מצלמה קומפקטית, תקציב של 1500 שקל בערך. - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה קומפקטית, תקציב של 1500 שקל בערך.

GuGuSH

Recommended Posts

זה ב-ISO 400. ב-ISO גבוה יותר ההבדל אפילו גדול יותר.

1500 ש"ח זה תקציב שמאפשר לך לקנות F100 בכל חנות ולהשאר עם הרבה עודף. אז או שיש לך זיכוי לחנות מסויימת (ואז זו אולי גישה הגיונית), או שאתה חושב שעדיף לדפוק את המערכת ולקנות מוצר גרוע בהנחה גדולה, מאשר לקנות באותו מחיר מוצר טוב יותר בחנות אחרת אבל ללא הנחה מיוחדת. במקרה כזה אתה לא דופק את המערכת, אלא את עצמך.

על שעולה 1100 שקל (זאפ) זיכוי של 900 שקל זה זיכוי דיי משמעותי, לא?

אני לא רוצה לקנות איכותית פחות, ברור שלא. המצלמה שאני רוצה היא F100fd, ככה שרוב הסיכויים הם שאני אקנה אותה ולא אחרת.

אני לא ילד קטן, אני לא מנסה "לדפוק את המערכת". עברתי את גיל 15 (אני בן 16 וחצי! ילד גדול כבר! :jump: :jump:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זיכוי של 900 ש"ח הוא זיכוי משמעותי. אבל אם אין להם את המצלמה שאתה רוצה עדיף לך אולי למכור אותו, או להשתמש בו למשהו אחר, מאשר לקנות לא מוצלחת. וכמובן שאם אתה לא ממהר תוכל לחכות ל-F200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי.

הבנתי.

דיברתי כרגע עם אבא, ויכול להיות שתהיה הגבלה למצלמות רק של ואולימפוס.

במקרה הזה יש מה לעשות?

אפשר להגדיל את התקציב אם צריך.

יכול להיות שכן תהיה נציגות של פוג'י, ואז אני כן אקנה את ה-F100fd.

אם לא (ובמידה ואין שום דבר מעניין לסוני או אולימפוס), אני אחכה ואקנה את ה-F200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח ובאמת אני אוכל לקנות את הפוג'י, עדיף בכל מקרה לחכות חודש, לא?

אם אין לך צורך במצלמה עכשיו, אין בעיה לחכות.

ההבדל בין F100 ל-F200 גדול? במה הוא מתבטא...? (נכנסתי ללינק ששלחת :) ).

על הנייר ההבדלים לא גדולים, אבל כדי לדעת בדיוק נצטרך לחכות לביקורות על ה-F200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הסדרה של אוליפוס עם הזום אופטי X7?

MJU1010 / MJU1060 ?

אני גם בדילמה דומה, מחפש את הקומפקטית ביותר הטובה ביותר, התלהבתי בהתחלה מהסדרה של עם שלל הגימיקים ( T700/T300/T77 ) אבל הבנתי שיש אופציות טובות יותר אז אני לא סגור עדיין על העניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר'ה,

שוב פעם אני מציק, כן כן.

רציתי לשאול מה אתם אומרים על TZ5?

קרץ לי מאוד ה-זום האופטי הגדול מאוד, צילום ב-720P ובעצם חשבתי, למה לא?

מה אתם אומרים עליה.

אני רואה בה יתרונות מסוימים ולכן גם אם מצלמת קצת פחות טוב מ-F100, אני חושב שאני אעדיף אותה.

אשמח לשמוע את הדעות שלכם. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הTZ5 היא טובה מאד אבל איכות התמונה של הפוג'י F100FD היא טובה יותר למרות שלTZ5 יתרונות משלה על הפוג'י.

רק קח בחשבון שצילום וידיאו ברזולוציה גבוה זולל את המקום בכרטיס הזיכרון מאד מהר. זה לא כל כך משנה ביום יום אבל בטיול ארוך זה משמעותי.

ולשאלות ששאלת קודם: כן אתה יכול לשחק עם הISO בפוג'י F100FD ולהעלות אותו כשצריך. בצמצם לעומת זאת לא כי השפעת הצמצם על עומק השדה במצלמת PS היא זניחה (לפירוט תריץ חיפוש בפורום\גוגל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...