כמה שאלות בקשר לXBOX360 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר לXBOX360

Or94

Recommended Posts

אוקיי יש לי כמה שאלות בקשר לXBOX360:

1. אם אני מחבר את הXBOX למחשב למסך 22 אינץ' תהיה לי גראפיקה טובה?

2. איך ניתן לחבר את הXBOX למחשב? למסך שלי יש חיבור DVI ואני לא יודע איזה עוד חיבורים יש לו אבל לXBOX אין חיבור DVI אז מה צריך לעשות?

3. איך ניתן להשתמש בשירותי הLIVE של הXBOX דרך המחשב? צריך לחבר כבל רשת מהמחשב לXBOX?

4. האם לXBOX יש כרטיס רשת אלחוטי?

5. לא הבנתי מה זה הכרטיס הזה שצריך לקנות בשביל הLIVE? הבנתי שיש silver וgold אבל לא הבנתי מה הקטע של זה?

6. איזה גירסא של כדאי לקנות? איזה גירסא הכי משתלמת? אני מחפש גירסא שתכלול 2 משחקים לפחות בתוכה.

7. האם כדאי לפרוץ את הXBOX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) גרפיקה כמו של כל .

2) יש ממיר מHDMI לDVI - מגיע כמעט עם כל כרטיס מסך מודרני , אם לא - תיקנה - זה כולה פלאג כזה באיזה 20 ש"ח.

3) עדיף לחבר ישירות לראוטר במקביל למחשב .

4) כן - אתה צריך לקנות בנפרד והוא עולה 80 דולר בארה"ב.

5) אם אתה רוצה רק להוריד עידכונים - הSILVER החינמי מספיק , כדי לשחק ברשת אתה חייב GOLD - לפחות 50 דולר לשנה.

6)

7) אסור לדבר על זה פה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. גראפיקה כמו של כל אבל איך האיכות תהיה כי זה הרי לא גדולה כזאת וזה. האם אני יקבל איכות HD?

2. 8500GT נחשב לכרטיס מסך מודרני? כי לא חיפשתי בקופסא עדיין. ואם אין איפה ניתן לקנות?

3. מזתומרת במקביל לראוטר? אני מחבר את הXBOX למחשב אבל הראוטר שלי נמצא למטה (יש לי 2 קומות בבית) אז מה ניתן לעשות?

4. בEBAY ניתן לקנות? ואם אני אקנה אז אני לא אצטרך לחבר מהראוטר כבל רשת?

5. אז עדיף את הGOLD לא? ואם אני לא קונה GOLD אז אני יוכל להשתמש באותם אפשרויות כמו בGOLD רק בלי המשחק רשת?

6. לא ענית לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. גראפיקה כמו של כל אבל איך האיכות תהיה כי זה הרי לא טלוויזיה גדולה כזאת וזה. האם אני יקבל איכות

אם זה מסך 22 של מחשב אז כן תקבל HD לא שזה כזה חשוב כי זה מסך קטן

ככל שהמסך גדול יותר יש יותר חשיבות לרזולוציה ולאפך

ולקונסולות HD מומלץ 32 ומעלה להנות מהן כמו שצריך

2. 8500GT נחשב לכרטיס מסך מודרני? כי לא חיפשתי בקופסא עדיין. ואם אין איפה ניתן לקנות?

לא זה לא כרטיס מסך מודרני וזה גם כרטיס חלש והיה חלש שהוא יצא

אבל מה הקשר ? הכרטיס מסך של ה360 זה לא 8500GT ולא קשור אליו בכלל

3. מזתומרת במקביל לראוטר? אני מחבר את הXBOX למחשב אבל הראוטר שלי נמצא למטה (יש לי 2 קומות בבית) אז מה ניתן לעשות?

ל360 אין כרטיס רשת אלחוטי בקופסה או שתיקנה לו שזה יקר או שתיקנה ראוטר מסוים ותקמבן אותו שיהיה במקום כרטיס רשת אלחוטי

יש על זה מדריכים ברשת תחפש בגוגל וזה יוצה הרבה יותר זול אבל קצת מסורבל

כן אתה יכול לקנות משם

5. אז עדיף את הGOLD לא? ואם אני לא קונה GOLD אז אני יוכל להשתמש באותם אפשרויות כמו בGOLD רק בלי המשחק רשת?

כן וכן אבל הדבר הכי טוב ב360 זה המשחקי רשת והרבה מהמשחקים הגדולים שלו נחשבים גדולים בעיקר בגלל המולטי המקוון

כולל הילו 3 שזה משחד הדגל של המכשיר

6. איזה גירסא של כדאי לקנות? איזה גירסא הכי משתלמת? אני מחפש גירסא שתכלול 2 משחקים לפחות בתוכה.

הפרימיום נחשבת הכי משתלמת בעניין משחקים בתוך הקופסה זה ניקרה באנדלים וכל הזמן משתנה

ובגלל זה אנחנו לא יכולים לעזור לך בזה

תבדוק אם בחנויות מוכרים פרימיום בבאנדל שמתאים לך אבל לא תמיד יש באנדלים ולא תמיד יש באנדלים משתלמים

כי זה גם הרבה עניין של טעם

הוא לא ענה לך גם על זה

7) 7. האם כדאי לפרוץ את הXBOX?

אז אני יגיד מה שכן מותר

אם אתה פורץ את ה360 ומשחק באונלין סיכוי טוב שתחטוף באן למכשיר עצמו ואז תפסיד הרבה מהדברים שה360 מציע

לכן זה לא משתלם כי 360 בלי אונלין לא משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה על העזרה.[

בקשר לכרטיס מסך אמרת שצריך להיות מתאם לDVI בקופסאות של כרטיסי מסך מודרניים אז שאלתי אם ה8500GT נחשב כמודרני כדי לבדוק אם יש שם מתאם כזה. וכנראה שאני אקנה פרימיום ואין אפשרות בלי כרטיס רשת לקמבן ראוטר שנמצא למטה עם הXBOX? אם אני אחבר כבל רשת מהמחשב לXBOX מה יקרה? זה לא יעבוד? ותוכלו להמליץ לי על חנות באיזור חיפה שמוכרת במחיר טוב עם משחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. גראפיקה כמו של כל אבל איך האיכות תהיה כי זה הרי לא טלוויזיה גדולה כזאת וזה. האם אני יקבל איכות HD?

6. לא ענית לי.

1) ההתייחסות לHD זה רזולוציה , איזה "איכות"? כן המסך הנ"ל יציג טוב את הXBOX.

2) מספיק מודרני , חפש בקופסא.

3) המחשב שלך ליד הXBOX , הבנתי , והוא מחובר בכרטיס רשת לראוטר?

אם כן , אפשר , אבל זה לא אידאלי (במיוחד במשחקי רשת) והמחשב יהיה חייב ליהיות דלוק מן הסתם כל הזמן.

4) אני משאר שכן.

5) עדיף לך מאוד גולד. וכן.

6) פרימיום ומעלה).

בקשר ל2, אני מקווה שהכוונה שלך היא לחבר את הXBOX למסך! מחשב שיש לו כניסת DVI כן ? לא לכרטיס מסך עצמו , אני פשוט חסכתי לך לקנות ישר מתאם , כי ברוב כרטיסי המסך החדשים מקבלים אחד כזה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית שלך כרגע יש:

א. ראוטר (נעזוב כרגע מה מחובר אליו חוטית כי זה לא מעניין כי זה רחוק נכון?)

ב. בחדר שלך , שמרוחק מהראוטר האלחוטי יש מחשב - הוא מחובר לאינטרנט בעזרת כרטיס אלחוטי

ג. הXBOX ישב בחדר שלך ויהיה מחובר למחשב בכבל.

כל עוד הXBOX דלוק ואתה רוצה להשתמש דרכו ברשת - תיהיה חייב שהמחשב יהיה דלוק.

כל שימוש אחר לא תלוי אחד בשני.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני אכבה את המחשב אז גם הXBOX יהיה חייב להיות כבוי?

אז כנראה שאני אקנה ככה:

XBOX360 Premium edition+2 משחקים

מתאם לDVI אם אין לי בקופסא של הכרטיס מסך

חבילת GOLD למשך שנה

וזהו אני חושב. אם צריך עוד משהו תגידו.

יש לי עוד שאלה: אם אני אחבר את הכבל מהמחשב לXBOX לא יהיו בעיות? שירות הLIVE יפעל כרגיל עם כל האפשרויות שלו וחבילת הGOLD?

אם אני אחבר את הכבל מהמחשב לXBOX אז אני יוכל להשתמש במחשב?

הבנתי שיש איזה אפשרות לתאם בין הXBOX למדיה סנטר? מה זה נותן ואיך עושים זאת?

מה כולל בעצם שירות הLIVE ביחד עם חבילת הGOLD? איזה דברים יש בLIVE חוץ ממשחקי רשת? ואם אני קונה GOLD לשנה אז בעצם כל שנה אני צריך לקנות חבילת GOLD חדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני אכבה את המחשב אז גם הXBOX יהיה חייב להיות כבוי?

לא פשוט לא תיהיה לך אפשרות לעשות דברים ברשת

מה כולל בעצם שירות הLIVE ביחד עם חבילת הGOLD? איזה דברים יש בLIVE חוץ ממשחקי רשת? ואם אני קונה GOLD לשנה אז בעצם כל שנה אני צריך לקנות חבילת GOLD חדשה?

הורדת דמו \קניה של משחקים מסוימים \הורדת עדכוני תוכנה ופאצים \יצירת קשר אם חברים ועוד

אם אני אחבר את הכבל רשת מהמחשב לXBOX אז אני יוכל להשתמש במחשב?

כן אבל אם יש לך רק כרטיס רשת אחד במחשב אז תיצתרך עוד אחד או כרטיס רשת כפול אם יש דבר כזה בגלל שה360 יתפוס כניסה אחת בכרטיס

הבנתי שיש איזה אפשרות לתאם בין הXBOX למדיה סנטר? מה זה נותן ואיך עושים זאת?

זה טוב לנגן \מוזיקה \תמונות ישר מהארד דיסק של המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי הרמקולים? איך אני אשמע את הXBOX? צריך לחבר אליו את הרמקולים מהמחשב?

וכל עוד אני אשחק בXBOX ואשתמש בLIVE לא יהיה לי אינטרנט במחשב? ואם אני ארצה אינטרנט במחשב אז אני אצטרך לנתק את הכבל רשת מהXBOX?

אה ולא מצאתי בקופסא של הכרטיס מסך שלי מתאם כזה לDVI. איפה ניתן לקנות מתאם כזה בחנות באיזור חיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי הרמקולים? איך אני אשמע את הXBOX? צריך לחבר אליו את הרמקולים מהמחשב?

אם אתה מחבר את ה360 למסך שאין לא רמקולים אז כן תצתרך לחבר לרמקולים אחרים

וזה לא משנה לאיזה רמקולים

רק שחלק ממערכות הרמקולים צריכים מתאמים להתחבר ל360 אבל זה לא סיפור יקר

וכל עוד אני אשחק בXBOX ואשתמש בLIVE לא יהיה לי אינטרנט במחשב? ואם אני ארצה אינטרנט במחשב אז אני אצטרך לנתק את הכבל רשת מהXBOX?

תפריד את הדברים

אם יש לך רק כרטיס רשת אחד במחשב שהוא תפוס על ידי הראוטר \מודם אתה לא יכול לחבר ככה את ה360 כי פשוט

הכרטיס רשת חייב להיות מחובר למודם \ראוטר לספק אינטרנט

אבל אז יש לך אפשרות לחבר את המודם עצמו ל360 כל עוד אתה רוצה לשחק בLIVE על חשבון האינטרנט בבית

במילים אחרות מחשבים אחרים בבית לא יהיו מחוברים

אולי יש אפשרות לחבר את ה360 לראוטר ישירות ואז אין בעיה

אפשרות אחרת זה הוא שהמודם \ראוטר לא מחוברים לכרטיס רשת (מודם לדוגמה )

ואז יש לך מקום בכרטיס לחבר את ה360

וככה אין לך בעיות רק חובה שהמחשב יהיה דלוק כל הזמן שאתה משתמש בLIVE

או לקנות כרטיס נוסף ולחבר דרכו את ה360

וגם במקרה הזה המחשב חייב להיות דלוק לשימוש בLIVE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...