עזרה-ATI במעבר בין צגים, הדרייבר לא זוכר רזולוצייה של הצג. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה-ATI במעבר בין צגים, הדרייבר לא זוכר רזולוצייה של הצג.

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מנסה לפתור בעיה מאד מעצבנת שיש לי עם ה 4850 בויסטה. (לא בעיה חדשה בכלל. היא קיימת מאז שעברתי לויסטה)

יש לי שני מסכים שמחוברים לכרטיס (לא במצב CLONE) - אחד זה מסך 19 ברזולוצייה של 1280X1024 ואחד זה 32 ברזולוציה של 1360X768.

ב XP, כאשר הייתי מחליף בין הצגים הדרייבר היה זוכר את הרזולוצייה הרלוונטית לאותו צג ולא היתי צריך לעשות שום שינוי.

ב , לא כך המצב. משום מה מערכת ההפעלה, או הדרייבר, מתעקשים להתפשר על רזולוצייה שתתאים לשני הצגים - כלומר 1280X768.

ואז כשאני מחליף בין הצגים אני חייב כל פעם ללכת ולשנות לרזולוצייה של אותו מסך.

למה זה כזה מעצבן? כי אני לא יכול להשתמש בקיצורי ה HOTKEYS. אני חייב לפתוח את הדרייבר לבחור את המסך השני ואז לאחר מכן לשנות את הרזולוצייה שלו לזו שמתאימה לו.

כבר תקופה ארוכה אני מחפש פתרון - אבל לא מצאתי שום תשובה לזה ולמעשה - זה נראה כאילו רק אני מתלונן על זה בעולם. כי לא נתקלתי בשום תוצאות דומות בגוגל או בפורומים.

כמו שאמרתי המצב הזה קיים אצלי תמיד מאז שיש פה והוא זהה בכל הדרייברים שיצאו להם אי פעם..

מישהו ?? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SyndromE,

תודה רבה על הקישור ועל כל העזרה שלך בפרטי.. :xyxthumbs: יישר כוח. כן יירבו אנשים כמוך בפורום.

למרות זאת, בנתיים אני לא מצליח למצוא אופציה בתכנה הזו כך שהיא תעזור לי.. חרשתי כל אפשרות שיש בה.

יש לה לא מעט פיצ'רים אבל אף אחד מהם לא קשור לבעיה שלי..

מה שבאמת מסקרן אותי זה איך רק לי יש את זה !??

האם יש כאן עוד אנשים עם ATI וויסטה שיש להם שני מסכים שונים שמחוברים לכרטיס מסך ??

תעזרו לי אנשים ! לפחות תגידו לי אם זה גם אצלכם ככה או שזה רק אצלי. אם זה רק אצלי אני כבר אשבור את הראש איך לסדר את זה..

אבל אם זו בעיה כוללת שנמצאת אצל כל בעלי ה ATI+ויסטה שיש להם שני מסכים ברזולוציות שונות, אז זה סיפור אחר כבר - מחדל של ATI או של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...