רשת בין 3 מחשבים ללא נתב - אפשרי? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת בין 3 מחשבים ללא נתב - אפשרי?

liornfib

Recommended Posts

שלום רב,

יש לי מחשב אחד שמחובר למודם דרך .

אל המחשב מחובר מחשב נוסף בכבל .

האם ניתן להוסיף כ. נוסף למחשב שרת ולחבר אליו מחשב נוסף?

סה"כ 2 מחשבים מחוברים למחשב אחד.

תודה רבה! ;-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אפשרי, אפשר גם לשרשר את המחשב השלישי למחשב קליינט השני, ואז שהשני יהיה גם קליינט וגם סרבר.

אבל בכל מקרה כל החיבורים האלה לא מומלצים.

אם אתה מחובר על תשתית של הכבלים, לפעמים אפשר לחבר את המודם ל2 מחשבים, אחד דרך ואחד דרך כרטיס ,

זה תלוי אם אתה מחובר עם חייגן או בלי חייגן.

ובכל מקרה עדיף כבר לקנות Switch פשוט באיזה 80 שקל שיעשה את העבודה טוב יותר ויעיל יותר מכל השרשורי p2p האלה.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתב בסיסי וטוב יעלה לך 200 ש"ח בסה"כ. אתה לא חייב לחבר אותם אלחוטית, בעיקר אם גם ככה אתה מתכנן על חיבור קווי. אני בספק אם למחשבים שלך אין כרטיס רשת קווי, ואם לא אז אחד עולה 30 ש"ח... אתה לא עובר את ה250 ש"ח, השקעה מאוד קטנה בשביל רשת.

אם אתה בתשתית של בזק, יש לך מודם ואתה באמת רוצה לחסוך כסף, תדבר עם להחלפה למודם . את המודם הזה אתה יכול להפוך לנתב, לחבר אותו למתג (switch) שאתה יכול לקנות ב70-80 ש"ח ולחבר את כל המחשבים. ככה החיבור לא תלוי במחשב שמחובר למודם (חייב שיהיה דולק ומחובר).

רק שתדע שעל כל חיסכון בכסף שאתה עושה פה אתה מעלה את הזמן שצריך להשקיע בהקמה ותחזוקת הרשת ואת כמות וסיבוכיות התקלות האפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש משהו זול וטוב, אני ממליץ על הBR-6204WG של אדימקס. אפשר למצוא אותו בסביבות ה200 ש"ח ומטה וברמת מחיר הזאת אין נתב אחר שהייתי הולך עליו. כרטיס רשת אלחוטי, אם אין לך, יעלה עוד 80-90 ש"ח. פה פחות קריטי התוצרת כל עוד זאת תוצרת מוכרת וטובה(אדימקס, d-link, levelone, לינקסיס) ובתחום המחירים שרשמתי הוא יעשה את העבודה. אני ממליץ, אם אתה יכול, ללכת על כרטיס PCI, אבל גם יתפקד ללא הבדל במחשבים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...