נהרסו לי ה cx300 שלי ואני רוצה לקנות חדשות עד 300 ש"ח in ear - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהרסו לי ה cx300 שלי ואני רוצה לקנות חדשות עד 300 ש"ח in ear

natan805

Recommended Posts

יש את הדגם החדש של הCX300 , לפי הביקורות ברשת הדגם הזה מוצלח

יש אותו בקילומבו ב289 ש"ח.

http://www.kilombo.co.il/default.asp?catid={1AB7ABED-9593-4D08-83B4-5FC0743B4EFC}&details_type=1&itemid={F010E174-A360-4007-9D18-2B4357D477B6}

(זה בכסף , יש גם בצבע שחור)

אגב , למה התכוונת ב"נהרסו" לי האוזניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הם נהרסו!!

הם התחילו להישמע מקוטע לפעמים ובעיות מגע מעצבנות..

אחרי שבוע שזה היה ככה הם הפסיקו לנגן לגמרי..

יש טעם לממש את האחריות?

מה יחליפו לי או שיתקנו את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הCX55 שנרכשו בקילומבו (דיזנגוף סנטר) , המוכר שם (לא זוכר את שמו) היה מאוד נחמד ואמר לי שבכל בעיה לבוא אליהם ויראו מה אפשר לעשות.

אם אתם גרים קרוב (או באיזור) ואין לכם בעיה להגיע לחנות אז למה לא ללכת ולבדוק מה הם יכולים לעשות?

כמה כבר יכולה לעלות בדיקה או שיש מצב שהם יזהו את הבעיה ישר ויתנו הערכת מחיר לתיקון אם אפשרי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הדגם החדש של הCX300 , לפי הביקורות ברשת הדגם הזה מוצלח

יש אותו בקילומבו ב289 ש"ח.

http://www.kilombo.co.il/default.asp?catid={1AB7ABED-9593-4D08-83B4-5FC0743B4EFC}&details_type=1&itemid={F010E174-A360-4007-9D18-2B4357D477B6}

(זה בכסף , יש גם בצבע שחור)

אגב , למה התכוונת ב"נהרסו" לי האוזניות?

מה לא מובן במלה נהרסו?

ותגיד האוזניות cx300pre לא יקרות? מה זה 280 ש"ח .האם הם בהרבה יותר איכותיתות מה cx300 הרגילות?

יש את הcx300-2 ב230 איך הם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני לא רוצה להוסיף לבאסה אבל גם שלי נהרסו (אחרי כ8-9 חודשים) , ממישתי אחראיות וקניתי CX500 (אם אני מקבל CX300 חדשות אני מקבל זיכוי , אם הם מצליחים לתקן אותם אז נדפקתי).

אצלי פשוט אוזניה ימין הפסיקה פתאום לפעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהרסו = נקרעו נשברו התפרקו מה לא..גם אני רציתי לדעת.

שמעתי עליהן ביקורות מאכזבות על איכות החומרים שלהם...זה למה לא קניתי אותם.

על מה אתם מדברים אלה האוזניות שנשארו לי לאורך זמן הכי גבוהה מכל האוזניות שהיו לי עד היום,הם נהרסו לי לאחר שנתיים באשמתי.

פשוט כמו שאתם יודעים חדשות לא פותחים אותם בקלות כדי לא לבטל את האחריות אז לאחר שנתיים עיניין אותי באמת אם חייתי באשליות כל השנתיים האלה עם מזויפות אז פשוט פתחתי אותם לא כמו שצריך והכבל נקרע,נסיתי להלחים ושרפתי אותם .

כרגע אם אפשר לענות לי על השאלה הספציפית .איך האוזניות cx300-2 יותר איכותיות מהרגילות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשת קראתי איפשהו שזה שידרוג מצוין לדגם המקורי , הם עיצבו מחדש את כל הביפנוחו של האוזנייה או משהו כזה...

חוץ מעיצוב יש גם הבדל רציני באיכות שמע? גם לא רציני הבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...