GPS בחינם בסימביאן. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GPS בחינם בסימביאן.

A.Iniesta

Recommended Posts

הבנתי שלכל הסימביאנים בעלי מקלט הGPS המובנה, אפשר לקנות תוכנה ואיתה לנווט בחינם לגמרי (פרט למחיר החד פעמי של התוכנה).

עד כמה נכון הדבר?

מדובר במכשיר E71 מרשת פלאפון, יש סיכוי שאיכשהו הם סירסו את התכונה הזאת?

תודה רבה, ושבת שלום! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואתה לא משלם כלום למפעילה?

הם לא יכולים "לעלות" על זה?

ושוב, תודה! ;)

אין להם מה "לעלות" על זה.. אני לא עושה שום דבר לא חוקי.

אני גם בכלל לא משתמש בקו שלהם או בתשתית הסלולרית שלהם, ככה שאני גם מן הסתם לא משלם להם על זה.

זה עובד בדיוק כמו רגיל. מכשיר עם תוכנה ואנטנה.

מה שB.D.B אמר נכון, הם יכולים תיאורטית לחסום את השימוש באנטנה, אבל ממש לא נראה לי שהם עושים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש גם את הפרוייקט הישראלי בקוד פתוח אבל הוא לא משהו...

מה עם WAZE?

BDB מתכוון כמובן ל- ולצערי הוא מדבר שטויות שכן אני משתמש ב- מאז אוגוסט 2008 (אז נקראה FreeMap) ואני מאוד (מאוד!) מרוצה מהביצועים שלה. קרא בבקשה:

אני ממליץ בחום רב מאוד על . מבחינת נוחות שימוש, היא מצוינת ולא נופלת מאף תוכנה בתשלום, לרבות iGo.

התוכנה בעלת מפה מדויקת מאוד וניתנת לעדכון באופן יומי ושוטף. רק ללחוץ על כפתור "עדכן מפה" ולדאוג שהאינטרנט עובד.

יתרה מכך, אם יש לך אינטרנט פעיל בזמן הנסיעה, אתה מקבל עדכוני תנועה אונליין (ללא תשלום!) והמסלול מתעדכן ומחושב מחדש במידת הצורך.

iGo הייתה התוכנה המובילה מבחינתי עד ש- (ובשמה הקודם FreeMap) הגיעה לרמת הפיתוח שבו היא נמצאת עכשיו. עכשיו, כשאני רואה תוכנה שהמפה שלה מתעדכנת (כביש 431 החדש הוכנס 4 ימים לאחר השקתו) באופן רציף אני מתפלא איך אנשים יכולים להמשיך ולהשתמש ב-iGo שאינה מעודכנת ובשביל עדכונים שכן מגיעים פעם ברבעון צריך לשלם כסף. מה עוד, כמו שעמרי (עמוס) ציין, למרות העדכונים של iGo יש תיקונים שטרם נעשו, מזה למעלה משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, יש הבדל תהומי בין להגיד "גרסת הסימביאן של היא לא משהו" לבין "יש גם את הפרוייקט הישראלי בקוד פתוח (Waze, א.ס.) אבל הוא לא משהו...". האחרון גובל בהטעית ציבור הקוראים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל קוד פתוח זה נחמד, אבל עדיין נראה כמו משהו שכמה ילדים עשו בכיתה.

בפלטורמה אחת הוא איטי להחריד, בשניה הוא לא תומך באופציות המתקדמות שלו, בשלישית הוא מחסל את הסוללה וגם לא שיא המהירות. באף אחד מהפלטפורמות הוא לא תומך בממשק הרגיל שלהם (שיכול להביא גם לשיפורים בביצועים/תגובתיות ו/או בזמן בטרייה) ולפעמים יש לו טעויות די מעצבנות (החל מטעויות ניווט קטנות כמו שהוא אומר לך לפנות ל 2 שניות לכביש אחר ואז לחזור, בינוניות שהוא אומר לך שהגעת ליעד וזה בכלל בקצה השני של הרחוב, שהוא אומר לך לפנות שמאלה ובעצם צריך לפנות ימינה למחלף ורק אז שמאלה וגדולות, שהוא בכלל לא מוצא איך להגיע למקומות שתוכנות מקצועיות יודעות).

היתרונות שלו כמובן הם שזה חינמי ועובד על הרבה פלטורמות, ככה שבשביל משהו שאתה לא משלם בשבילו זה נחמד (עד שהם יתחילו לדחוף פירסומות ומה לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...