מי אכל את הפייסבוק שלי?! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אכל את הפייסבוק שלי?!

Cereal  Killer

Recommended Posts

המשפט שרצית להגיד הוא - אתה רוצה להכיר מישהי תגיד לה שלום, במועדון אתה לא מכיר אפחת, מקסימום פלינג קצרצר וזהו.

זאת בעיה אישית שלך, אל תכליל

אחיין שלי כותב על קירות... אני הפסקתי עם זה לפני 20 שנה בערך...

בסדר בסדר, רק אל תעשה לי poke

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא חבוב, זאת לא בעיה, זה מועדון, אתה רוצה להגיד לי שאתה נראה במועדון כמו שאתה נראה ביומיום? אתה מתנהג במועדון כמו שאתה מתנהג ביומיום?

נשים במועדונים נראות, מתלבשות, מתנהגות, מתאפרות כמו שהן עושות את זה ביומיום? ממש לא!

במועדון כולם, אבל כ-ו-ל-ם עוטים מסכות. לא בדיוק הסיטואציה להכיר מישהי.

שמע כולנו פה ושם יוצאים למסיבה/מועדון בשביל המוזיקה/חבר'ה וכו'... אבל בסופו של דבר כל מה שאתה עושה במועדון זה במטרה להכניס מישהי למיטה, אולי אח"כ מתפתחים לך רעיונות יותר רציניים לגביה אבל במקום עצמו היעד הוא להשכיב אותה. תחסוך לי את ההתפלספות שאני יודע שתבוא עכשיו.

אני ממש לא וומנייזר ואתה מוזמן למצוא אשה אחת על הכוכב הזה שתגיד שהתנהגתי אליה בקמצוץ פחות מהכבוד המגיע לה.

עריכה - שכחתי לצחוק מבדיחות הפייסבוק השנונות שלך

חה חה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא חבוב, זאת לא בעיה, זה מועדון, אתה רוצה להגיד לי שאתה נראה במועדון כמו שאתה נראה ביומיום? אתה מתנהג במועדון כמו שאתה מתנהג ביומיום?

נשים במועדונים נראות, מתלבשות, מתנהגות, מתאפרות כמו שהן עושות את זה ביומיום? ממש לא!

במועדון כולם, אבל כ-ו-ל-ם עוטים מסכות. לא בדיוק הסיטואציה להכיר מישהי.

שמע כולנו פה ושם יוצאים למסיבה/מועדון בשביל המוזיקה/חבר'ה וכו'... אבל בסופו של דבר כל מה שאתה עושה במועדון זה במטרה להכניס מישהי למיטה, אולי אח"כ מתפתחים לך רעיונות יותר רציניים לגביה אבל במקום עצמו היעד הוא להשכיב אותה. תחסוך לי את ההתפלספות שאני יודע שתבוא עכשיו.

אני ממש לא וומנייזר ואתה מוזמן למצוא אשה אחת על הכוכב הזה שתגיד שהתנהגתי אליה בקמצוץ פחות מהכבוד המגיע לה.

עריכה - שכחתי לצחוק מבדיחות הפייסבוק השנונות שלך

חה חה.

אז זה הקטע, שאתה מתנהג לאישה בשיטה שונה משרוב הגברים מתנהגים לנשים, וזה בסדר - אבל לא ישיג אותך לשום מקום IRL.

ותודה לך אישי הטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך שאני מתנהג איתן בשונה מאד משאר הגברים, נשים אצלי מוצבות על כן ואני משתדל לטפל בהן בכפפות משי לבנות...

אבל כשושתים (וכן אחינו אתה יכול להודות בזה ולא להתחסד) ההתנהגות שלנו מושפעת הרבה יותר מקידוד גנטי מאשר ממודעות (כי אנחנו פלוס מינוס מערפלים אותה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר בסדר, רק אל תעשה לי poke

אתה פשוט לא מפנים, מה? אפילו אחרי 4 אזהרות לא קולט את החוקים...

אז הרשה לי לפנק אותך בעוד אזהרה, החמישית במספרה על ספאם וירידה לפסים אישיים. (במרווח של פחות מיום מהאזהרה הקודמת.. חבל.)

לגבי מה לעשות בעניין, את השיקול הזה אני משאיר למנהלי המשמעת.

ההסבר הוא נורא פשוט... בדיוק כמו שאנשים שקונים פריוס מסתובבים עם האף למעלה כי הם לא חלק מהעדר (למרות שפריוס זה אחד הרכבים שמסבים הכי הרבה נזק לכדה"א אבל לא משנה...) אותו דבר אנשים שהם "אנטי חברתיות" כי לכולם יש אז הם מאאאגניבים ואין להם (בתור עניין של פרנציפ) והם מרגישים שהם מחוייבים להציג את ה"עליונות" שלהם בכל פעם שיש קשר קלוש לנושא...

:hizuk:

ועכשיו, הוקוס פוקוס-

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...