מזל טוב לי! ה-AKG K702 הגיעו! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזל טוב לי! ה-AKG K702 הגיעו!

J S Bach

Recommended Posts

היי, לאחר שבועיים שחיכיתי לרגע המיוחל, הן הגיעו הAKG K702!

אני אעלה ביקורת ראשונית בימים הקרובים.

לבנתיים [עוד לא קיבלו הגברה ראויה אך יקבלו בקרוב. בנתיים אני מאזין מרסיבר של מרנטז בן מספר שנים אך איכותי מאוד.]:

-הן מאוד נייטרליות.

-פסנתר נשמע ממש כמו במציאות, פשוט מדהים, מלא וטבעי כך גם הגיטרה, הצ'לו, הכינור, הויולה, כלי הנשיפה מעץ למיניהם ועוד כלים רבים אחרים

לעומת זאת החצוצרות מעט צורמות.

-בסימפוניות ניתן ממש למקם כל כלי והבמה היא פשוט עצומה.

-ממש אין מחסור בבאסים, אם הם נמצאים בהקלטה אתה תשמע אותם בדיוק בכמות שהיו אמורים להיות.

קצת [מצטער שהן כאלה מחורבנות, אני אשתדל למצות יותר את כישרון הצילום שלי ^^]:

f_Untitlefdfdm_6efa69e.jpg

f_Untitled1com_dc78c07.jpg

f_Untitlefgdgm_3f6419f.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש.אם כבר הזמנת מחו"ל הייתה מזמין גם מגבר יעודי לאוזניות.מגבר רגיל לא יוכל לסחוט מהם את המיטב. הכי חשוב שאתה מרוצה.

תסתכל בחתימה שלו.

אחר כך תחפש בגוגל Shanling PH-100.

ול pila405 .. מאיפה צצת עם כל הציוד הזה? :o היו איזה ת'רדים מוקדמים שפספסתי?

תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

כבעלים של ה-701, אני ממליץ לך להשאיר אותן מנגנות לפחות במשך השבוע הקרוב, האוזניות האלה צריכות burn-in ארוך במיוחד.

מעבר לזה, אחרי שתהיה לך הגברה ראויה יכול להיות נחמד לארגן השוואה בין הדגמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, קודם כל תודה רבה לכל המברכים!

שנית,

תסתכל בחתימה שלו.

אחר כך תחפש בגוגל Shanling PH-100.

ול pila405 .. מאיפה צצת עם כל הציוד הזה? :o היו איזה ת'רדים מוקדמים שפספסתי?

תתחדש!

עדיין לא רכשתי את כל הסט, אם כי הרכישה מתוכננת למועד קרוב. אלא אם כן יש לכם רעיונות למגברים אחרים, אני אשמח לקבל עצות ופתוח לרעיונות.

SoapSeller - בעיקרון לא אמור להיות הבדל בסאונד בין ה701 ל-702 אלא רק הבדל במראה ובכבל הפריק. אך בכל זאת יהיה נחמד לערוך השוואה ליתר ביטחון ;).

לא נעים לי להודות, אבל את רוב ההתייעצויות עשיתי בHEAD FI ומקצתן פה [בהתחלה בכלל חשבתי לקנות את הULTIMATE EARS UE-10].

שוב תודה לכל המברכים ובקרוב אעדכן עם מעט לאחר שאעבור את 300 השעות. [אני אעשה סיקור של כל 50 שעות מה ההבדל].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כפי שאני בטוח שאתה יודע, בעולם ציוד הסאונד מחיר לא אומר איכות. על המגבר הזה קיבלתי הרבה המלצות חמות מהד-פיי. [על הקומבינציה של השניים]

אם יש לך המלצות על מגבר ספציפי אשמח מאוד לשמוע. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SoapSeller - בעיקרון לא אמור להיות הבדל בסאונד בין ה701 ל-702 אלא רק הבדל במראה ובכבל הפריק. אך בכל זאת יהיה נחמד לערוך השוואה ליתר ביטחון ;).

ידוע, ובכול זאת, לוודא.

אם עוד לא קנית את המגבר, אני ממליץ לך בחום להשקיע במגבר יותר טוב באזור ה300-350$.

רק 350$? :P

Pila405, אתה באמת צריך נגן CD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך על המגבר שלי, אבל אני חושד בו שיש בו בעיה ועוד הרבה אנשים בהד-פיי מדווחים על בעיות איכות, למרות שמבחינת הוא מגבר מצויין ושווה יותר ממחירו.

יש לך גם את ה Bada PH-12 ו DV332, שלדעתי יצוותו יותר טוב עם K70X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מיני בעיות שנעות בין קבלים שרופים, ערוצי הגברה לא מאוזנים, פיוזים שרופים וכהנה וכהנה.

אצלי משהו דפוק עם הערוץ השמאלי. לא קרה עם האקווה וזה קרה ישר עם המגבר הזה, ובגלל זה אני לא מאמין שהבעיה בOMZ.

חלק בהד-פיי אומרים שזה המנורת POWER, אני אעשה עוד קצת מחקר על כך לפני שאני אזמין אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלים אפשר להחליף, פיוזים גם לא בעיה. אפילו מנורה זה לא בעיה, אבל ערוצי הגברה לא מאוזנים זה אומר שיש רכיבים באיכות (ובהתאמה) ירודה מאוד, או שהפוטנציומטר מפגר לגמרי.

תנסה להחליף בין המנורות של הערוצים ותראה אם זה עובר צד.

קיוויתי שזה משהו שלא יהיה בגרסאות הללו (אחרי אכזבה מה-LDII) אבל נראה שהם לא למדו את הלקח.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...