Fit-PC... תחליף קל משקל ל-NETBOOK להצגת מצגות בלבד? נוספו עוד סקירות. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fit-PC... תחליף קל משקל ל-NETBOOK להצגת מצגות בלבד? נוספו עוד סקירות.

tmpusr

Recommended Posts

מצאתי לך פתרון יותר פשוט

יותר זול

ויותר טוב

מקרן בגודל של קופסאת סיגריות עם בטריה שמספיקה לשעה וחיבור של SD

http://cgi.ebay.com/Portable-Micro-Pocket-Pico-LED-Mini-Laptop-Projector_W0QQitemZ230325914124QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item230325914124&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A570%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A0%7C293%3A1%7C294%3A50

אני כבר הזמנתי אחד כזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אחפש את הפרטים שלך ברשת (כבר ביקרתי באתר שלכם לפני כן) ואשמח אם תוכל ליצור עימי קשר עם פרטים נוספים ע"י מענה להודעה זו.

תשלח לי דוא"ל לכתובת מכירות הרשומה באתר שלנו, ואני אשלח לך חוזה השאלה.

דרך אגב, מומלץ [לפנות] לצוות האתר (קשרי חוץ/ פרסום) בעניין - אני מניח שיהיה להם רעיון טוב יותר ממני כיצד לקדם את העניין באופן מסודר.

אני לא נמצא במצב שבו אני יכול לשלם כסף כדי להזמין פרסום בתשלום, ופרסום חינם יהיה מן הסתם לא פייר כלפי חברות אחרות.

אין לי בעיה שאתה תגיד כאן אחרי ההשאלה שהמחשב חרא, אבל אני לא הולך לשלם לך על זה :)

אתר Hometheater כבר עשה סקירה מצוינת למחשב לדעתי, ואני מודה לך שנתת קישור לסקירה זו.

אם מישהו מעוניין לעשות עוד סקירה, אני אשמח כמובן, אבל לא יודע מה הוא יוכל להוסיף לסקירה של Hometheater.

עריכה: כמו כן, נא לא לשלוח לי הודעות , כי על פי החוקים שלכם אני לא אוכל להשיב להן ;)

נא לכתוב כאן במקום זה, או לפתוח ת'רד חדש, או כל דבר אחר חוץ מה"פ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה שאתה תגיד כאן אחרי ההשאלה שהמחשב חרא, אבל אני לא הולך לשלם לך על זה :)

אתר Hometheater כבר עשה סקירה מצוינת למחשב לדעתי, ואני מודה לך שנתת קישור לסקירה זו.

אם מישהו מעוניין לעשות עוד סקירה, אני אשמח כמובן, אבל לא יודע מה הוא יוכל להוסיף לסקירה של Hometheater.

לא היתה לי כל כוונה לבקש תשלום :o

גם כך כולנו כאן בהתנדבות מלאה ללא תשלום על חשבון זמננו החופשי היקר והנדיר עד מאוד...

הכוונה היתה להסדיר את נושא ההשאלה וההמלצה על המוצר בתור מה שאנחנו מכנים כאן "בעל-עניין", אבל אני מבין שכבר יצרו אתך קשר, לא?

בכל מקרה, הסקירה של Hometheater אכן מצויינת וממצה אך חסר לי מידע ביחס לכמה נושאים שהם יותר בפוקוס של קהל היעד הריאלי של ה-FITPC ולא של משתמשי המדיה הכבדים מ-Hometheater

1. נושא הניידות/חיבור לציוד היקפי (BT למשל) ולמקרנים שלרוב ברזולוציה של 600X800 או 1024X768

2. שימוש במערכות הפעלה קלות יותר כמו WIN2K או + תאימות דרייברים

3. קונפיגורציות חומרה שונות כמו שימוש ב-CF במקום HDD

4. מבחני ביצועים בשימושים משרדיים

5. תגובתיות כללית של המערכת.

עדיין, המידע לגבי ניגון תכני SD היה חשוב לי מאוד כיוון שבמצגות משולבים קטעי רבים (אם כי חסר מידע לגבי MPEG2 למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היתה לי כל כוונה לבקש תשלום :o

גם כך כולנו כאן בהתנדבות מלאה ללא תשלום על חשבון זמננו החופשי היקר והנדיר עד מאוד...

אני מאוד מעריך את זה. גם אני מתנדב בהרבה מקומות על חשבון זמני הפנוי, אבל מכירת FIT- היא, ללא ספק, למטרת רווח בלבד.

הכוונה היתה להסדיר את נושא ההשאלה וההמלצה על המוצר בתור מה שאנחנו מכנים כאן "בעל-עניין", אבל אני מבין שכבר יצרו אתך קשר, לא?

לא, טרם יצרו איתי קשר. אני התייחסתי בעיקר להודעה פרטית שלך.

מה גם שטכנית האתר לא מרשה לשלוח ה"פ למי שיש לו פחות מ-5 הודעות בפורום.

בכל מקרה, הסקירה של Hometheater אכן מצויינת וממצה אך חסר לי מידע ביחס לכמה נושאים שהם יותר בפוקוס של קהל היעד הריאלי של ה-FITPC ולא של משתמשי המדיה הכבדים מ-Hometheater

1. נושא הניידות/חיבור לציוד היקפי (BT למשל) ולמקרנים שלרוב ברזולוציה של 600X800 או 1024X768

2. שימוש במערכות הפעלה קלות יותר כמו WIN2K או + תאימות דרייברים

3. קונפיגורציות חומרה שונות כמו שימוש ב-CF במקום HDD

4. מבחני ביצועים בשימושים משרדיים

5. תגובתיות כללית של המערכת.

עדיין, המידע לגבי ניגון תכני SD היה חשוב לי מאוד כיוון שבמצגות משולבים קטעי רבים (אם כי חסר מידע לגבי MPEG2 למשל).

אשמח מאוד אם מישהו יכתוב סקירה כזו. מתוך מה שאני בעצמי יודע:

1. אין בעיה עם רזולוציה 800X600 או 1024X764. זה גם מה שאני עובד איתן במעבדה שלי.

2. אפשר לקבל לניסיון גם גירסה עם LINUX אם אתה רוצה לכתוב סקירה. אני יכול גם להביא לך את ה-LINUX שבא ביחד עם המחשב כברירת מחדל (Ubuntu 8.10 + Gentoo 2008.0), וגם להתקין לך כל LINUX שתבקש. עם WIN2K זה יותר בעייתי כי אין לי רישיונות חוקיים שלו ואני לא הולך להתקין רישיון פיראטי חס-וחלילה. אם למישהו יש רישיון והוא רוצה לכתוב סקירה - אני אשמח. שני הלינוקסים שבאים כברירת מחדל - יש להם דרייברים מתאימים. WIN2K יש גם דרייברים באתר של אבל הם ניתנים AS IS כלומר ללא תמיכה ולא בטוח שהם עובדים כמו שצריך. לינוקסים אחרים - תצטרך להסתפק בדרייברים גנריים (generic drivers) או לקמפל את ה-KERNEL בעצמך. אבל הם עובדים טוב גם עם גנריים.

3. אני מוכר גם קונפיגורציות כאלה. אוכל להשאיל גם יחידה עם CF, אבל זה יהיה רק עם כי אי-אפשר לשים על CF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המפורטת...

הקונפיגורציה המעניינת ביותר לדעתי היא דווקא CF + WIN2K כיוון שכל המצגות ב-OFFICE2003 לצערי ולא מצאתי כלי המרה טוב מספיק לפורמט פתוח.

קשה לי להאמין ש-WINE יפעל טוב, נכון.

למה לא ניתן לשים WIN2K על CF? אולי זו לא שאלה לפה, אבל חשבתי שמבחינת המתאם זה שקוף...

בכל מקרה, יש לי WIN2K חוקי אז נוכל לשתף משאבים בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שאתה כן יכול לשים WIN2K וגם WINXP על CF, בתנאי שיש מספיק מקום על הכרטיס.

מבחינת זה שקוף. הבעיה היא הכרטיס עצמו.

כרטיסי CF מסוגלים לשרוד רק כמות כתיבות מצומצמת (כמו Disk-on-key בעצם), ולאחר מכן "נשרפים".

עם כמות קריאות אין בעיה - היא כמעט בלתי מוגבלת, ואם אתה קורא מהכרטיס בלבד, הוא יחזיק גם 10 שנים.

WIN2K וגם WINXP כותבים הרבה ל-File System, וזה גורם ל-"שריפה" בטרם עת של הכרטיס.

עם זה לא קורה כי כותב ל-File System רק כשבאמת צריך.

אתה יכול לקרוא ביותר פירוט באנגלית באתר הזה: http://www.pcengines.ch/cfwear.htm

גירסה יחידה של שמותאמת במיוחד לכרטיסי CF היא Embedded. גם גירסאות עתידיות של אותו כיוון מותאמים כמובן.

לכן יש לך 4 אפשרויות:

1. להתקין WindowsXP Embedded על כרטיס СF. חסרון - נדרש רישיון ל- Embedded. לי אין את הרישיונות האלה, והם עולים בערך פי 2 מ-WindowsXP Home - משהו כמו 85$ לרישיון.

2. להתקין על כרטיס CF. החיסרון כאן שזה למרות שיש לך שם OpenOffice.

3. להתקין Win2K כמו שרצית אבל על דיסק קשיח. החיסרון כאן שאתה צריך דיסק קשיח ולא CF :)

4. לנסות את מזלך ולהתקין Win2K על CF בכל זאת. החיסרון כאן שיכולה ללכת לך המצגת שהייתה שמורה רק במחשב הזה. וגם הוצאה כספית לקניית CF חדש במקום זה שנשרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להציע לך להשתמש במחשב מבוסס של אינטל, יש לך אופציות לבנות מחשבים מאוד קטנים אבל עדיין עם מספיק כוח להפעיל כל דבר בעקרון

אני כרגע השגתי לוח וספק פיקו (יפתח ת'ראד בהמשך) עם אתה מוסיף קשיח 2.5 יש לך מערכת בגודל של ספר קטן

כמו כל לוחות הITX מדובר על לוח בגודל של 17*17 שמחשב שלם שמבוסס עליו לא יותר מדי גדול ומאוד קל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקבל אבל מערכת שהיא שונה באופן מהותי מה FIT, מה שיוצא לך בעקרון זה מחשב נורמלי רק הרבה יותר קטן

זה אחד המארזים הכי קטנים שיש לITX, ה http://www.morex.com.tw/products/productdetail.php?fd_id=111

כמה זה שוקל... קשה לי להגיד, אף אחד לא בדיוק בדק משקל לדעתי...

עוד אופציה עם יותר כוח מהFIT היא הVIA ARTiGO Pico-ITX A1000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקבל אבל מערכת שהיא שונה באופן מהותי מה FIT, מה שיוצא לך בעקרון זה מחשב נורמלי רק הרבה יותר קטן

זה אחד המארזים הכי קטנים שיש לITX, ה http://www.morex.com.tw/products/productdetail.php?fd_id=111

כמה זה שוקל... קשה לי להגיד, אף אחד לא בדיוק בדק משקל לדעתי...

עוד אופציה עם יותר כוח מהFIT היא הVIA ARTiGO Pico-ITX A1000

ה-MOREX וכל פתרונות ה-MINI-ITX מגיעים לגדלים של כ~20X20 ס"מ לעומת כ~10X11 ס"מ של ה-FIT-PC והמשקל בהתאם. אז אין להם כל יתרון מול ה- R2H שכבר ברשותי ובשימוש...

ה- VIA ARTiGO Pico-ITX A1000 כבר נראה הרבה יותר אטרקטיבי (בעיקר מעבד חזק בהרבה ועד 1G זיכרון) אך הוא עדיין גדול יותר, כבד יותר, ללא WIFI ולא בא עם מותקן.

עם קצת סבלנות גם FIT-PC יהיה עם (רמז רמז ;) )

תודה! כמה סבלנות צריך? ;) אתה יכול להדליף קצת פרטים על מפרטי טכני וזמני הגעה לשוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP אפשר להתקין, WIFI אפשר להוסיף

לגבי הגודל והמשקל... שמע, פה אתה כבר מגזים, הוא אפסי יחסית. אולי לא כמו הFIT אבל הוא חזק פי כמה מהFIT איפשהו צריך לדחוס חומרה נורמלית לא?

לגבי הFIT , גם אני אשמח לשמוע פרטים עליו ועל זמני היציאה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שאי-אפשר לקבל מחשב שהוא בו-זמנית קטן, זול ועם ביצועים טובים.

זה פשוט דברים מנוגדים ואני מסכים עם iakovl בקשר לזה.

זה יכול להיות קטן וזול אבל עם ביצועים לא טובים כמו FIT- SLIM.

זה יכול להיות זול ועם ביצועים טובים אבל גדול כמו מארז ATX רגיל.

זה יכול להיות קטן (יחסית) ועם ביצועים טובים, אבל לא כל-כך זול, כמו EEE BOX

צריך להתפשר על מאפיין אחד כדי לקבל משהו טוב בשני מאפיינים הנותרים.

FIT ... מי אמר שיש דבר כזה? :-X

סתם... סורי. אני אוכל לחשוף עוד שבוע.

אם מישהו מתנדב לכתוב סקירה באתר כאן, אני אוכל להעביר לו את המידע כבר עכשיו בתמורה לשמירה על סודיות.

יהיה לו בדיוק שבוע לכתוב משהו.[br]פורסם בתאריך: 19.02.2009 בשעה 02:04:10

טוב, אני נכנע - הינה לכם מפרט ::)

http://www.fit-pc.co.il/downloads/fit-pc2.jpg

http://www.fit-pc.co.il/downloads/09022009(006).jpg

fit-pc2_small.jpg

CPU - Intel Z530 1.6GHz

Chipset - US15W

Memory- 1GB DDR2

Hard disk - SATA 160GB (in accessible bay)

Display - DVI Digital up to 1920x1080

Audio - HD line-out 2.0 / mic in / line-in

LAN - 1000 BaseT Ethernet

WLAN - 802.11g

USB - 6 2.0 ports

miniSD Socket

IR receiver

BIOS - Pheonix BIOS

Power supply- 12V DC

Power consumption- 5W

Dimensions - 115 x 101 x 27mm, 313cc

לא יודע את המחיר עדיין, אבל זה בטוח פחות מ-2,000 שקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...