מפרט לגיימינג כבד 5-6K כולל OC - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגיימינג כבד 5-6K כולל OC

zombie

Recommended Posts

אני מחפש מפרט גיימינג שלא יהיה חלש ממה שיש אצלי כרגע..(מפרט בצד)

רצוי שיהיה יותר חזק רצוי שיהיה יותר שקט ורצוי יפה(רשום לפי סדר עדיפיות, יופי לא גורם רציני במפרט)

מתוכנן OC

רצוי מארז Full Tower

רצוי שיצא כמה שיותר זול אלה אם כן התוספת כסף מוצדקת

רצוי שיהיה עם כרטיס מסך 295GTX

ישומש על מסך 24'

בבקשה אל תציעו כרטיסיי מסך חלשים יותר..

דגש על מפרט לא חלש משלי כרגע

נ.ב בכמה אתם חושבים שאני יכול למכור את מה שיש אצלי כרגע?עם אחריות לעוד שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה כל חודש תקנה מחשב חדש ? ... לבריאות ...

המחשב שלך בוא נגיד חיית משחקים ... אני לא מבין למה הצורך למכור אותו או לקנות GTX295 ... הביצועים הם כמעט אותו דבר ... אולי הייתי קונה מארז חדש וטוב

( אני זוכר שפתחת תרד כדי להעביר את המיקום של ה HD ) אז תחפש משו שיתאים לך ... בכל מצב אף אחד לא יגיד לך למכור תמפרט שלך כי אתה פשוט תקבל חצי ממה שהוא שווה ותפסיד מערכו ... ושתקנה חדש ההפרש ביצועים שיהיו לו ממש לא רחוקים ממה שיש לך עכשיו :nixweiss:

מה שכן יש לי להציע לך "לשפר" במפרט שלך ... הוא את הלוח אמ ... אם אתה מתכנן OC כבד למעבד הייתי שוקל להחליף אותו ( ה Q6600 פשוט שווה לעשות לו OC )

בקשר לקירור למעבד הייתי גם מחליף ל TRUE 120 של טרמו ... ועוד 2 מאווררים משני הצדדים ...

חוץ מזה אין מה להחליף הכרטיס מסך שיש לך אחד הטובים שנוצרו חכה עוד שנתיים שלוש ותשדרג כרטיס מסך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לשדרג, אולי רק לקנות מסך H- טוב (אתה תראה שיפור עצום לעומת TN) ולשדרג קצת את מערכת הקירור.. אולי מארז יותר יפה כפי שרצית..

חוץ מאלו המחשב שלך פשוט פצצתי ואתה רק תזרוק כסף לפח אם תשדרג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מז"א לשדרג מעכרת קירור?מה אתה מציע?

בכמה אוכל למכור את המארז שלי אתם אומרים ואיזה הייתם ממליצים לי לקנות כמה שיותר זול אבל שיהיה סביר ויהיה full tower

תקציב עד 1k נגיד אבל רצוי כמה שפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...