הרכיבו לכם קואליציה ( מחשבון ) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכיבו לכם קואליציה ( מחשבון )

עכביש בכביש

Recommended Posts

מה חושבים על השילוב של הליכוד, קדימה וישראל ביתנו?

נראה לכם אפשרי בכלל?

ברוטציה מאוד לדעתי ולדעת רבים אחרים זה הדבר הכי טוב.

אם ציפי תנסה להקים ממשלה זאת תיהיה ממשלת שמאל - לא טוב לנו בכלל לא !

אם ביבי ינסה להקים ממשלה זאת תיהיה ממשלה עם ליברמן ש"ס ושאר המפלגות הדתיות והימניות - מה שיגרום כנראה להחרפה ביחסים שלנו עם העולם ויפעיל את מסחטת הכספים המפחידה והיעילה בעולם ש"ס !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כנראה אתה לא מכיר את הסחטניות האמיתיות - דגל התורה :xyxthumbs:

תראה בסופו של דבר כל אותם מפלגות (דתיות) מייצגות ציבור שהתרומה היחידה שלו למדינה היא דמוגרפית

כל מה שהם עושים כל החיים שלהם זה לשבת בבית כנסת וללמוד תורה ולהשריץ ילדים.

לא מתגייסים לא עושים שירות לאומי,השכלה אין להם,לא עובדים.

ישראל היא המדינה היחידה בעולם שמאפשרת לטמטום הזה להתרחש.

כאשר ליברמן אמר שהוא יפעל על מנת שתלמידי הישיבות יעשו צבא\שירות לאומי קראו לו אנטי ציוני - איך בדיוק ? בגלל שהוא רוצה שכולם התרמו להגן על המדינה הציונית?!

בכל אופן אני אשמח אם ש"ס וחבריהם ישארו מחוץ לקואליציה ומה שיהיה זה קואליציית של ביבי ציבי וליברמן - רוטציה בין ביבי לציפי ...

ככה גם יהיה לנו קצת יותר כסף להשקיע במקומות חכמים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על האיחוד הלאומי/מפד"ל ושות', אלו לא המפלגות שמוגדות כ-"הדתיים", למעשה כמעט אפשר לקרוא להם "ההיפך". מדובר ב"כתומים", אלא שמשרתים כמו שאמרת ביחידות הקרביות ביותר.

הדתיים = ש"ס, יהדות התורה, וכו'. או בקיצור - דוסים. לא משרתים בצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמישהו ( ליבני ) מתחיל את המשא ומתן במילים "אני רוצה להקים ממשלת אחדות" וכאשר ברור שזו האופציה היחידה שלה מה אתה חושב שהוא צריך להגיד ?

"העם אמר את דברו ואני אתמוך בך ולא צריך רוטציה - אנחנו נצטרף לקדימה ותתני לנו מה שתתני" :s05: לא נראה לי :nono:

היא צריכה אותו - הוא חושב שהוא יכול להסתדר בלעדיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקולות מהעבודה להשארות באופוזיציה נשמעים רצינים, היו אפילו איומים להדיח את ברק אם ירצה להכנס לקואליציה.

ביבי יכול להקים ממשלה יחסית בקלות, בכלל לא בטוח שהוא רוצה ממשלה כזאת, לא רק שיהיה לו קשה להציג הישגים, היא תהיה שברירית מאוד.

ביבי צריך את קדימה בקואליציה, כנראה ביחד עם ביתנו וזה לא נראה שבקדימה יוותרו על הרוטציה אז הייתי מהמר שזה מה שיקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על האיחוד הלאומי/מפד"ל ושות', אלו לא המפלגות שמוגדות כ-"הדתיים", למעשה כמעט אפשר לקרוא להם "ההיפך". מדובר ב"כתומים", אלא שמשרתים כמו שאמרת ביחידות הקרביות ביותר.

הדתיים = ש"ס, יהדות התורה, וכו'. או בקיצור - דוסים. לא משרתים בצבא.

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=post;quote=3377400;topic=393266.10;num_replies=25;sesc=4ba37e6c5fca69037e24aba2a290c605

לא אכפת לי איך קוראים להם - זה לא העיקר פה.

תראה בסופו של דבר אני מכליל אבל הרוב של הציבור הדתי - לא עושה כלום ויודע רק לבקש ולהתלונן על הממשלה ורק לחלוב ממנה כסף.

בכל אופן אני בחיים לא אמתוך ביקורת או אגיד משהו נגד אותם אנשים שעשו במתכונת מלאה (או שירות לאומי) כנ"ל לגבי האנשים שמתנדבים בבתי חיים ובארגנונים כמו זק"א וכו' הביקורת מפנת לאותם "ציונים"

הדתיים הלאומיים - ה"כתומים" הם חתך האוכלוסיה שאני מוצא בו הכי הרבה ערכים ולהכרותי ( הרבה ) איתם הם :xyxthumbs:

יצא לי לשרת עם אנשים כאלו חלק מזמני בצבא בהחלט מדובר באנשים עם אהבה לארץ,עם ערכי ציונות למופת ותרבות יוצאת מן הכלל.

בהחלט יש לציבור בארץ גם החילוני וגם הדתי ללמוד מהם.

בכל אופן לגבי ביבי שתקוע עם הראש שלו עמוק בתוך התחת.

האפשרות היחידה שלו זאת רוטציה עם ציפי - אחרת הוא הולך עם ממשלה של אנשים שלא סובלים אחד את השני והתפיסות שלהם מנוגדות אחת לשניה ואנשים שרוצים רק כסף.

נסה לשדך את אביגדור ליברמן עם אלי ישי - לפני יומיים ישי ועובדייה קראו לליברמן שטן,יצר הרע ולקהל הבוחרים שלו כופרים (מישהו אמר איראן?)

ליברמן מנסה להכניס נישואים אזרחיים ש"ס יעשו הכל כדי למנוע את זה , ליברמן רוצה שילדי הישיבות יתגייסו ש"ס יעשה הכל כדי למנוע את זה...

וכך זה ממשיך בסופו של דבר אם ממשלה כזאת תקום ליברמן ינסה לממש חלק ממצעו ברגע שהוא יראה שזה כמו לדבר עם קיר זה יתמוטט לגמרי

נעזוב את זה שנתניהו יצטרך לחלק כסף ... ולשים כנראה את ש"ס על תיק החינוך מה שלא ביבי ולא ליברמן רוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברווז , איפה עומרי ?

סליחה להיפך :-\

קומבינות , יכול להיות לחץ על המפלגה ולככת לבחירות חוזרות שייצרו שני גושים גדולים יותר [br]פורסם בתאריך: 11.02.2009 בשעה 22:27:22

קדימה +עבודה +ישראל ביתנו +ש"ס

הליכוד+ש"ס+ישראל ביתנו+הבית היהודי+יהדות התורה

יש עוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קומבינות , יכול להיות לחץ על המפלגה ולככת לבחירות חוזרות שייצרו שני גושים גדולים יותר

איכס, בשביל מה? אני מאוד אוהב את האופציה של קדימה- ביתנו-ליכוד, גם אם העבודה לא תכנס לשם מדובר ב-70 מנדטים שיכולים לשנות את שיטת הבחירות הארורה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...