איך ממלאים את הרקע באור עם הפלאש? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ממלאים את הרקע באור עם הפלאש?

Satlan

Recommended Posts

אם אתה יכול להקפיץ מהתקרה, תקפיץ ממנה בזוית (פלאש ב-60 מעלות) כדי להאיר את הרקע, וכרטיס לבן בשביל להאיר את הדמות, אם צריך.

בנוסף, תנסה כמה שיותר לרדת במהירות התריס, ולצלם תמיד כשיש מאחורי הדמויות תאורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי תמונה. זה ה-60 מעלות המדובר ?:)

והכרטיס הלבן המאולתר - האם הוא בסדר?

העניין הוא שזה בעייתי לצלם מהירות תריס נמוכה עם עדשה 50-135. צריך לפחוץ 1\60

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ אני מצלם ב2.8 או 3.5. העניין של אחיזה במצלמה, איך אתם ממליצים(תתארו בכל דרך אפשרית:) )?

ומה הקשר בין צמצם למריחה של התמונה? או שהתכוונתם כדי שיכנס פחות אור אז להתחשבן בסטופים עם הצמצם?

ותודה חברים על התשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות התריס שמספיקה כדי לקבל צילום חד ללא גבוהה יותר ממהירות התריס שמאפשרת לקבל צילום טוב עם . אם הרקע מטושטש מעט בגלל מהירות תריס נמוכה מדי זה לא קריטי כשהנושא עצמו מואר ברובו ע"י הפלאש (שמקפיא בצורה טובה תנועה). במקרה הכי גרוע יהיו בתמונה "הילות" קטנות של מריחת תנועה. בד"כ זה לא קריטי. אל תתבייש לרדת למהירויות הרבה יותר נמוכות מ-1/60. כל זמן שהאור הקיים מסתכם בתת-חשיפה (של סטופ או שניים), האור של הפלאש יהיה מספיק משמעותי כדי להפוך את מריחות התנועה של האור הקיים לבלתי משמעותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני כן רואה את המריחות האלה ואת החוסר חדות וזה מציק לי בעין,יכול להיות שאני לא מחזיק יציב? יד אחת שלי היא על הגוף(השמאלית) והימנית באוויר,ואני משתדל להיות מסודר עם הנשימות. אני אנסה לצלם כמו שאתה אומר פעם באה באירוע משפחתי,עם תריס איטי יותר.

יש לי עוד שאלה.אם אני במצב נגיד AV,ואני שם צמצם 11. הפלאש שלי לא מבזיק 1\1 כדי לפצות על זה.זה מעיד על איזו בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

ומה שאתה מתאר נשמע לי לא כלכך סביר.. אני יכול לצלם אפילו במהירות תריס 1/15, עם יד אחת בצורה חובבנית למדיי, ועדיין התמונה תצא חדה. כמובן שאני מדבר על צילום עם .

אתה רוצה להגיד לי שברגע שאתה יורד מ-1/60 התמונות יוצאות לך מרוחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...