Dream Theater באים לארץ הקודש!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dream Theater באים לארץ הקודש!!

gtabak_37

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואני מדבר בתור אחד ש AWAKE גרם לו לאותו הדבר.

לפני כן הייתי שומע את הזבל שכולם שומעים (רוק, פופ) יחד עם קצת רוק ודרים ת'יטר (בעיקר AWAKE) הפכו אותי למטאליסט. (כמובן שזה היה מעורב בעוד להקות כמו מגדת', אופת',ג'ודאס פריסט ועוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מדבר בתור אחד ש AWAKE גרם לו לאותו הדבר.

לפני כן הייתי שומע את הזבל שכולם שומעים (רוק, פופ) יחד עם קצת רוק ודרים ת'יטר (בעיקר AWAKE) הפכו אותי למטאליסט. (כמובן שזה היה מעורב בעוד להקות כמו מגדת', אופת',ג'ודאס פריסט ועוד)

איך אתה מעיז

להכניס את פריסט לרשימת הקקמייקה הזו...

הילדים האלה עם הדת'\ דום\ חרטא לא מתקרבים ל"אלוהי המטאל"!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ש SCENES הוא האלבום הכי טוב שלהם

אבל משום מה נותנים יותר מדיי קרדיט ל I&W , ופחות מדיי קרדיט ל OCTAVARIUM , שהוא אלבום מדהים!

גם AWAKE מדהים ,אבל לדעתי פחות , כיוון שרוב השירים בו קצרים ואין כל כך חיבור מסיבי בין אחד לשני , כמובן שבהשוואה ל OCTA ו SCENES ,

ואין בכלל מה לדבר על TRAIN OF THOUGHT , אלבום מטאל כבד עם נגיעות פרוגרסיביות במידה הנכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מעיז

להכניס את פריסט לרשימת הקקמייקה הזו...

הילדים האלה עם הדת'\ דום\ חרטא לא מתקרבים ל"אלוהי המטאל"!

אתה מדבר שטויות :s07:

הא כן

וAWAKE הוא אלבום הכי טוב שלהם ללא ספק

חוץ מזה שכל השירים של דרים טובים זה עניין של עבירה ומצב רוח

אני חושב שאין להם שיר אחד שאני לא אוהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק גדול מהדום באמת די גרוע. (בשונה מכמה להקות דת'/דום כמו MDB)

ותעשה לי טובה, בלי דת' "אלוהי המטאל" שלך לא היו מגיעים לכזו רמה, כזאת מהירות, אגרסיביות..

תגיד מה שאתה רוצה על זה שהדת' הומצא אחרי ההבי מטאל, בלי הדת' (ומה שיותר כבד ממנו) הסצינה הייתה נראית שונה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק גדול מהדום באמת די גרוע. (בשונה מכמה להקות דת'/דום כמו MDB)

ותעשה לי טובה, בלי דת' "אלוהי המטאל" שלך לא היו מגיעים לכזו רמה, כזאת מהירות, אגרסיביות..

תגיד מה שאתה רוצה על זה שהדת' הומצא אחרי ההבי מטאל, בלי הדת' (ומה שיותר כבד ממנו) הסצינה הייתה נראית שונה לגמרי.

וטוב שכך... בלי דום\ דת' בלאק סאבאת' היו נראים כמו שדיפ פרפל נראים היום, וה"סצנה" לא הייתה מושכת אנשים כמו-

אייייייייין אשכרהה Dream שחיכיתי לווו הררבה זמןן !!!

בללי לחשווב אני שם !

פווורטנווי אחח שלי ?

ואללק יש לך תחרוות איתי ...

מקוווווה שיבואוו ולא ידפקוו ברז !!!!!!!!!!!

איזה חמודים :yelclap: :yelclap:

עוד מהתקופה שלהלפורד הייה שיער :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

NOT.

ויפה מאוד שאתה מתחכם ומביא שירים כאלה של ג'ודאס.. אבל ג'ודאס האמיתיים זה שירים בסגנון זה:

שלא מאוד רחוקים מדת' מטאל, ואפילו דת' עצמם עשו לו קאבר שנשמע הרבה יותר טוב:

וכן, בלי ה "סצנה" אנשים כמוהו ואפילו כמוך לא היו יודעים מה זה מטאל. (חוץ מלד זפלין ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ודאס האמיתיים? אתה צוחק, נכון? Painkiller, האלבום והשיר, הם משנות ה90, אחרי שהלפורד חזר ללהקה והם לוקחים המון השראה אכן מהמטאל היותר מהיר וקיצוני שהיה רווח בתקופה, לא סתם דת' עשו לזה קאבר - זה שיר שיושב בול על הז'אנר.

"ג'ודאס האמיתיים"(אם יש בכלל דבר כזה... אני מתנגד למינוח בתוקף) זה:

You Got Another Thing Commin

Living After The Midnight

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

NOT.

ויפה מאוד שאתה מתחכם ומביא שירים כאלה של ג'ודאס.. אבל ג'ודאס האמיתיים זה שירים בסגנון זה:

שלא מאוד רחוקים מדת' מטאל, ואפילו דת' עצמם עשו לו קאבר שנשמע הרבה יותר טוב:

וכן, בלי ה "סצנה" אנשים כמוהו ואפילו כמוך לא היו יודעים מה זה מטאל. (חוץ מלד זפלין ::))

:smile1:

האמת שאני התחלתי עם דיפ פרפל, אחרי זה התחלתי לשמוע זפלין, ובבלק סאבאת' התאהבתי בגלל האלבום הראשון (שבזמנו, אגב, הם נראו כמו הביטלז...).

אני פחות אוהב את האבומים של BS אחרי שהם זרקו את דיו, ומאוד אוהב את האלבומים הראשונים של אוזי המלך כסולן (עם BS ואז לבד\עם רנדי רודס...)

שמע, שנינו הבאנו שני קטעים קיצוניים של הפריסטס... הם לא גייז כמו בקליפ של רוקנרולה (מת על השיר הזה), ולא פסיכים כמו בפיינקילר... בד"כ... הם מייצגים את הגל החדש של להקות המטאל הבריטי, שמהיר ורועש יותר מהגל הראשון, אבל עדיין לא דת' מטאל ולא דום מטאל...

(ואיך הקאבר של דת' נשמע טוב ויותר אני לא יודע... אולי מתחת למים?)

אאא, וזפלין לא מטאל... יש להם כמה (לדוגמא קשמיר) שנוגעים במטאל, אבל הרוב לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...