שם בעיקר תוצרת סינית שנקראת בימינו "צד שלישי" או מוצרי OEM. מוצרים אחרים אפשר למצוא ב- מסוחרים אמריקאים או בריטים במחירים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעלי הכרטיסים המקומיים יש אפשרות לרכוש כרטיס "חד פעמי" בדואר שאותו מטעינים בסכום כספי כלשהו לבחירתכם, עם הכרטיס הנ"ל ניתן להרשם לPayPal ובנוסף הוא מעניק בטחון כספי נוסף בכך שלא ניתן "לרוקן" את חשבון בעל הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...