בקרוב: תל-אביב - טהרן החדשה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקרוב: תל-אביב - טהרן החדשה

מר מקלדת

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כמי שהיה וצפה בדיון במועצה (הדיונים פתוחים לציבור הרחב- פחות או יותר. צריך ת.ז, חולצה לא פוליטית או אדומה).

מה שהבנתי מהנאום של יעל בן יפת שכפי שאוכפים בת"א חלוקת כרטיסי ביקור של מכוני ליווי נתבקשה הערייה לאכוף הפצת אלונים של מכוני ליווי אשר:

1. מופצים לעיני קטינים.

2. מעודדים ניצול של הבנות.

3. מעודדים פגיעה בנשים או פגיעה תדמיתית. ולהשוות אישה לחפץ זאת פגיעה קשה.

מכאן שלא מדובר בהסתרת כל ישבן או כל פני אישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תפסיק לחשוב רק על עצמך ותתחיל לחשוב על ילדים שמסתובבים גם בפיצוציות ורואים את מה שאתה רוצה לראות בשם חופש הפורנוגרפיה.

אם זו כל הדילמה אז אני בעד סילוק כל החוברות.

אתה יכול להחרים את הפיצוציות - אם מספיק אנשים יעשו כמוך (אני מוכן להצטרף) בעלי הקיוסקים לא יחשבו לשים את הבננות בחוץ.

אבל חוקים ותקנות זה דרך די רעה ולא יעילה לשנות דברים, ונותנת יותר מדי סמכות לפוליטיקאים להחליט מה טוב בשבילנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיר, אם להחרים דברים היה עובד, אז לא היינו צריכים חוקים סוציאלים. אחרת, למה צריך חוקים של תנאי העסקה (כגון שכר מינימום)? אפשר פשוט להחרים כל מקום שלא מספק את התנאים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכר מינימום הכרחי במציאות של היום, אבל אני ממש נגד רוב החוקים הסוציאלים במתקונת של היום ולא חושב שהם מועילים.

http://www.kav.org.il/blogin.asp?Id=49

http://www.kav.org.il/blogin.asp?Id=65

http://www.kav.org.il/blogin.asp?Id=80

http://www.capitalism.co.il/wordpress-he/?p=686

http://www.capitalism.co.il/wordpress-he/?p=529

ודבר נוסף בהקשר של הזנות

http://www.kav.org.il/blogin.asp?Id=48

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZAM, תסלח לי שאני שואל, אבל האם אתה דתי? זה עשוי להסביר כמה דברים...

תגיד לי אתה רציני ??? :kopfpatsch:

מה הקשר לדתי? צריך להיות דתי בשביל להיות מוסרי ? :screwy:

החוברות האלו בפיצוציות, זה מה שיעשה לך את היום?

אתה יכול להחרים את הפיצוציות - אם מספיק אנשים יעשו כמוך (אני מוכן להצטרף) בעלי הקיוסקים לא יחשבו לשים את הבננות בחוץ.

אבל חוקים ותקנות זה דרך די רעה ולא יעילה לשנות דברים, ונותנת יותר מדי סמכות לפוליטיקאים להחליט מה טוב בשבילנו.

אם חוקים ותקנות זה דרך די רעה ולא יעילה לשנות דברים אז מה כן? :nixweiss:

חוקים ותקנות (ללא קשר לפוליטיקאים, אפשר גם תקנות וחוקי עזר) נועדו לאנשים שלא אוהבים להפעיל את הראש שלהם,

ומעדיפים לחשוב על כסף במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZAM, השאלה האם אתה דתי לא באה בשביל להבין מאיפה הדעה שלך הגיעה אלא בשביל להבין מאיפה הגישה שלך הגיעה...

לא, לא צריך להיות דתי כדי להיות מוסרי. יותר מזאת - אני לא צריך שאף אחד, כולל אותך למשל, יגדיר לי מהו מוסר. אני מסתדר לבד, תודה. את ההצהרות כמו "לי יש מספיק מוסר לך ולעוד מאה כמוך" אתה מוזמן לשמור לעצמך. הרי אין ספק שמה שמבדיל אדם מוסרי מאדם לא מוסרי הוא התנגדותו להצגת חוברות פורנו, נכון? פשש, כל הכבוד. אני קורא לך לכתוב את קוד המוסר העולמי.

וסתם שתדע - אני לא נמנה על הצרכנים של החוברות הללו. אני פשוט מוצא לנכון להגן על ציבור זה מפני אנשים כמוך, שחושבים שדעתם האישית בהכרח תואמת את טובת האנושות. זו גם הסיבה שאני מתנגד בתוקף לכך שלמישהו ספציפי תהיה בידיים האפשרות לקבוע מה מוסרי ומה לא, מה "טוב" ומה לא. כאן אנחנו נבדלים כנראה: אתה, נדמה לי, היית מתנדב בכיף לתפקיד כזה. לפחות "בשבילי ועוד מאה כמוני", שהרי יש לך מספיק מוסר בשביל כולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם עושה הישר בעיניו כל עוד הישר בעיניו אין הוא פוגע באדם אחר.

לא מעניין אותך להסתכל על פרסומות עם בחורות? אל תסתכל ZAM.

לקרוא לכולנו אנשים שחושבים מהזין וכו' וכו', זה יותר פתטי מאשר כל דבר אחר וזה מוכיח עד כמה אין לך מושג מי אנחנו, ואני נגיד לא מרגיש כל צורך לשנות את מצב ההיכרות הלא קיימת בנינו, החלטת שאין לנו מוסר כי אנחנו חושבים שאם בחורה רוצה לעשות פורנו כי זה נותן לה כסף, ואדם רוצה לצרוך פורנו כי זה גורם לו הנאה - שיהיה לו בכיף.

ד"א, עובדה מעניינת - ביפן יש את הפורנו האלים בעולם והוא נמצא בכל חור(תרתי משמע) ועם זאת אחוז העבירות המיניות והאונסים שם הוא מהקטנים בעולם - אני חושב שזה נתון שמדבר לטובת פורנו, אם בכלל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic07 אז אם אני מבין אותך נכון, אדם דתי הוא בעל גישה של אנטי כלפי פורנו? דייי... לא זכור לי שרון חולדאי דתי.

צר לי לאכזב אותך אבל הבנת המושג "מוסר" לוקה אצלך בחסר. אתה נתת לו פירוש משל עצמך כדי להיות מקורי, סבבה.

רק שמור אותו לעצמך. לך זה לא מפריע, לי כן, ועוד הרבה שחושבים כמוני.

אתה קורא לי לכתוב את קוד המוסר? בחברה חושבת לא צריך לכתוב קוד כזה, אתה חי אותו (או אני לצורך העניין)

אבל אולי לאחד שחושב כמוך, כן צריך לכתוב קוד אתי ומוסרי.

אם אתה לא צורך או כן צורך פורנו זה ממש לא מעניין אותי. זה לא עניין שלי ואני לא מתכוון להיכנס לך לחיים.

חוברות פורנו ניתן להשיג בכל חנות סקס, ושם מקומן, ממש כמו שאת הסטייקים שלך אתה לא תקנה בכלביה הקרובה לביתך.

Judas Iscariot

מצב ההיכרות הלא קיימת בנינו? נסחפת קצת לא? השאיפות החברתיות שלך ממש לא מעניינות אותי.

כל אדם שרוצה לצרוך פורנו כי זה גורם לו הנאה, שיהנה. רק שיקנה זאת במקום המיועד לכך.

וקיוסקים ופיצוציות הן לא המקום המיועד לכך.

יפן? זו הדוגמא שאתה מביא לי? ומה אתה מצפה מאוכלוסיה גברית שהאורך הממוצע שלה הוא 7.5 ס"מ (עומד).

אני פשוט לא מאמין שצריך לקיים דיון כזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך אבל הבנת המושג "מוסר" לוקה אצלך בחסר. אתה נתת לו פירוש משל עצמך כדי להיות מקורי, סבבה.

אדם החושב שכל העולם מתנהל (או צריך להתנהל) לפי הבנתו, והבנתו בלבד, לכל הפחות סובל משגעון גדלות. לא, ידידי (?), הבנת המושג מוסר לא לוקה אצלי בחסר. בטח שלא יחסית אליך, אתה הטוען לקיומו של "מוסר אוניברסלי" (קרי: הבנתך שלך את המושג "מוסר") ושולל את העובדה הפשוטה שגם מוסר הוא משהו מאוד אישי. עובדה, אתה למשל כנראה חושב שלקלל ולתקוף אישית את באי הפורום, תוך כדי העלאת השערות בנוגע לחיי המין שלהם, זה מוסרי. אני, למשל, חושב שלא. אבל זה רק אני. וזה עוד לפני שהזכרתי הבדלים תהומיים הרבה יותר שגם אותם ניתן למצוא בארצינו הקטנטונת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי האישית והבנת הרבה שחושבים כמוני. אתה vic07 להבדיל מיעוט ומקווה שתישאר שם.

צא מהגישה האגואיסטית שלך ונסה לחשוב בצורה רחבה יותר, לא רק על עצמך אל גם על אחרים (כן, אחרים זה מושג כזה בחברה).

טוב אני מיציתי את הדיון הזה.

אני מקווה שאכן ייושם הקוד המוסרי הזה שהוא דבר מבורך ביותר.

מי שרוצה מוזמן לצרוך פורנו בחנויות הסקס.

ו- Judas Iscariot אל תשכח. טרול אבל מוסרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Judas Iscariot

מצב ההיכרות הלא קיימת בנינו? נסחפת קצת לא? השאיפות החברתיות שלך ממש לא מעניינות אותי.

כל אדם שרוצה לצרוך פורנו כי זה גורם לו הנאה, שיהנה. רק שיקנה זאת במקום המיועד לכך.

וקיוסקים ופיצוציות הן לא המקום המיועד לכך.

יפן? זו הדוגמא שאתה מביא לי? ומה אתה מצפה מאוכלוסיה גברית שהאורך הממוצע שלה הוא 7.5 ס"מ (עומד).

אני פשוט לא מאמין שצריך לקיים דיון כזה בכלל.

למה זה לא מתאים לקיוסקים ופיצוציות ?

זה גם ככה מקומות שמוכרים סיגריות \הימורים חוקים \בעבר חגיגית ושטויות אחרות

זה לא בדיוק גן עדן לגידול ילדים ולא אמור להיות

מה הצעד הבא לאסור אליהם למכור סיגריות ? הימורים ? וכו

תראה אני כן חושב שחוברות פורנו צריכות להיות מוסתרות מילדים או שיעשו מחלקה למבוגרים אם יש מקום בחנות

אבל הבעיה הזאת קימת גם ברשת וגם בחנויות שנחשבות נקיות

לא יצא לך לראות במכונה להשכרת עטיפות של סירטי פורנו ? לא יצא לך לראות בחנות ספרים שערים של חוברות פורנו ?

ושם עוברים ילדים ורואים את זה וזה כן נחשב נקי

ככה שאני כן מסכים חלקית אם מה שאתה אומר אבל בטח לא מהכל

אני כן חושב שזנות צריכה להיות חוקית וגם פורנו אבל כן חושב שצריכה להיות צנזורה מסוימת במקומות שילדים יכולים להחשף לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר ZAM, הפוסט האחרון לא התייחס לנושא הנדון באופן ספציפי, אלא להשקפת עולם באופן כללי. מקודם שאלתי האם אתה דתי. תאמין לי שהשאלה הזו לא נבעה כלל מעמדתך, אלא מהאופן בו מצאת לנכון להגן עליה, בין השאר ע"י תקיפה, עלבונות, השמצות, התעלמות מוחלטת מ80% מהנקודות המועלות ע"י הצד שכנגד ועיוות ה20% הנותרים עד לבלי הכר כדי שיוכלו לשמש כתחמושת נגדו והעיקר - ראיית השקפת עולמך כאמת היחידה לה יש זכות קיום (ויסלחו לי הדתיים שכאן. אין בכוונתי להכליל - אבל יצא לי לדבר עם לא מעט חבר'ה דתיים שנהלו "דיונים" בדיוק כך).

הגישה שלי אינה אגואיסטית. אני לא אומר "בא לי חוברות פורנו ולא אכפת לי מי יפגע", מילים שמשום מה אתה מתעקש להכניס לפי. אני פשוט מבקש לנתח את נושא החוברות יותר לעומק. בין השאר, אני תוהה למה יש ויכוח כה חריף בעניין זה דווקא בזמן שיש דברים חמורים לעין ערוך המוצגים לציבור הרחב. סכינים (ואני לא מדבר על סכיני מטבח או מחנאות...) מוצגים לראווה בכל קניון; אין שום חוק האוסר לחנות חם להציג מוצרים או פרסומים בחלון הראווה; רוויי אלימות אמנם "מזהירים" את הצופים הפוטנציאליים, אבל כולנו מבינים שילדים רואים אותם בין כה וכה; וגם אם אין , תמיד ישנה המציאות - וכל יום בערך תראה בחדשות כתבה על רצח, לפעמים עם בהן נראה דם או גופה מכוסה בשק משטרתי. כל אלה גרועים לאין ערוך מתמונה של בחורה עירומה במגזין על המדף, אך משום מה אף אחד לא זועק לאסור את כל אלה באופן גורף ומוחלט כשם שדורשים להוריד את הפורנו מהמדפים (או לפחות להחביא אותו עמוק - עמוק). אם כבר מדברים על מוסר מעוות, נא לשים לב שלא פעם סרט המכיל סצנת מכות (בלי דם, אמנם, אך ייתכן שעם כמה אפים שבורים) "יוגבל" פחות מבחינת גיל הצופים מאשר סרט המראה בחורה ללא חולצה.

לדעתי העניין מתחיל ונגמר בהעדר פתיחות מינית. כן, אפילו בחברה המתירנית המודרנית - עובדה שמיניות נחשבת לדבר מאוס בכל הקשור להצגה פומבית. אותם ה"ילדים" שעל נפשם הרכה אתה מנסה להגן עושים ביד (או יעשו, עוד שנה-שנתיים) בדיוק כמוני וכמוך כשהיינו בגילם, ויש סיכוי סביר שעם אותם החוברות. בכל מקרה מדובר בעיסוק שפחות פוגע באחרים מאשר נסיון לשחזר או להשיג כל דבר אחר מהרשימה לעיל, הלא כן?

אה כן: אם כבר הצעת לי "נסה לחשוב בצורה רחבה יותר, לא רק על עצמך אל גם על אחרים (כן, אחרים זה מושג כזה בחברה)" - אני אציע לך לזכור שלאותם אחרים עשויה להיות, חס וחלילה, דעה שונה משלך. לדעתי (וכנראה לא לדעתך) זה לא הופך אותם לנחותים משום בחינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...