איך מרחיקים ערסים מהחיים ללא קוסמטיקאית? שפכו הכל כאן! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מרחיקים ערסים מהחיים ללא קוסמטיקאית? שפכו הכל כאן!

Cha0stAlker

מה לעשות איתו? (רק למי שקרא את רוב הפוסט ומבין במה מדובר)  

2001 הצבעות

1. 1. מה לעשות איתו? (רק למי שקרא את רוב הפוסט ומבין במה מדובר)

• לחכות לו אחרי ביה"ס ולהחטיף לו כהוגן.
    • לנסות להתפייס איתו בלחיצת יד, אם לא יעזור לנקוט באמצעים פיזיים.
    • להגיש תלונה למנהלת ביה"ס\משטרה על איום+אלימות
    • להתעלם ממנו, ואם הוא ייתפס עלי לנקוט באמצעים יותר פיזיים.

Recommended Posts

איזה כותרת דרמתית!

אפשר לסכם את זה כפלייר פרסומי למכון ג'ו ג'יטסו

בטח ההמשך יהיה כזה...

לאחר שהתפוצצה לי לבנת חבלה ליד החלון כאות אזהרה ממשפחות הפשע, התגייסו כל הילידים במכון הג'ו ג'יטסו בהנהגת מאסטר ספלינטר ויצאנו להילחם במשפחות הפשע

לאחר שחיסלנו את השומרים בפתח המערה שלהם הגיענו אל המאסטר של משפחות הפשע, אך כולנו היינו פצועים מהקרבות הקודמים ונותר רק הילד החדש החצי עיוור שהוא בסך הכל חגורה לבנה, אבל בתוך מוחו הוא שמע ת מאסטר ספלינטר אומר לו שאפילו שהוא רק בכיתה ב' ושוקל 25 ק"ג אם הוא יתרכז מספיק חזק ויעצום עיניים הכח יהיה עימו, לאחר ארבעה פליפלקים באויר שני ברגים וחצי מסובבת העקב של הילד היה תקוע בין עיני המאסטר ששבק חיים בו במקום.

ג'ו ג'יטסו!

ביחד נאחד את משפחות הפשע...בקבר!

א. אני לא חגורה לבנה אני כחולה אבל זה לא עקרוני

ב. אני לא יודע למה אין לי את האומץ להשפיל ילדים מתלהבים כאלה, זה פשוט אני ואני כל הזמן כועס על עצמי בגלל זה..

ג.

כלב נובח לא נושך

אבל בתכלס סתם עשית שטות שסיפרת לרכזת. זה באמת להלשין סתם.

מה נראה לך שהיא תעשה כבר?

פשוט היית הולך מדבר איתו שלא התכוונת להלשין עליו עם הסיגריות וזה היה נסגר כמו כלום. בלי "מה עכשיו תיתן לי אגרוף" וכאלה, זה רק מעצבן עוד יותר.

ועם כל הכבוד לג'ו ג'יטסו אל תחשוב שאתה מר עולם. הוא יכול להרים מקל או יותר גרוע מזה ואז אין לך מה לעשות.

ואם כבר נתן לך מכות, אל תסתובב אחורה, זה אולי מה שנשמע נכון לעשות, אבל בתכלס אם באמת אתה חזק כמו שאתה אומר היית משפיל אותו וזהו זה היה נגמר.

להסתובב אחורה זה כמו להגיד "אני פחדן". אני יודע שהרבה אנשים לא יסכימו איתי פה, אבל אין מה לעשות. הטבע של האנשים זה שהחזק שורד.

בכל מקרה, גם עכשיו אם פשוט תלך לדבר איתו ותגיד אני מבין שלא יפה להלשין ולא התכוונתי וזהו הכל ייגמר.

-נכון בהחלט נראה לי שזה מה שאני אעשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאחר שהתפוצצה לי לבנת חבלה ליד החלון כאות אזהרה ממשפחות הפשע, התגייסו כל הילידים במכון הג'ו ג'יטסו בהנהגת מאסטר ספלינטר ויצאנו להילחם במשפחות הפשע

לאחר שחיסלנו את השומרים בפתח המערה שלהם הגיענו אל המאסטר של משפחות הפשע, אך כולנו היינו פצועים מהקרבות הקודמים ונותר רק הילד החדש החצי עיוור שהוא בסך הכל חגורה לבנה, אבל בתוך מוחו הוא שמע ת מאסטר ספלינטר אומר לו שאפילו שהוא רק בכיתה ב' ושוקל 25 ק"ג אם הוא יתרכז מספיק חזק ויעצום עיניים הכח יהיה עימו, לאחר ארבעה פליפלקים באויר שני ברגים וחצי מסובבת העקב של הילד היה תקוע בין עיני המאסטר ששבק חיים בו במקום.

ג'ו ג'יטסו!

ביחד נאחד את משפחות הפשע...בקבר!

:lol: :lol: :lol: :lol:

ואני מוכרח לציין שהבעיה שלך התחילה בזה שהתחלת לדבר איתו ולענות לו, תסלח לי, כמו סמרטוט פתטי.

בן אדם ערס בא ומאיים עליך במכות, מה אתה מתחיל לנסות לפייס אותו ולהסביר לו "שאלימות לא פותרת כלום"? מה אתה דביל? מה חשבת שתהיה התוצאה של זה? שהוא יגיד "אה סבבה, אתה צודק" ואז תתחבקו והוא יזיל דמעה מההתרגשות על זה שהוא גילה את האור והבין שאפשר לפתור סכסוכים גם בדרכי שלום?

::)

נראה לי שראית יותר מידי "תוכניות חינוכיות" בטלוויזיה, ואני יכול רק להניח שהמשפחה שלך נוטה יותר לצד הפוליטי שבו נמצאת מפלגת מר"צ.

תתאפס על עצמך.

מתי שמישהו מאיים עליך, או מנסה לפגוע בך, תעמיד אותו במקומו.

ברוב המקרים אפשר להסתפק בהרמת קול שתפתור את העניין ותבהיר לערס שאתה לא הסמרטוט שלו.

בשאר המקרים זה יכול, וצריך, להגיע גם לקטעים פיזיים יותר.

אף אחד לא אומר ללכת מכות ולהתחיל להתגלגל על הרצפה כמו אידיוטים בסרטים, אבל "הבהרה פיזית" לכך שאין לך כוונה לאפשר לו לפגוע בך / לאיים עליך - היא לפעמים הפיתרון היחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה כנראה בקטע של "מדר במשפחה".

כך או כך ההתנהגות שלך מזכירה את השמאל הסהרורי שחיי במעיין אופוריה של "שלום" וחושב שהעולם פועל לפי ההזיות שלו.

תתאפס על עצמך.

מתי שמישהו מאיים עליך, או מנסה לפגוע בך, תעמיד אותו במקומו.

ברוב המקרים אפשר להסתפק בהרמת קול שתפתור את העניין ותבהיר לערס שאתה לא הסמרטוט שלו.

בשאר המקרים זה יכול, וצריך, להגיע גם לקטעים פיזיים יותר.

אף אחד לא אומר ללכת מכות ולהתחיל להתגלגל על הרצפה כמו אידיוטים בסרטים, אבל "הבהרה פיזית" לכך שאין לך כוונה לאפשר לו לפגוע בך / לאיים עליך - היא לפעמים הפיתרון היחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול רק להניח שהמשפחה שלך נוטה יותר לצד הפוליטי שבו נמצאת מפלגת מר"צ.

:lol:

פעם ראשונה שצחקתי בקול מתגובה בפורום :lol:

אל תשכח לעדכן אותנו מה נסגר בסוף (מקסימום אחרי שיורידו לך את הגבס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בג'ו ג'יטסו (לי ניראה שקוראים לזה ג'יאו ג'יטסו) אז אתה חייב לדעת את המשפט הבא-

מסטר הוא לא האדם שניצח בקרב, אלא האדם שעשה כך שהעיניינים ימשיכו ללא קרב.

אבל בארץ אף אחד לא שם על זה. אני גם בהתחלה הייתי כמוך, שונא אלימות וכו'... אבל אחרי כמה שנים טובות בארץ הזאץ הבנתי שבלי אלימות וסטיות קלות מדרך הישר תשאר הסמרטוט שכולם דורכים עליו. אין ילד בארץ שגדל ללא לחטוף/לתת מכות.

אם יש לבחור גב של משפחות פשע אז תעזוב אותו... אם לא תדרך על החרא לא יהיה ריח...

אבל פעם הבאה את הבוקס שנותנים לך תחזיר באף, או אם אתה שונא אלימות תפוס לו את היד ותעקם לו אותה פנימה. המהלך הזה גורם ליריבך כאב בלתי מתואר ולך מקנה עליונות קטנה מכיוון שאת המהלך ניתן לעשות גם עם שלוש אצבעות ללא שום הכנה פיזית. כך תפטר מאלימות יתרה.

אגב רוב הערסים והמתרברבים מתנהגים כמו חיות, וחיות לא מבינות דרך ארץ, רק כאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בג'ו ג'יטסו (לי ניראה שקוראים לזה ג'יאו ג'יטסו) אז אתה חייב לדעת את המשפט הבא-

מסטר הוא לא האדם שניצח בקרב, אלא האדם שעשה כך שהעיניינים ימשיכו ללא קרב.

אבל בארץ אף אחד לא שם על זה. אני גם בהתחלה הייתי כמוך, שונא אלימות וכו'... אבל אחרי כמה שנים טובות בארץ הזאץ הבנתי שבלי אלימות וסטיות קלות מדרך הישר תשאר הסמרטוט שכולם דורכים עליו. אין ילד בארץ שגדל ללא לחטוף/לתת מכות.

אם יש לבחור גב של משפחות פשע אז תעזוב אותו... אם לא תדרך על החרא לא יהיה ריח...

אבל פעם הבאה את הבוקס שנותנים לך תחזיר באף, או אם אתה שונא אלימות תפוס לו את היד ותעקם לו אותה פנימה. המהלך הזה גורם ליריבך כאב בלתי מתואר ולך מקנה עליונות קטנה מכיוון שאת המהלך ניתן לעשות גם עם שלוש אצבעות ללא שום הכנה פיזית. כך תפטר מאלימות יתרה.

אגב רוב הערסים והמתרברבים מתנהגים כמו חיות, וחיות לא מבינות דרך ארץ, רק כאב.

בהחלט נכון.. נראה לי שאני כזה בגלל שחצי מהחיים שלי גדלתי בניו יורק..

ולשאלתך על ג'ו ג'יטסו או ג'או ג'יטסו-כותבים ג'ו ג'יטסו אבל הוגים ג'או ג'יטסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...