Fit-PC... תחליף קל משקל ל-NETBOOK להצגת מצגות בלבד? נוספו עוד סקירות. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fit-PC... תחליף קל משקל ל-NETBOOK להצגת מצגות בלבד? נוספו עוד סקירות.

tmpusr

Recommended Posts

אני מחפש את המחשב הקטן, הקל והזול ביותר להצגת מצגות למרצה באוניברסיטה.

נתקלתי לאחרונה ב-Fit-PC. רק 380 גרם + ספק קטן ומריץ מלא עם יכולות אלחוטיות מלאות ודיסק גדול.

סקירות קיימות לדוגמה

ועוד פירסומים שונים בבלוגים ברשת

500keysxz9.jpg

w500.png

מה דעת המומחים בעניין?

CPU: Geode LX800 500MHz

Chipset: CS5536

Display: Integrated Geode LX display controller up to 1920x1440

Memory: 512MB 333MHz soldered on-board

Hard disk: 2.5 IDE 60GB

Ports:

RJ45 Ethernet port 100Mbps

WLAN 802.11b/g 54Mbps

3 x 2.0 HiSpeed 480Mbps

mini RS-232 (RX/TX)

VGA DB15

Stereo line-out audio (headphones)

Stereo line-in audio / Mic

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מחפש את המחשב הקטן, הקל והזול ביותר להצגת מצגות למרצה באוניברסיטה.

אם כל מה שמעניין אותך הוא להריץ מצגות אתה לא צריך שום מחשב מספיק מקרן

ישנם מקרנים אשר יכולים להקרין מצגות וסרטים ישירות מחיבור USB - ראיתי אחד כזה של אפסון בפעולה (לא זוכר את הדגם אבל זה היה לפני מספר שנים)

לגבי המכשיר הספציפי נראה חא כלל וכלל רק חבל שאין לו DVI או - אל תצפה ממנו ליותר ביצועים אפילו נטבוק יותר חזק ממנו

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה חא?

:nixweiss: TYPO, לא?

כל החדרים באוניברסיטה מצויידים במקרנים מובנים בתקרה וודאי שאין כוונה להסחב ממקום למקום עם ...

כרגע היא עם ASUS R2H ששוקל כ~900 גרם + ספק לא קטן ומבוסס על סלרון 900ULV, זיכרון של 1.3G עם דיסק של 30GB ומריץ -MCE בלי בעיה.

המצגות הם ב-PowerPoint2003 וכוללות גם סרטונים רבים באיכות XVID או ולכן יש צורך בנפח סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss: TYPO, לא?

כל החדרים באוניברסיטה מצויידים במקרנים מובנים בתקרה וודאי שאין כוונה להסחב ממקום למקום עם ...

כרגע היא עם ASUS R2H ששוקל כ~900 גרם + ספק לא קטן ומבוסס על סלרון 900 ULV, 1.3G זיכרון, 30GB איחסון ומריץ -MCE בלי בעיה.

המצגות הם ב-PowerPoint2003 וכוללות גם סרטונים רבים באיכות XVID או ולכן יש צורך בנפח סביר.

אכן TYPO

התכוונתי שהוא לא נראה רע כלל וכלל

בכל מקרה הוא לא בר השוואה לנטבוק אפילו מבחינת הביצועים - מעניין כמה עלות דרך אגב - זה נראה פתרון לא רע לדברים אחרים (כמו מחשב טרמינל, עמדת גלישה וכו')

כל וב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fitpcpricingac6.png

w487.png

לאיזה מעבד הוא מקביל בערך? רק לפי התדר הייתי מניח שהוא חלש פי 2 בערך מהסלרון 900 ULC שב-R2H שלי וזה לא מעודד במיוחד...

משהו דומה ל-P3-500MHZ, לא?

לשם השוואה, ה-ATOM החד ליבתי בנטבוקים חלש פי 2 בערך מסלרון שולחני בן ימינו למיטב ידיעתי והוא רץ על 1.6GHZ בארכיטקטורה עדיפה על הסלרון 900ULV כלומר בהערכה גסה ה-ATOM270 מהיר פי 2 מהסלרון 900ULV ובערך פי 4 מה- של ה-FitPC... נשמע הגיוני?

נראה לי הכי הגיוני להריץ עליו דווקא WIN2K שקליל בהרבה מ- אבל אני לא בטוח שכל החומרה שלו נתמכת...

הפצת קלילה מ-LiveUSB יכולה להיות מעולה (ואז אפשר לקחת diskless ב-1200 ש"ח) אבל כל המצגות הן של POWERPOINT2003 וזה קצת בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500 MHZ יריץ XP , יזיז את העכבר טוב מאוד

מעבר לזה , כניראה יקח איזה חצי שעה שעה עד שהוא יפתח מדיה ויריץ מצגת (אל תתפלא אם הוא יתקע על זה)

ואם אני לא טועה דרישת המינימום לאקס פי זה מעבד 700 MHZ .

יש לך את הEEE , דגם ה4 ג'יגה SURF .

מחשב מעולה , קטן וזול. אתה לא מרגיש אותו בתיק

אתה יכול לשים עליו אקס פי בכייף , ולהשתמש בו למצגות הוא ממש מעולה לדעתי ..

יריץ לך הכל וקצת יותר , במחיר ממש משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבריאל - תודה, אבל לבנות מחשב לא ממש מעשי כשהמטרה היא ניידות ומשקל סופר-נמוך.

רב תודות על הסקירה.

אבירם - תודה, אך לקנות NETBOOK זה לא ממש אופציה כי כבר יש לה UMPC מצויין שאינו נופל מהם בהרבה, שוקל קצת פחות וכולל מסך מגע, GPS, דיסק גדול ועוד ועוד. אני מניח ש-WIN2K יריץ הכל הרבה יותר מהר על ה- אבל ככל הנראה זה עדיין יהיה איטי. מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא באמת ירוץ ואיטי בהרבה..

וזה מאוד מעצבן. מאוד!

גם הEEE יש מסך מגע שאתה יכול לשים וכל מני שטויות כאלה (שה4 GB לא ירתיעו אותך)

והיתרון הגדול בEEE שמתי שכבר לא תצטרך אותו למצגות (מתישהו זה יקרה אני בטוח) תוכל להשתמש בו לדברים אחרים...(אופיס שירים אינטרנט שזה הוא מעולה וזה הוא עועד)

לכן ההשקעה (הקטנה)ניראת לי דיי משתלמת גם לעתיד (לדעתי בכל אופן חח)

השאלה גם אם אתה לא מוכן לוותר על כל הפיצרים האלה כמו דיסק גדול יחסית וכל הדברים האלה..

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הדין לגבי מחשבי SFF?

איזה לדוגמה? הם ניידים בכלל? אני מזכיר שזה לאישתי שמרצה 7-8 קורסים בשבוע באוניברסיטה וצריכה להתנייד איתו בתיק 6-9 שעות ביום.

לכן ההשקעה (הקטנה)ניראת לי דיי משתלמת גם לעתיד (לדעתי בכל אופן חח)

השאלה גם אם אתה לא מוכן לוותר על כל הפיצרים האלה כמו דיסק גדול יחסית וכל הדברים האלה..

לשיקולך.

לא הבנתי... כבר יש לה את ה-R2H המצויין, למה עוד מאותו דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה, קח את המחשב לשבועיים ניסיון ללא התחייבות.

לא תהיה מרוצה - תחזיר.

אגב מצידי כל משתמש HWZone שרוצה, יכול לקחת אותו לשבועיים ניסיון ללא התחייבות

רק שאין לי הרבה מלאי לכן כל פעם רק 2-3 אנשים יוכלו לקחת, ואז כשהם יחזירו, מישהו אחר יוכל לקחת.

אם מישהו מעוניין, תמצאו את הפרטים שלנו ברשימת משווקים של FIT- (משווק בישראל)

יוגב עזרא - Green Gadgets

אני בכוונה לא אשאיר כאן לא דוא"ל ולא טלפונים כדי שזה לא יהיה פרסומת ותצטרכו לעבוד קצת כדי למצוא את הפרטים שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו חזרו לי 2 סה"כ. שניהם עקב סוללת CMOS מתה.

מן הסתם לא ידעתי את זה ברגע שמכרתי אותם.

אבל אחרי התקלה הזו, אני בודק כל סוללת CMOS לפני שאני מוכר מחשב.

ומאז לא חזר שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה, קח את המחשב לשבועיים ניסיון ללא התחייבות.

לא תהיה מרוצה - תחזיר.

אגב מצידי כל משתמש HWZone שרוצה, יכול לקחת אותו לשבועיים ניסיון ללא התחייבות

רק שאין לי הרבה מלאי לכן כל פעם רק 2-3 אנשים יוכלו לקחת, ואז כשהם יחזירו, מישהו אחר יוכל לקחת.

אם מישהו מעוניין, תמצאו את הפרטים שלנו ברשימת משווקים של FIT- (משווק בישראל)

יוגב עזרא - Green Gadgets

אני בכוונה לא אשאיר כאן לא דוא"ל ולא טלפונים כדי שזה לא יהיה פרסומת ותצטרכו לעבוד קצת כדי למצוא את הפרטים שלי

יוגב שלום,

ראשית, רב תודות על התגובה והנכונות לעזור כאן - בהחלט מדובר במוצר נישה מסקרן מאוד והייתי שמח לקבל את ההצעה ולהתנסות איתו לפני הקניה (גרסת ה- החדשה).

אני אחפש את הפרטים שלך ברשת (כבר ביקרתי באתר שלכם לפני כן) ואשמח אם תוכל ליצור עימי קשר עם פרטים נוספים ע"י מענה להודעה זו.

דרך אגב, מומלץ בעניין לצוות האתר (קשרי חוץ/ פרסום) בעניין - אני מניח שיהיה להם רעיון טוב יותר ממני כיצד לקדם את העניין באופן מסודר.

שוב תודה,

גונן ברקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...